Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

jirisyky - Profil | Čt 1.10.2015 1:31:06

Ahoj, jen blbý dotaz mám, proč Martin M. udává u videí na kterých vůbec nefiguruje, že: Uživatel je autorem tohoto videa. Díky za odpověď

Martin M. - Profil | Čt 1.10.2015 7:28:17

Je to podobne jako na Youtube - nekdo video musi na server ulozit a jeho jmeno se zobrazuje. V nasem pripade jde i o to, ze mame pravo takove video pouzivat pod nasi hlavickou - napr. proto, ze jsme si objednali jeho tvorbu a zaplatili ji.

Starc55 - Profil | Po 7.9.2015 15:23:35

Dá se v SZ posílat příjemci zprávy více fotografií najednou? Jestli ano, jak?

Martin M. - Profil | Po 7.9.2015 16:41:53

ne

jurasoft - Profil | Po 7.9.2015 14:25:03

Ahoj Martine. Ptal jsem se tě už několikrát. nevím už jaké byly důvody. Proč u nás, co jsem na mrku dýl než před masivním faceliftem není uvedeno konkrétní datum registrace ? Taky bych bral hrnek ve velikosti nescafé hrnku případně v této velkosti chromniklový termohrnek s logem mrku, mám nickem a tak..abych nemusel na rybách pít kafe z hrnku od zaměstnavatele..toho na rybách nechci propagovat..mrk ano..

Martin M. - Profil | Po 7.9.2015 14:42:41

Ahoj, pred zminenym prvnim velkym "faceliftem" v roce 2000 jsme datum registrace nezaznamenavali, neni tedy mozne jej odkudkoliv zjistit. Do toho roku jsme jeste nepouzivali databazi, pouze ruzne datove soubory apod.

TWIN 69 - Profil | St 2.9.2015 19:03:56

Ahoj Martine,plánujete opět zopakovat akci s hrníčkama MRKU,kdy si lze objednat i svůj nick?

Martin M. - Profil | St 2.9.2015 19:09:06

Muzeme neco zase udelat, pokud se Iwik nebo nekdo dalsi nabidne s vyrobou. Zeptam se.

potočák 62 - Profil | St 2.9.2015 18:10:54

Mohl by jsem poprosit z osobních důvodů o udělení červené karty pro hlavní diskuzi-Muškaření?Děkuji za kladné vyřízení.Petrův Zdar

Martin M. - Profil | St 2.9.2015 19:01:12

Nemohl, ale muzes si sam dat diskusi do ignorovani.

standas - Profil | Po 31.8.2015 16:30:37

udělal jsem aktualizaci na telefonu a od té doby se na telefonu nemůžu přihlásit na MRK? dÍK

Martin M. - Profil | Po 31.8.2015 16:45:28

jednoduse zadavas spatny email nebo heslo - pozor na mezery pred nebo za prihlasovacimi udaji, na mobilu se spatne odhaluji.

rájovec - Profil | Pá 21.8.2015 7:41:15

Dobrý den,
potřebuji opravit mail v profilu.

Martin M. - Profil | Pá 21.8.2015 15:04:57

ahoj, napiste mi soukromou zpravu s novym emailem.

Japato - Profil | Ne 2.8.2015 20:54:08

Dobrý den redakce MRKu chci se zeptat zda se dá ještě sehnat/nechat vyrobit kšiltovka s nickem tady z MRKu? děkuji

Martin M. - Profil | Út 4.8.2015 1:48:56

Ahoj, ksiltovky s prezdivkou nechavame vyrobit vzdy hromadne pro vsechny, kteri si ji objednaji po vypsani nasi nabidky. Posledni takova nabidka byla letos najare a zase chvili bude trvat, nez bude dalsi.

zdena007 - Profil | Ne 26.7.2015 19:06:45

Pane maťák. Mohl byste natočit video,kde budete chytat je s kukuřičným šrotem+strouhanka? Abyste přesvědčil lidi o tom, že to není krmením. Myslím, že by to lidi ocenili. Je to jen návrh. Děkuji za odpověď

Martin M. - Profil | Ne 26.7.2015 19:39:29

Takove video se da natocit, ale jeho poslanim nemuze byt sdeleni, ze "to neni krmenim", protoze by to nebyla pravda. Dobre krmeni vyrazne pomaha.

MartenBear - Profil | Ne 19.7.2015 12:10:13

Rad se zde na Mrku zapojuji do soutezi. Uz ale dlouho neni zadna otevrena. Potesilo by me, kdyby souteze byly castejsi. Vzdyt je to i dobra reklama pro sponzora. Chysta se v tomto nejake zlepseni?

Martin M. - Profil | Po 20.7.2015 12:47:18

Polepsime se.