Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

Pavel Hošťálek - Profil | Čt 17.3.2016 20:06:25

Martine, je možné upravit svou recenzi v sekci "nádobíčko"? Chtěl bych opravit překlep, resp. doplnit chybějící slovo, abych nepsal o tom, žes mě zaškrtil, ale že bys mě zaškrtil. Ten podmiňovací způsob je důležitý. :-)

Martin M. - Profil | So 19.3.2016 1:08:58

ahoj, opraveno

francek007 - Profil | Ne 13.3.2016 17:27:44

Dobrý den.
Pane Maťák.Nechtěl bys te natočit video kde bys te použil teleskopický feeder a řekl jeho výhody a nevýhody.

Martin M. - Profil | Ne 13.3.2016 17:48:21

Ahoj, promin, ale tohle natacet nechci. Je to okrajove tema, ktere se da napsat par vetama treba do feederove poradny, a nemusime do toho investovat velke penize kvuli nataceni.

molca - Profil | So 20.2.2016 12:26:01

Mas to tam

Martin M. - Profil | So 20.2.2016 18:33:09

Nevidim nic spatneho podle grafiky, obe policka tam mas, ale mozna nerozumim, co myslis tim "mě to nechce vypsat políčko s jménem a heslem"? Zobrazena jsou, nejde ti do nich psat?

molca - Profil | Pá 19.2.2016 21:00:42

Martine nedělali jste nějaké úpravy na stránkách, přes pc se normálně přihlásím, a na mobilu lumia 735 se nemohu přihlásit protože mě to nechce vypsat políčko s jménem a heslem, nenajede mě kolikrát ani klávesnice, na ostatních stránkách není problém, už jsem se bavil s vice lidmi co jim to přes mobil nejde díky.

Martin M. - Profil | So 20.2.2016 0:59:41

Ahoj, muzes mi zkusit udelat screenshot nebo fotku displaye mobilu, kde nejsou "vypsana" (?) prihlasovaci okenka? Diky,

u.x.a. - Profil | St 17.2.2016 7:51:19

ahoj,chtěl bych se zeptat jestli nepřemýšlíte zviditelnit lidi kteří jsou online momentálně na Mrku, vím že to tu někde je, ale bylo by příjemné to vidět stále kolik že je vlastně lidí přihlášeno..

Martin M. - Profil | St 17.2.2016 8:22:28

boooiiq - Profil | Pá 5.2.2016 18:39:15

Zdravím,
potřeboval bych změnit e-mail a přezdívku. Je to možné? V profilu to bohužel nejde.
Dík Olda

Martin M. - Profil | Pá 5.2.2016 20:03:01

ahoj, ano staci mi oboje poslat na SZ.

Ziki - Profil | Po 1.2.2016 22:22:14

Ahoj, kdy můžu znovu zadat inzerát do bazaru na stejné zboží,ale se sníženou cenou po smazání původního? Nejde mi o lepší pozici .ale o snížení ceny abych zboží prodal.
Nepodařilo se mi inzerát zadat kvůli podobnosti s původním.

Martin M. - Profil | Út 2.2.2016 0:14:36

Ahoj, stejne zbozi lze umistit do bazaru nejdrive po tydnu. Pokud jen snizujes cenu, inzerat nemazej, ale jen uprav text puvodniho inzeratu.
Na pozadani mohu zrusene inzeraty znovu aktivovat, napis mi SZ.

jaa1959 - Profil | Ne 31.1.2016 23:39:22

Ahoj. Chci se odhlásit, zároveň bych chtěl smazat veškerou mou aktivitu na MRKu. Je to možné?

Martin M. - Profil | Ne 31.1.2016 23:48:35

Dobry den, smazani sveho profilu provedete zde http://www.mrk.cz/cleni_del.php3?id=72185
ale vase zapisy do diskusi zustanou. Na zapisy se neda uplatnit autorske pravo, nanejvyse tak na vase vlastni fotografie.

Tomáš _Novák - Profil | Út 19.1.2016 18:28:05

ahoj ..mam dotaz omylem jsem zamkl dizkuzi :-( Galerie plavačove vybavy..Muj dotaz zni...Nejde to odblokovat...nebo s tim neco udelat :-(...Dik tom :-(

Martin M. - Profil | Út 19.1.2016 20:48:52

ahoj, odemknout musi administrator - stalo se.

dosec - Profil | Pá 1.1.2016 14:53:57

Přesně jak píšeš.Tak jsem to zkoušel,na více slovech kde je více témat( napsal jsem do vyhledávání pelety pak feeder pak boilis pak shimano)a dělá mne to všude.Píšu a zkouším to ,na tabletu a teď jsem to zkusil i,na noteboku a dělá mne to i tam.Nepustí mne to dál jak,na prvních třicet co se objeví pak dalších třicet a dál už ne.Jinak se mne začali mírně sekat i videa jak,na tabletu tak,na pc.Jinde (např. hokej,facebook atd.) mne to nedělá.

Martin M. - Profil | Pá 1.1.2016 15:19:41

Vyreseno pres SZ a opraveno, dekuji za upozorneni!