Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

Dan.J - Profil | So 5.3.2011 16:19:00

Zadám www.MRK.cz a dám vyhledat seznamem.No a pak si na ně najedu,dříve tam rovnou byl úvod a ne video.

Martin M. - Profil | So 5.3.2011 16:53:05

A neni lepsi ten text rovnou napsat o 4cm vyse do kolonky, kde mas napsano www.seznam.cz?

Dan.J - Profil | So 5.3.2011 14:47:19

Ahoj Martine,poslední dobou se mi stává že pokud si najedu na Mrk tak se mi rovnou neukáže úvod ale stránka co tam jsou videa.Jak na to dík za info,Dan

Martin M. - Profil | So 5.3.2011 16:14:52

Ahoj, muzes popstat zpusob, jakym "si najizdis na MRK"? Diky.

minatrix - Profil | Pá 4.3.2011 0:18:07

Díky za odpověď. Ale nebylo by jednodušší udělit každému jeden hlas k jedné diskuzi? A ještě bych měl dotaz zda uděláte nějaké nové reklamní předměty s logem Mrk.cz (oblečení,thermohrnky apod) A jestli MRK už nebude Moravský ryb. klub ale nepřejmenujeto ho na Mezinárodní ryb. klub, už dávno přerostl hranice..:-)

Martin M. - Profil | Pá 4.3.2011 1:12:18

Jak rikam, premyslim o tom, ale pocet hlasu neni stezejni.
Reklamni predmety - prubezne delavame ruzne... pullitry, hrnky, cepice, tricka... Ksiltovky jsou zadane nejvice, o jine obleceni je zajem mensi.
MRK uz neni moravsky rybarsky klub asi tak 10 let ;-)

minatrix - Profil | Čt 3.3.2011 23:51:59

ahoj Martine, měl bych opět malej námět .. Co takhle k diskuzi k videím a podobně udělat možnost, souhlasím či nesouhlasím s názorem . Názory s nejvíce souhlasy a nejméně by byly jako první..Něco jako je na novinky.cz - názory..... Petr

Martin M. - Profil | Pá 4.3.2011 0:01:32

ahoj, tohle by jiste nebylo jek k diskusim k videim, ale obecne k diskusim. Ano premysleli jsme o tom a stale premyslime. Pokud bysme to zavedli, tak urcite ne s neomezenym poctem hlasu, ale rekneme ze bys mel treba 5 kladnych a 5 zapornych hlasu denne, nebo bys moznost udelit hlas ziskaval postupne svou aktivitou na MRKu. Proste aby nekdo z nudy nekopal kolem sebe nebo naopak nedaval hlas za kazdou blbost a snizoval prumernou kvalitu jednoho hlasu. Dale by byl rozdil, kdo ti da hlas - vaha hlasu by byla ruzna podle toho, jak kladne ci zaporne je hodnocen ten, kdo hlas udeluje. Je to slozitejsi, kdybych si byl jisty, ze to je prinos, uz to tu je. Sam ale vim, jak dokaze ubrat elan, kdyz te nekdo kritizuje, nebo kdyz jako autor clanku ci videa dostavas spatne znamky. Je to demotivujici. Bez hlasovani tak nejak doufas, ze jsi dal lidem dobrou vec. Muzes dostat 100x dobrou znamku a nic se nedeje, ale pak dostanes 3x spatnou a sbalis kufry a uz nenapises, pritom vetsina tvych textu mela dobry ohlas.

vodnár - Profil | St 23.2.2011 12:56:26

Ahoj Martine,
Na mrku bol inzerat, ktoré platnosť včera skončila:
N Nabízím: Prodám tripod Pelzer v dobrém stavu. Cena 2000,- Kč
Ladin61 ®, 777[cislo smazano, MM]
Nevedel som naň odpovedať, pretože mailová adresa je utajená a telefon nereagoval. Je možné získať mail cez Mrk?. Mám o ten stojan záujem, MARIAN (marian.loksa@volksbank.sk)

Martin M. - Profil | St 23.2.2011 13:08:39

Ahoj, emailove adresy nemuzeme poskytovat na pozadani, ale urcite tu je moznost poslat soukromou zpravu kazdemu registrovanemu uzivateli, v tomto pripade Ladin61: http://www.mrk.cz/posta.php?action=form&idclen=1926​3

feederforever - Profil | Ne 20.2.2011 17:23:25

ahoj martine, mám takový dotaz. dnes mi byla zvednuta aura ze 45% na 50%, ale ted jsem na to kouknul a mám znova 45%. proto se ptám jak je to možné?? ne že by mi to až tak vadilo, ale docela by mně to zajímalo:-)))
a eště jeden problém, nevím jestli je to normální, ale když si dám upravit profil a něco tam upravím a dám ok tak mi to napíše aura 0%, ale když něco někam napíšu, tak se to vrátí na těch 45%, tak jestli je chyba u mne, nebo to nejak zlobí:-)))))))

Martin M. - Profil | Ne 20.2.2011 20:25:36

Ahoj, oboji je mozne, aura se pocita prubezne a kazdy den se navysuje o nove body, ktere jsi ziskal. Jednou za cas se ale cela prepocitava a pak muze byt mirne jiny vysledek.

Takira - Profil | Ne 20.2.2011 9:45:26

Ahoj Martine. Nejdou mi přehrávat videa MRKu. V prohlížeči Exploler nejdou vůbec ani načíst (pouze tmavé pole s ikonou play, vůbec nereaguje). V prohlížeči Mozilla mi šly jako neregistrovanému,dnes již ne.Přes mozillu se sem dokonce ani nemůžu přihlásit. Exploler mám starší verzi, Mozillu jednu z nejnověších, současně neběží nikdy.Díky Takira

Martin M. - Profil | Ne 20.2.2011 11:43:03

Ahoj, videa nyni prehraji jen registrovani a prihlaseni uzivatele. Nepises, jakou verzi IE pouzivas, abych to mohl vyzkouset, kazdpadne je ale divne, ze se ve FF nemuzes prihlasit. Pokud tam vubec nejsou pole pro zadani emailu a hesla, tak prohlizec zahadne neumi pracovat s cookie (je nutne promazat historii prohlizece) nebo ma cookie uplne vypnute.

Salmon - Profil | Út 15.2.2011 14:42:39

Ahoj!
V kolonce Soukromé zprávy je nyní možnost si přidat k Přijatým a Odeslaným další složku. Já si tam chci přidat "Rozepsané" a uvítal bych možnost, kdybych mohl uložit do této složky rozepsanou zprávu, když musím psaní z nějakého důvodu přerušit a mám toho již dost napsaného.
Bylo by toto možné?
Pokud už tu podobný nebo stejný dotaz padl, tak se omlouvám:-))

Martin M. - Profil | Út 15.2.2011 16:49:26

Ahoj, pisu si do ukolu, zatim muzes resit tak, ze si rozepsanou zpravu posles sam sobe.

oreno - Profil | Čt 10.2.2011 17:05:18

Ahoj Martine!
Pravdepodobne to tu už odznelo, ale predsa. Nedali by sa vyselektovať v diskusiách iba odpovede na položenú otázku (otázku tazatele), ktoré sa vkladajú cez "Pridaj zápis do diskusie", alebo cez nick tazatele?

Martin M. - Profil | Čt 10.2.2011 20:02:30

Ahoj, uf, no mozna by se to hodilo, ale neuvazoval jsem o tom jeste. Spise by melo platit, ze autor otazky da zajimavym odpovedem podekovani a takove odpovedi si uz dnes muzes vyfiltrovat. Vim ze to neplati vzdy.

Dominátor - Profil | Pá 4.2.2011 21:30:27

Ahoj v úvodu jsem se dočetl:
-možnost získat svůj email jmeno@mrk.cz (na vyžádání)
Chci se zeptat jak to vlastně je...děkuji za odpověď

Martin M. - Profil | Pá 4.2.2011 21:33:44

Ahoj, staci mi napsat SZ s pozadovanym tvarem emailu a vse zaridim.