Muškaření

Hlavní poradna pro muškaření.

Moderátoři - poradci: Royal WulffBaron 007 MCPalo H.

HonzaM - Profil | Čt 6.8.2015 20:27:29

Zdravím,mám takový problém.Mám prasklé podrážky u kalhotových broďáků jak neoprenových tak pogumovaných.Nyní mě praskly i u broďáku .Nevím z jakého materiélu jsou podrážky bot vyrobeny ale zatím jsem nenašel lepidlo,které by prasklinu v botě zalepilo.Asi se jedná o nějaký kaučuk nebo co.Během 20 let co lovím s broˇáky nachodím spoustu kilometrů ať po souši nebo vodou jsem zničil těchto kalhot již několik.Zkoušel jsem lepidla i z fabriky na lepení skluznic lyží,a i jiná lepidla ale vždy se otvor po čase objevil znovu.Prosil bych proto o radu,jaké lepidlo by na tuto opravu díry platilo a kde by se dalo příp.sehnat.Díry jsou naspodu podrážky mezi prsty a patou na mistě pod palcem,kde je bota nejvíce namáhaná.Děkuji za Vaše rady.

Palo H - Profil | Pá 7.8.2015 11:01:49

ahoj..toto by asi najlepšie zhodnotil nejaký profi šuster. Nikdy mi takto podrážka nepraskla a ak by praskla, asi by som šiel do nových...

boat - Profil | Út 4.8.2015 19:36:40

Čau začal sem muškařit a nemám ve svém okolí nikoho kdo by mi ukázal nebo poradil jak chytat s jakou muškou nebo jak celkově muškařit atak chtěl bych se zeptat jestli neznáte někoho kdo muškaří na na revirech ostravice 2,3 nebo morávka 1,mohelnice 1.Nebo jestli neznáte nějakou stranku kde je ukázano jak udělat přives na mušky nebo další věci do začatku.Děkuji za odpověd.

Baron 007 MC - Profil | St 5.8.2015 7:41:09

Zdar,

Z poradcu z te oblasti nikdo neni. Zkus otevreny pokec, mozna se nekdo chyti.

Muhalino - Profil | So 25.7.2015 12:58:54

zdarec prodava tady nekdo musky?

Baron 007 MC - Profil | So 25.7.2015 19:41:30

Zdar,

Pokud vim, tak z poradny nikdo. Zeptej se v otevrenem pokecu.

Palo H - Profil | Ne 26.7.2015 9:28:39

občas robím niečo na zakázku, ale u vás v Čechách je viacero dobrých viazačov...

Kalousek - Profil | St 22.7.2015 18:23:51

Ahoj muškaři. Praskl mi horní díl prutu Shakespeare XPS ( Extra Power Special), AFTMA 6-7. Dá se někde sehnat, nebo nahradit něčím podobným? Dík za případné info. Jiří

Palo H - Profil | Čt 23.7.2015 7:43:29

ahoj..treba navštívit predajcu, kde si ho kúpil

HBenny - Profil | Po 20.7.2015 8:24:47

Nevíte prosim někdo jak to vypadá s vodou na Labi kolem Hostinného? Chystáme se s kolegou na ryby a vzhledem k tomu, že to máme přes 100 km, neradi bychom jeli jen tak na blind a setkali se se suchým korytem. Děkuji.

Baron 007 MC - Profil | Po 20.7.2015 9:54:27

Zdar,

Netusim.
Vygoogli si prutoky rek.

kapr 76 - Profil | St 15.7.2015 18:05:20

Ahoj kolegové prosím o radu začal jsem muškařit a vždy když mě plovoucí muška zmizí pod hladinu tak nic nezaseknu chytám na chrostíky zkoušel jsem navázat háček a chytat na živé červíky a není problém chytit, ale na mušku chrostíka ,pakomára ani jepice nic vždy ochutnávka nebo co a prd vždy je vidět vír od ryby prosím poraďte.

Baron 007 MC - Profil | Čt 16.7.2015 7:47:01

Zdar,

S cervema chod hlavne na kapriky. Pokud budes chtit uspesne lovit amury, tak vyborna vec jsou mirabelky.

scjsci - Profil | Út 14.7.2015 9:43:11

A jmenuje se jak? :-)

Baron 007 MC - Profil | St 15.7.2015 11:00:20

Treba Tonda, nebo Franta.

Strycek google nic?
Co je to levnejsi? Orvis Access je levnejsi nez Orvis Helios, a jsou to vyborne pruty.

Pokud mluvis o nejlevnejsich, tak tohle asi bude to nejlepsi co muzes udelat:
http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/rybarsk​e-pruty/muskarske-pruty/prut-shakespeare-odyssey-xt​-fly-3-0m-7-8-3dily

scjsci - Profil | Po 13.7.2015 19:49:40

Ahoj, hledám levnější mušák na štiky aftma 8 nebo 9. Znáte nějaký?

Baron 007 MC - Profil | Út 14.7.2015 8:32:31

Zdar,

Znam.

Pantera - Profil | Po 13.7.2015 21:02:04

Ahoj, potřeboval bych prosím doporučit, či poradit, čím nabít SAGE - Zaxis 10150-4- aftm10/15ft
Má představa running cca 15kg, střelna hlava potapivost cca 3 a jednu hlavu intermidu. Asi bych šel do Ria, mohli by jste mi prosím poradit, co by bylo vhodné, jaké hlavy atd. zvolit ...nebo případně i něco od jiné značky...Díky Roman

Baron 007 MC - Profil | Út 14.7.2015 8:32:00

Zdar,

Pro me tohle pole neorane, pro kolegy tusim ze vicemene take. Neuvadis co s tim hodlas pachat, ne ze by to nejak v me rade pomohlo.
Ale zkusil bych se podivat po doporucenich na vahu snury na danej prut, a pak si vybral prislusnou Scandi Versitip nebo Skagit versitip.
http://www.rioproducts.com/skin/summit/pdf/choosing​-a-spey-line-in-3-simple-steps.pdf

Bartikm - Profil | Pá 3.7.2015 10:52:28

Zdravim
Ako presne skladujete brodiace nohavice (dejchace), skladate ich niekde, alebo zavesene - hlavne ked ich dlhsie nepouzivate.
Dakujem za odpoved

Baron 007 MC - Profil | Pá 3.7.2015 11:33:15

Zdar,

Povesene, ve skrini, za dvermi, vysi furt. Nevim jestli dejchacum slozeny stav na delsi dobu nejak uskodi. U neoprenu verim, ze slozeni dobro delat nebude.

Na tohle je expert pan s nikem "Miksik - jen jednou"