Muškaření

Hlavní poradna pro muškaření.

Moderátoři - poradci: Royal WulffBaron 007 MCPalo H.

xycht - Profil | St 15.6.2011 8:27:11

Zdravím, mám dotaz týkající se vzhledu vzoru "zaječí ouško". Sám jej vážu jako takovou chlupatou mušku ze zajíce, ale vídávám i úplně jinak vypadající vzory. Proto se chci zeptat, jak má vypadat zaječí ouško? Děkuji :-)

Baron 007 MC - Profil | St 15.6.2011 8:57:54

Ja si myslim, ze je to jedno. Chlupatice mi prijdou vic chyatci.
Ja bych se stejne na ne vybodnul, a jebnul tam slavistu.

Mates PB - Profil | Po 13.6.2011 22:51:37

Zdravím pana Moolise a ptám se, jak se to jmenuje a i latinsky. Díky.

Baron 007 MC - Profil | Po 13.6.2011 23:16:09

Nevim jak fundovany kolega Moolis, ale ja bych to videl na: Nolite manducare forte moriamur

G.Moolis - Profil | St 15.6.2011 8:21:52

Mates: pán je zbytečnej, stačí Garry. Tipuju to na vážku ploskou (Libelulla depressa). Maj sa,

WerWZ - Profil | Po 13.6.2011 19:00:36

Zdravim newim jestli to sem patří ale chtěl bych se zeptat povolenku mam východočeskou MP..A o víkendu vyrážim do špindlu do oblasti bártova lávka a kousek od tam tud teče labe ale newim jestli to je MP nebo P a jestli tam vůbec můžu.

Baron 007 MC - Profil | Po 13.6.2011 19:22:43

Newim, hwedat twi two nwebwudu, pwodwiwej swe dwo swoupiwswu rewiwu.

viktor15 - Profil | So 11.6.2011 17:36:27

zdar
chcel by som si poridit 7ft prut na 3 snuru
ake su na ponuku do 3000 kc
mate skusenosti s 7 prutom ?

Palo H - Profil | Po 13.6.2011 5:34:14

Zdravím,
jeden taký prutik mám od snowbee klasic, má 7ft a AFTM 2/3. Je super na malé riečky pri sušení a fakt zážitok s tým ťahať solídnu rybu. A cenovo vyšiel na 50 Euro.

mascha - Profil | St 8.6.2011 16:05:56

Ahoj, měl bych dotaz na ujímaný návazec na plovoucí šňůru - mám koupit splétanou punčošku nebo zužovaný silon? Prosím o výhody a nevýhody obou. Díky.

Baron 007 MC - Profil | St 8.6.2011 17:17:53

Ja nevim co si mas koupit.

Ja uz spletane navace nepouzivam skoro vubec, pac pojmou vodu a pri planych hodech cakaji.

bimbo34 - Profil | St 8.6.2011 14:12:42

a este otazka, uv ice dubbing pouzivate aj samostatne alebo ho len davate ako primes do nejakeho prirodneho dubbingu?

Baron 007 MC - Profil | St 8.6.2011 14:23:00

Jasne,
Samostatne a nebo smichane se zajicem ci kralikem.

bimbo34 - Profil | St 8.6.2011 14:11:32

zdravim, osvedcili sa vam aj ine farby wolframovych (tungsten) guliciek ako zlata, medena a strieborna?

Baron 007 MC - Profil | St 8.6.2011 14:22:30

Jasne,
Medena, cerna, stribrna, fluo zluta, fluo oranzova, temne cervena atd.

Stomart - Profil | Út 7.6.2011 15:32:30

Dobrý den, chtěl bych začít s muškařením a sháním nějaký setík na muškaření. Měl jsem vyhlédnutý na eshopu hobby-g od Shakespearu, ale již není v nabídce. Jednalo se o prut Shakespeare Odyssey Fly 2,55m 5/6 a naviják Shakespeare Alpha Fly Reel 5/6 + šnůra. Mám si prut a naviják objednat zvláště nebo se mám podívat raději po něčem jiném? Co by jste mi když tak doporučili do 2000 Kč? Popřípadě jakou plovoucí šnůru bych měl k tomuto prutu a navijáku volit? Chytat bych chtěl na menší řece.

Palo H - Profil | St 8.6.2011 7:33:54

na začiatok celkom v pohode výber. odysseu majú aj moje deti a ja osobne som dosť prekvapený z vypracovania a ceny tohto prútu. napríklad kovanie klidne zahanbí aj omnoho drahšie prúty. šnúru podľa toho, čo tam dávam deťom, aby sa im dobre hádzalo by som volil WF 6, ak sa rozhodneš pre DT, tak potom 5.

mimoń - Profil | Ne 29.5.2011 12:07:52

dobrý den chtěl bych si koupit prut na léto na potok,řeku sem začátečník a chtěl bych poradit jakou délku atd..

Palo H - Profil | St 1.6.2011 4:37:29

trochu konkretizuj, jaká velká rieka a t d

Palo H - Profil | Po 6.6.2011 4:07:20

tak by som doporučil prút v kategorii AFTM 3 - 5 a v dlžke 9 stop, s tým zachytáš nymfu, mokro, ale aj na sucho

u.x.a. - Profil | Ne 5.6.2011 21:03:58

ještě by mě zjímalo jestli existuje jig s nalitou hlavou ale místo olva je použit tungsten,děkuji

Palo H - Profil | Po 6.6.2011 4:04:49

zatiaľ som sa s takým jigom nestretol