Muškaření

Hlavní poradna pro muškaření.

Moderátoři - poradci: Royal WulffBaron 007 MCPalo H.

witti - Profil | Po 5.3.2012 10:34:49

Jaké mušky na ostroretky,chytám na D.Orlici Klášterec n.Orl. díky

Baron 007 MC - Profil | Po 5.3.2012 11:13:48

Tohle jsem jeste nerozlouskl. Ale odpoved tady lze jiste vyhledat.
Sel bych do malinkych nymficek. Bagroval u dna s mikronymfama.
Nic lesiho nemam, vetsi zkusenosti nez par chycenejch kusu nemam.

vladoce - Profil | So 3.3.2012 10:34:57

Vdaka za odpoved.
Ak sa vyberiem na vodu predsa len s tou s 6/7 -ckou, aky koncovy vlasec pouzit aby sa to netrhalo, a zaroven nebolo vidno?
Co sa tyka tej aftm 2alebo3, nasiel som si toto: http://www.starfish.sk/e-shop/muskarenie/pruty/bfc/​​discovery-fly-rod-3-4 Mate nejake skusenosti s touto znackou prip konkretnym prutom? Dakujem

Baron 007 MC - Profil | So 3.3.2012 11:41:09

Zdar,
Zalezi jake ryby budes chytat. Pravidlo zni - pouzvej to nejsilnejsi co si muzes dovolit. Nevim, patnactka jako spodni hranice, mozna ctrnact pokud budu fakt optrnej a ryby zadny obri.

Ten prut, je to jeden z plejady cinskych prutu. Mnoho z nich jsou prekvapive dobry. Ale Discovery neznam.

vladoce - Profil | Pá 2.3.2012 22:55:20

Ahoj, chcel by som sa opytat aky prut by ste odporucili na Poprad. Jedna sa o posledny (cca 14 km) usek pred vstupom do Polska. Zacinam a mam 6/7 270 - nie je to od veci? Chcel by som uz konecne chytit lipna. Doteraz som robil jemnu privlac na malych pstruhovych rieckach.

Palo H - Profil | So 3.3.2012 4:26:24

Vase zprava Ahoj, Poprad je moja srdcovka. Na lipne chodím zásadne s prutom AFTM 2alebo3. Skús si nejaký pozrieť od snowbee na rybarov-svet.sk.

Popelos - Profil | Pá 2.3.2012 8:41:07

Zdravím, měl bych otázečku? Je někde k sehnání tabulka, ve které by bylo rozdělení šňůr podle rychlosti potápění, respektivě do jaké skupiny se bude řadit potápivá šňůra s rychlostí potápění 3,8 palce za vteřinu. Je to rychle, středně a nebo pomalu se potápějící??? Předem děkuji za odpověď.

Baron 007 MC - Profil | Pá 2.3.2012 10:15:37

Zdar.
Tabulku neznam, ani nemamponeti kde by takova byla.
A myslim si, ze kazdej vyrobce bude mit jine predstavivosti.
Koukni treba sem a jukni se na ty ruzne potapivosti jednotlive:
http://www.rioproducts.com/fly-lines/freshwater/lak​e-sinking/deep-3-full-sinking

Boris - Profil | Čt 1.3.2012 10:26:06

Zdravim , prosim o radu pri kupe dobrej rychlo potapavej snury (na stojak/pomaly tecuca rieka) aftma 7, potapavost asi 6. Dakujem

Baron 007 MC - Profil | Čt 1.3.2012 13:07:19

Zdar,
Airflo Delta (ubral bych jedno aftma cislo, jejich snury jsou tezke)
nebo
RIO DEEP 6 full sinking.

Kikis - Profil | Ne 26.2.2012 8:18:16

Ahoj znáte někdo pruty Western ?

Palo H - Profil | Čt 1.3.2012 6:41:34

Vase zprava mepoznám, neviem sa k nim vyjadriť

Baron 007 MC - Profil | Čt 1.3.2012 9:34:46

Orvis Western?
Jo, ujdou.

jehla - Profil | Čt 1.3.2012 5:38:14

Jaký je to pocit, pracovat jako seriózní a populární poradce vleže na hrobníkově lopatě? :-)) Přeju brzký a bezbolestný uzdravení, bejku!!!

Baron 007 MC - Profil | Čt 1.3.2012 9:34:21

Jakej hrobnik? Ta noha se uzdravi a ja si te najdu.
Tohle je seriozni poradna.

welbin - Profil | St 29.2.2012 21:28:06

ono je někde v řádu muškařské pásmo,já bych nedoporučil svaz ,ale přečíst si řád,je to tam jasné
Máš to barone těžké,dnes už ani číst nechtějí

Baron 007 MC - Profil | St 29.2.2012 21:31:13

Jeste by mohla pomoct poradna v casopise Rybarstvi.

wydraktátor - Profil | St 29.2.2012 11:49:13

čestr muzu lapat v muškařskym pasmu na položenou nebo plavanou? v řádu nic neni..

Baron 007 MC - Profil | St 29.2.2012 20:47:47

Tezka otazka. Obratil bych se s ni primo na svaz.

Jirka. - Profil | St 29.2.2012 16:21:25

Ahoj, hledam dobrou intermidu na jezero na sedmicku prut. Mohu se zeptat zda mate nekdo zkusenost s touto? RIO AquaLux Lake I? http://pruty.cz/_eshop/index.php?main_page=product_​info&cPath=151_18_50&products_id=2137&zenid=585585f​20438a694a5292b8a5efc606d
Byla mi doporucena jako jedna z lepsich ale radeji se jeste poptam...
Pripadne muzete navrhnou i nejakou jinou alternativu :)

Dekuji Jirka

Baron 007 MC - Profil | St 29.2.2012 20:46:54

Zdar,
Just do it. Jedna z mych nejoblibenejsich.