Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

dosec - Profil | Pá 1.1.2016 12:44:42

Ahoj, mám dotaz.Ve vyhledávání zadám co hledám např.boili,feeder,shimano atd.pak mě to ukáže,že téma má třeba stopadesát otázek,ale ve vyhledávání mne to pustí jen,na šedesát nejnovějších a když kliknu dalších třicet tak nic nepustí mne to dál,na starý diskuse ve vyhledávání.Dříve jsem s tím problém neměl.Co se s tím děje.

Martin M. - Profil | Pá 1.1.2016 14:07:00

Ahoj, zkousel jsem a funguje mi, zrejme delas neco jinak nez ja. Vyhldeavani myslis policko nahore vlevo, napises text, odesles, ukaze se ti tabulka, tam kliknes na cislo u Otazek, vypise se ti prvnich 30, pak kliknes na "dalsich 30" a to jeste funguje a pak "dalsich 30" uz nefunguje? Mne ano. Pomohl by mi odkaz na stranku, kde je spatny (nebo zadny) odkaz na dalsi vysledky hledani.

standas - Profil | Pá 25.12.2015 15:57:48

Zdarec náčelníka, budou se v blízké době vyrábět čepice MRK? Díky :-)

Martin M. - Profil | Pá 25.12.2015 21:42:20

ahoj, asi az na jare.

palovák62 - Profil | Čt 24.12.2015 22:43:57

Pane Martine, chtěl bych se zeptat. I když jsem přihlášen na stránkách,tak na kartě je napsáno přihlášení 0.Mám něco špatně nastavené nebo dělám někde chybu. Omlouvám se za nevědomost a pokud Vás tím nebudu obtěžovat prosím o zaslání zprávy. Klidně to může býti až po svátcích. Děkuji Zdeněk Hrivňák.

Martin M. - Profil | Pá 25.12.2015 11:22:35

ahoj, je to cas od posledni tve aktivity na MRKu, takze ty sam tam vzdy uvidis nulu, protoze jsi zrovna kliknul na zobrazeni sveho profilu a tim jsi tohle pocitadlo vynuloval.

jaroslavstehlikst - Profil | Pá 4.12.2015 20:39:14

Dobrý den,
máte do budoucna v plánu aplikaci MRK pro mobily s androidem nebo windows phone ?


Předem díky

Martin M. - Profil | So 5.12.2015 2:41:30

ano

Tomáš _Novák - Profil | Út 17.11.2015 9:43:24

Šlo by udělat video s lovem děličkou na stojaté vodě??Nebo podobne video jako je Feeder v závodním stylu??Akorát by v tom videu šlo o Závodní plavanou?? Předem díky za odpověď.Tom

Martin M. - Profil | Út 17.11.2015 11:19:04

ano, jakmile bude prilezitost.

u.x.a. - Profil | So 14.11.2015 7:52:16

ahoj,omylem jsem si zamknul diskuzi v mém profilu v domnění že jí snadno odemknu ale nevím jak na to diky..

Martin M. - Profil | So 14.11.2015 18:32:50

Cau, posli odkaz, mas jich tam zamknutych 6.

vanuz - Profil | St 4.11.2015 14:10:25

Vzhladom na dnesny "volebny skandal" , ktory sa udial v nemenovanej diskusii, a vazne tym narusil vysledky a transparentnost ankety, by som sa chcel spytat, ci existuje na mrku funkcionalita, ktora by umoznovala bud:
1. zverejnit mena hlasujucich v ankete, alebo
2. obmedzit hlasovanie len pre clenov s urcitym poctom prispevkov, alebo aurou.

V diskusiach prebiehaju castokrat aj sutaze, ktorych manipulacia s vysledkammi po dnesnom dni (kedy previnilci vytvorili skoro 40 falosnych uctov na mrku) nie je vylucena, ale priam ocakavana.

Ak neexistuje teraz, pocita sa s niecim takym v buducnosti?

Dakujem,
bud zdráv.

Martin M. - Profil | St 4.11.2015 14:52:27

ahoj, budu upravovat anketu tak, aby byl videt seznam hlasujicich u kazde odpovedi.

Tomáš _Novák - Profil | Po 19.10.2015 16:14:03

Muzu jse zeptat o jake technice bude dalsi video ? Plavana nebo feeder..Predem diky Tom

Martin M. - Profil | Po 19.10.2015 21:22:02

zatim tajne :-)

P!F - Profil | Po 5.10.2015 22:23:09

Ahoj, neslo by prosim prelozit niekam inam policko "jak vlozit obrazek" ked na niekoho reagujem v diskusii? Jasne, na pc ziadny problem. Ale pri zobrazeni na smartfone je to fak milimeter nad polickom "odeslat" a ked niekomu smolim 3 minuty odpoved a zobrazi sa mi inak pekny navod na vlozenie obrazku, mam velakrat velku chut ten telefon hodit o stenu. Samozrejme, ze ked to backnem, tak mozem pisat od znova.

Martin M. - Profil | Po 5.10.2015 23:55:06

ahoj, ok, on ten navod uz stejne neplati. Diky.

rybomil - Profil | Čt 1.10.2015 7:37:02

Ahoj Martine.
Dá se nějak omezit doba zařazení někoho do ingorace ? Myslím tím, že někdo, kdo už je přes 3 roky na MRKu neaktivní má stále nějakou jinou osobu v ignoraci, což vidím jako nesmyslné.
Dík.

Martin M. - Profil | Čt 1.10.2015 15:07:22

Ahoj, tohle nemam v planu.