Muškaření
Hlavní poradna pro muškaření.
Moderátoři - poradci: Royal Wulff, Baron 007 MC, Palo H.
vousac - Profil | So 30.7.2011 16:45:54
Baron 007 MC - Profil | Po 1.8.2011 12:52:00
Japato - Profil | Pá 29.7.2011 23:01:35
Baron 007 MC - Profil | Po 1.8.2011 12:51:48
Mr.Dejis - Profil | Po 25.7.2011 14:04:34
Pokouším se muškařit a velice mě tento styl baví a dokonce jsem něco i nachytal. Ale mám menší problém, a to, že mi šňůra dopadá na hladinu dříve, než moucha. Konec šňůry jsem udělal tak, že poslední 3cm jsem uříznul pod < 30° a poté přiložil ke šňůře, zafixoval, zakápnul. Do tohoto vzniklého očka vážu fluo. Tato sestava mi při chytání ruší sbírající ryby. Vím, že mi řeknete, že je nutné použít jiný uzel. Toť moje otázka "který?". Mám prostě pocit, jakoby ten koncový uzel byl těžší a táhl to. Děkuji za odpověď
Baron 007 MC - Profil | Po 25.7.2011 14:35:28
Nebo rychlo spojku a loop to loop.
Jackii - Profil | So 23.7.2011 19:15:24
Palo H - Profil | Ne 24.7.2011 5:32:53
Candát (z Pačejova) - Profil | So 23.7.2011 16:48:42
Palo H - Profil | Ne 24.7.2011 5:30:39
Japato - Profil | Pá 22.7.2011 16:06:00
Baron 007 MC - Profil | Pá 22.7.2011 16:34:56
Ale stejne bych si neco pod to snuru namotal, a samozrejme spojil se snurou.
cikin - Profil | Čt 21.7.2011 21:53:02
Nemůžu napsat, že jsem nováček v muškařině ani začátečník :o) ještě jsem to nepruboval, ale hrozně mě muškaření láká...
zvažuju sestavu v #4 možná v #5
budu chytat na menších a středních řekách "Chrudimka, Novohradka.."
Přemýšlím nad tímto:
http://www.hobby-g.cz/39-Pruty-Muskarske/6225-prut-Snowbee-Diamond-9ft-4.html?page=1&back=view
http://www.hobby-g.cz/45-Navijaky-Muskarske/4740-navijak-Snowbee-Geo-340.html?page=1&back=view
co na to říkáte? případně nějaký nápad, jak vytvořit sestavu za podobné koruny.
Díky, za všechny infa a rady.
Baron 007 MC - Profil | Čt 21.7.2011 22:00:54
Palo H - Profil | Pá 22.7.2011 5:33:01
u.x.a. - Profil | Čt 21.7.2011 22:41:24
Baron 007 MC - Profil | Čt 21.7.2011 22:50:05
Candát (z Pačejova) - Profil | Čt 21.7.2011 16:05:58
Baron 007 MC - Profil | Čt 21.7.2011 16:11:38
Japato - Profil | Po 18.7.2011 14:51:43
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/snura-muskarska-ron-thompson-wf-plovouci-3508.html
http://www.tropicliberec.cz/muskarske-3/navijak-greys-gla-fly-reel-90-4-5-6
Mam do toho jit nebo ne ? a pripadne proc ne . dekuji
Palo H - Profil | St 20.7.2011 6:24:32
Kde to žije - muškaření
ČtGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53135
ČtO muškách, umělých 34436
ČtPovídání JEN o vázání a muškách 22022
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
. . . Poradna: Muškaření 3850
. . . Galerie muškařských navijáků 602
. . . Kdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . Bambusák a vyroba 797
. . . Kúp si svojho kormorána 2007
. . . Muška splávek - Dry dropper rig 22
. . . Muškaři a bigbít 7854
. . . Muskareni v Gronsku 2
. . . revír Hořima 68
. . . Muškaření začátečnické vybavení 39
. . . Muškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











