Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

Cloud - Profil | Čt 12.5.2016 0:34:59

Nedá mi to se,zase.nezeptat,zdali uvažujete, reálně v nejbližší době v Bazaru,udělat filtr inzerce na-,(Kraje a nebo i Města,popřípadně i směrovací čísla)??

Martin M. - Profil | Čt 12.5.2016 1:06:13

ahoj, neuvazujeme, ale neco to ma do sebe...

trpaslik-jg - Profil | St 11.5.2016 23:32:47

Ahoj Martine,na FF jsi mi říkal že se na jaře budou vyrábět nové čepice.Tak jsem se chtěl zeptat jestli už víš kdy.Dík.

Martin M. - Profil | Čt 12.5.2016 0:19:05

Ahoj, cekam na vzorky, a pak se rozhodneme, kterou verzi zvolit.

minatrix - Profil | Út 10.5.2016 12:05:51

Ahoj Martine, šlo by pls dát mezi nabídku diskuze "Zobrazit pouze videa" ? Díky Petr

Martin M. - Profil | Út 10.5.2016 22:16:11

ahoj, ano slo, ale bude to stejny seznam zapisu, jako kdyz do vyhledavani v nabidce diskuse napises "youtu" (coz pokryje youtu.be i youtube.com)

pEkies - Profil | Ne 24.4.2016 14:09:52

Zdravim chtěl bych se zeptat zda při vložení videa musím použít httpsa nebo stačí jen www.youtube.com abych někde neudělal chybu použil jsem celý název https://www.youtube.com/watch?v=q0s8Pcqd5cg a má další otázka jak dlouho se tak bajvoko čeká přijde mě oznámení na email ? Děkuji

Martin M. - Profil | Út 26.4.2016 8:27:17

ahoj, pokud po vlozeni videa nevyskoci zadna chyba, tak se vlozeni povedlo a ceka se na odsouhlaseni administratorem, coz treba o vikendu muze par dnu trvat.

Deetroid - Profil | Čt 21.4.2016 18:46:04

Martine, dnes dopoledne jsem zadával nové téma a do teď se neukázalo. Navíc, když se podívám na svůj profil na mé reakce, tak jsem dnes třikrát reagoval na jeden článek a také se mi to nezobrazuje. Děkuji za odpověď

Martin M. - Profil | So 23.4.2016 0:28:29

Ahoj, diskuse schvalujeme mene casto nez jednou za 12 hodin, muze to trvat i 2 dny.
Zapisy k clanku mohu zkontrolovat, pokud mi napises, o ktery clanek se jednalo.

kareldj - Profil | Po 11.4.2016 12:08:07

Taková zvláštnost - mám jeden notebook v práci a jeden doma,v práci na něm jsem přes den a doma večer,na obou pod stejným přihlašovacím jménem a stejným nickem. Doma se mi objeví všechny reakce atd. jako kdybych tam celý den nebyl. Nijak moc mi to nevadí,jen to nechápu jak je to možné.

Martin M. - Profil | Po 11.4.2016 12:25:39

ahoj, co je a neni precteno neni vazano na tvuj profil, z historickych duvodu, kdy profil nebyl povinny a psalo se do diskusi i bez registrace a i tito neregistrovani uzivatele vyuzivali moznost pamatovani co cetli a co ne. Je potreba si pocitace synchronizovat pomoci tohoto nastroje: http://www.mrk.cz/multiuser.php3

Deetroid - Profil | Po 11.4.2016 10:01:24

Dobrý den, mám nové, dosud nepoužité, lehátko(nevhodný dárek). Mohu ho zde někde nabídnout nebo se zde nesmí inzerovat? Děkuji za odpověď

Martin M. - Profil | Po 11.4.2016 11:13:35

Dobry den, soukroma inzerce je povolena klasicky v bazaru http://www.mrk.cz/bazar.php3
Zakazujeme pouze preprodeje typu nakup za ucelem prodeje na MRKu.

Troll.27 - Profil | Po 4.4.2016 20:55:11

Dobrý den, chtěl bych vkládat víc než jen jednu fotku do rubriky můj lov, prosím poraďte, jak na to. Díky

Martin M. - Profil | Po 4.4.2016 23:38:53

Ahoj, pocet se automaticky zvysuje s poctem jiz vlozenych zprav do Mujlov.

P!F - Profil | St 30.3.2016 21:21:43

Martin už dávnejšie som Ťa o to prosil, nejde spraviť úpravu bazáru, aby človek nevidel ponuky ignorovanych osôb? Pre ľudí, čo to sledujú, je celkom otravné čítať dokola tie isté inzeráty od priekupníkov, predajcov čínskych woblerov a idiotov ako Malda1 a jeho pseudonymov....

Martin M. - Profil | St 30.3.2016 21:51:01

ok, ale radeji mi ty prekupniky napis na SZ a ja si s nimi poradim hromadne. U Malda1 si tim tedy jisty nejsem.

Martin M. - Profil | St 30.3.2016 23:14:03

hotovo

Pavel Hošťálek - Profil | Ne 20.3.2016 22:10:59

Martine, přemýšlel jsi o tom přibrat nějakého korektora na články? Je mi jasné, že profesionální rybáři nemusí být nutně odborníky na Český jazyk, ale možná by stálo za to mít někoho, kdo bude články hlídat jak po slohové, tak po gramatické a formální stránce. Z toho, co často v článcích vidím za prohřešky, mi často běhá mráz po zádech.

Martin M. - Profil | Po 21.3.2016 1:04:46

Ahoj, hlavni clankky jdou pres korektorku - napis mi prosim, kde jsou chyby, budu to reklamovat.