Létající rejnoci

Rejnoci v Cortézově moři "napodobují" pelikány :-)

mascha - Profil, 31.1.2013

Uživatel není autorem nebo spoluautorem tohoto videa.

Diskuse k tomuto rybářskému videu

11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NHope - Profil | Pá 1.2.2013 15:14:07

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já jsem si myslel,že máte nějakou avantgardní techniku....já osobně bych ho nechal vylétnout a padnout-on by přimrzl k ledu-byl by vlastně konzervován a až bych šel ,domů tak bych ho odsekal...
Jak je připravujete? Já ho mám nejradši na másle.....a jen velmi málo koření ,mám totiž rád smrad z ryb...

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 1.2.2013 14:42:23

    Hope >> Pokud je led, potom se vyřízne díra, létající renok vylétne a my ho pak lasujeme

      NHope - Profil | Pá 1.2.2013 14:29:12

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> ..a co když je led?? to máte u vás jakou techniku ??Nebo lovíte zásadně pod ledem??

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 1.2.2013 14:13:55

        arnošt >> u nás chytáme rejnoci koncem února (před třením) na cár z koťátek celkem pravidelně

          NHope - Profil | Pá 1.2.2013 0:00:19

          arnošt >> No aby jsi se nedivil co vypružil :-))))) standardního jo,ale dneska už jsou i nestandardní pruty s vyšším výkonem :-))))))))))))

            Narnošt - Profil | Čt 31.1.2013 23:57:42

            Hope >> Co vím,tak ani Netipa nevypružil rejnočici s osmičkama...Taková je mimo síly každého standartního prutu. :)))))

              NHope - Profil | Čt 31.1.2013 23:51:14

              arnošt >> Nevím jestli by nebylo lepší,kdyby ten ocas projížděl rukou úplně někomu jinému....třeba rejnočici s osmičkama :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
              ..ty se normálně nedaj vůbec chytit.... to musíš bejt rafinovanej jako Netipa,pak možná :-))))))))))))))))))))))

                Narnošt - Profil | Čt 31.1.2013 23:46:30

                Hope >> Zajímavá rybolovná technika - když ti ocas projíždí mezi prsty - to musím určitě vyzkoušet! o))))))
                Jo rejnoci,to jsou neřádi... ;-)

                  NHope - Profil | Čt 31.1.2013 23:41:39

                  arnošt >> ..no právě,mě připadá,že už se na těch svazovkách v ČR vůbec neobjevujou...možná na jihu,ale tam jsem dlouho nebyl :-))))))))))))))prej se strašně špatně chytaj,nejlepší je to snad za ocas jenže ten ti vždycky projede mezi prsty :-)))))))))))))))

                    Narnošt - Profil | Čt 31.1.2013 23:29:31

                    Hope >> To je pravda.Na revírech,kam já jezdím,je rejnoků strašně málo.A jak jsem tak zaslechl,na jiných svazovkách to není o moc lepší... ;-)

                      NHope - Profil | Čt 31.1.2013 23:16:20

                      Paráda..nádherné záběry....takovou masu rejnoků,to se jen tak nevidí.....