Muškaření

Hlavní poradna pro muškaření.

Moderátoři - poradci: Royal WulffBaron 007 MCPalo H.

Jelczin - Profil | Ne 1.1.2012 19:49:06

co tato šňura na řeky kde jsou stojáky, hlouba 1 až 2m
http://www.hanak.eu/airflo/airflo_tactical.htm
zase na nymfování :)

Baron 007 MC - Profil | Ne 1.1.2012 21:42:10

Zdar,
Asi chces plovouci ne?
Rio delal Nymph snuru, pokud chces WF5F, tak jedna se mi to vali.

Jinak bych sel do RIO Gold.

viktor15 - Profil | Ne 1.1.2012 15:22:34

caute kde sa da zohnat kniha secret fies of the czech ans slovak fly tiers
a hlavne levne za 30 eciek je to hodne vela
dikes viktor

Baron 007 MC - Profil | Ne 1.1.2012 15:38:58

http://www.spinfly.cz/e-shop/?reklama=no&position=&​icona=&language=en#
Toto je muskarska poradna, ne sluzba pro vyhledavani v googlu.

Pepos.007 - Profil | So 31.12.2011 13:31:04

Používá někdo UV lepidlo na mušky? Prosím popřípadně o odkaz

Rocco76 - Profil | Čt 29.12.2011 21:40:42

Hello buddies, jedna otázočka. Má niekto z Vás skúsenosť s mokrou muškou alebo nymfou napr. so zlatou korálkou pri love na plávanú? T.z. za použitia klasickej plavačky a vrhacieho navijaka na tečúcich vodách? Díky moc

Baron 007 MC - Profil | Čt 29.12.2011 21:46:58

Yo buddy man ol' pal dude.
Tady jsi v muskarine. Ne zkusenosti s plavackou nemam, a kolega asi take ne.
Ale proc ne, proste to zkus a uvidis. Jako kdyz se musky davaji za zbiro, proc ne.

Palo H - Profil | Pá 30.12.2011 5:09:46

Nemám takéto skúsenosti

M.a.t.o. - Profil | Čt 29.12.2011 13:29:44

Zdravim vas, potreboval by som radu ohladom volby snury (na 10novu palicu) s potapavostou jak sekera! + jedna polo sekera, s umyslom strimrovania na velkej vode (Morava - sumec, zubac). Hadzanie priestorovo obmedzene az velmi obmedzene. Dikes

Baron 007 MC - Profil | Čt 29.12.2011 13:37:08

bimbo34 - Profil | St 28.12.2011 11:24:30

Dobry den, mate skusenost so snurov 3M Supreme 2? pripadne poradit nejaku inu plavajucu s potapavym koncom? Dakujem.

Baron 007 MC - Profil | St 28.12.2011 12:42:18

Zdar, Myslim, ze jako 3M nedela blbe snury. Tenhle typ neznam, ale nebal bych se toho.
Jinak osobne jedu v RIO snurach, a myslim, ze jsou dobre.

Hlubočepy - Profil | Po 26.12.2011 6:01:15

Zdravím kolegové,co se týče muškařiny,tak jsem laik.Nechci Vás tady obtěžovat začátečnickými dotazy.poraďte mi nějakou literaturu nebo DVD kde to je popsáno polopaticky od začátku.Jedná se mi o lov na mimopstruhových vodách,bílá ryba atd.Předem děkuji

Baron 007 MC - Profil | Po 26.12.2011 22:02:13

Zdar,

Nevim. V literature uz moc nejedu.
Byla kdysi knizka od agentury Fox - Muskareni, nebo zaciname s Muskou, fakt uz si nevzpominam.
Pak meli kluci od firmy Hends dve publikace, kde nejake zaklady popisovali zejmena v prvnim dilu.
Jinak googluj. Od toho poradci nejsou. Mozna se zkus zastavit na krame s Muskarinou, treba Spin&Fly tam vzdycky neco ma.

Palo H - Profil | Út 27.12.2011 4:14:41

Jedna taká polopatistická kniha je od Adama Sikoru z Polska a bola vydána aj u Foxu a volá sa Muškárenie, Muškaření.

u.x.a. - Profil | Ne 25.12.2011 20:02:49

máte někdo zkušenost s muškou mimo háček?má cenu se pouštět do jejich výroby?

Palo H - Profil | Po 26.12.2011 3:31:02

nemám skusenosti s takými muškami, takže fakt nedokážem k to mu vyjadriť objektívny názor

stryček - Profil | Ne 25.12.2011 16:51:06

Baron 007 MC, Palo.H díky je přikaleno zitra jdu do nich

Palo H - Profil | Po 26.12.2011 3:29:53

Držím palce, ja idem dnes na hlavátku...

tropicdream - Profil | Ne 25.12.2011 12:12:54

Ahoj
chodim jenom na kapry na rybnik ale dneska bych chtel vyrazit na jeden malej otucek na pstruhy. Bohuzel o olovu pstruhu nic nevim tak bych byl rad kdyby mi nekdo poradil... nemam muskarsky prut mam jen udici neco okolo dvou metru a potrebuju poradit jak a na co chytat.

Mam to zkusit na trpitku nebo nekde sehnat hnojnaky nebo zizalu a proste to hodit do tunkya cekat jestli nejakej nezabere?

predem diky za rady

Baron 007 MC - Profil | Ne 25.12.2011 14:33:27

Zdar,

Zaprve, tady je to o muskarine.
Zadruhe nech ty pstruhy bejt. Jsou mimo sezonu, jestli sis nevsim.