Muškaření

Hlavní poradna pro muškaření.

Moderátoři - poradci: Royal WulffBaron 007 MCPalo H.

Ola - Profil | Čt 2.2.2012 22:30:34

Chtěl bych poprosit o tipy na opravdu kvalitní pruty (blanky) na francouze na řeku typu Svratka, Jihlava, Morava. Omlouvám se, jestli už zde tento dotaz padl. Díky

Palo H - Profil | Pá 3.2.2012 6:22:38

V tomto je velmi ťažko poradit, ja osobne používam snowbee, kola a loop a som nadmieru spokojný. Vždy pri výbere prutu zohľadňujem aj pozdejší servis, cenu a pod. Hlavne ti prut musí na danú techniku sedieť v ruke.

Baron 007 MC - Profil | Pá 3.2.2012 12:04:03

TCS mi prisli slusne.

Krovo - Profil | Čt 2.2.2012 10:14:21

Zdar. Chcem sa spytat aky druh musky na teraz na nejaku bielu rybu -karas, očica, pleskač

Baron 007 MC - Profil | Čt 2.2.2012 11:33:56

Zdar, pokud mam poradit pouze jednu musku, tak bych tam jebnul slavistu v mensi velikosti.

Jinak ti budou zrat vsechno co taky pstruh, zredukuj velikost. Zkousej. Nymfy, pakomary, mokry, RUDA RITKA, a obcas seberou i z hladiny. Proste zkousej.

štikař klikař - Profil | Út 31.1.2012 20:55:23

Dobrý den můžu se zeptat jestli stačí pro absolutního amatéra 25m muškařské šňůry?
Předem děkuji za odpověď.

Baron 007 MC - Profil | St 1.2.2012 9:55:16

Zdar,
Ano.

jehla - Profil | Út 31.1.2012 19:00:04

Karliku, co občas do odpovedi vlozit ostry kamen?

Baron 007 MC - Profil | Út 31.1.2012 19:02:26

Vypada dobre. Mohu ho tedy zde pouzivat?

Skolip - Profil | Út 31.1.2012 17:04:53

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli jde použít pětková plovoucí šňůra WF na SAGE VT2 AFTMA 4. Díky moc za odpověď.

Baron 007 MC - Profil | Út 31.1.2012 17:20:24

Zdar.
Jde. Ale nedelal bych s tim psi kusy jako se snazit drzet celou snuru ve vzduchu.

Baron 007 MC - Profil | Út 31.1.2012 18:53:11

Rizek rika, ze mu muzes nalozit. Takze kdyz ti prdne, tak vis komu naflakat tlamu.

kaprus - Profil | Po 30.1.2012 23:24:07

Ahoj. Dá se u nás koupit solidní muškařský blank za rozumnou cenu?(240-260cm, #3) Diky.

Baron 007 MC - Profil | Út 31.1.2012 10:19:24

Zdar.
Da.

makes - Profil | Po 30.1.2012 19:24:39

Dobrý den. Mohl by mi někdo poradit nějaké slovenské soukromé revíry kde je možnost chytit hlavatku? Děkuji

Baron 007 MC - Profil | Po 30.1.2012 21:31:14

Zdar. Neznam, nevim co kolega Palo. Mozna se ozve nekdo z otevreneho pokecu.

Palo H - Profil | Út 31.1.2012 5:30:52

Možno iba Rybárstvo Brčná, ale nie som si istý..inak o súkromnom revíre s hlavátkou neviem.

aris - Profil | Po 30.1.2012 21:24:30

Ahoj, máte někdo zkušenosti s navijáky Vosseler

Baron 007 MC - Profil | Po 30.1.2012 21:32:12

Zdar. Jsou to vesmes kvalitni navijaky, ktery snesou velke ublizovani.

u.x.a. - Profil | So 28.1.2012 9:05:07

proč v USA nesjíždí pstruh duhový s proudem a v čr ano?děkuji

Baron 007 MC - Profil | Ne 29.1.2012 16:29:50

Nevim

Palo H - Profil | Po 30.1.2012 4:55:14

Pretože v USA je duhák pôvodný a má tam populáciu migrujúcu - steelhead a populáciu nemigrujúcu, ktorá celý život prežije v riekach. Na území ČR a Slovenska sa duháky vysadzujú už v tržnej velikosti a tieto idú dole vodou, lebo si hľadajú pokojnejšie partie tokov.

gibbon - Profil | Ne 22.1.2012 17:09:26

Ahoj,
vyberám novú plávajúcu šnúru, primárne na jazero, na prút snowbee ZR2 9´6" #6/7, pre zatiaľ nie veľmi zručného castera. Vyberám zatiaľ z mne dostupných šnúr - Snowbee XS Extreme distance, Snowbee XS-tra Distance, alebo Rio Avid trout. Viete mi poradiť ktorú a z akým aftma? Respektíve ktorá z nich je namenej náročná na ovládanie? Ak máte iné návrhy tak sem s nimi. Cenový strop 60 euro.

ďakujem

Baron 007 MC - Profil | Ne 22.1.2012 17:23:14

Zdar,

Zustal bych u klasicke dobre WFce s ne prilis dlouhou a ne lehkou hlavou.
Snowbee XS HiViz nebo RIO Gold nebo Grande, nebo podobne lajny od 3M.