Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

Mike1977 - Profil | So 19.3.2011 22:09:42

Dobrý den, jen drobný dotaz, ohledně BAZARu. Zadám k prodeji třeba pruty, po 2 dnech chci snížit cenu, inzerát smaži, a hle, při zadání nového, (tedy se stejným textem - sníženou cenou), jest vypsáno, že jsem již podobný inzerát zadal, a musím čekat třeba cca 5 dnů, do jeho vypršení, i když ten původní tam již není. Mohl požádat o radu ? Děkuji

Martin M. - Profil | Ne 20.3.2011 0:33:12

Ahoj, cenu muzes upravit editovani (opravou) inzeratu, neni treba inzerat mazat. Tato ochrana tam je kvuli tomu, aby lidi neposouvali svuj inzarat smazanim a opetovnym vlozenim stale dopredu na horni pozice, kde je inzerat vice na ocich.

Enšpígl - Profil | Út 15.3.2011 17:57:26

Napadlo mne pár úprav ML a trofejí. V ML by bylo dle mne lepší, kdyby se vyřadila kolonka revír, málokdo je tak ochotný říct, kde ulovil své ryby, které jsou mnohdy pěkné, a vzbuzují pozornost. Stejně většina lidí napíše: stoják, řeka, voda, přehrada atd. O to lepší by to bylo v trofejích, kde je to povinnost. A ještě, možná k někomu nespravedlivé, povolit zápisy jen s fotkou, pokud někdo napíše: řeka, a bez obrázku to popíše, tak si to asi moc lidí nečte. Co na to říkáte ?

Martin M. - Profil | Út 15.3.2011 18:22:05

ahoj, pises, ze nektere veci jsou zbytecne - to ale neznamena, ze jejich pritomnost necemu skodi. Kdyz nekdo nechce napsat revir, tak jej nenapise a je to. Aspon clovek na prvni pohled vidi, jestli je ci neni revir uveden a nemusi to hledat v textu. Stejne tak fotky - "pokud někdo napíše: řeka, a bez obrázku to popíše, tak si to asi moc lidí nečte." - no tak neprecte, vadi to? :-) Ber to tak, ze ML muze slouzit lidem i jako jejich vlastni kronika vychazek k vode (muj pripad), a ne pokazde mas chut neco fotit.
Trofeje - tam je revir povinny, tady te moc nechapu, co bys rad za zmenu.

Scoty Ba - Profil | Po 14.3.2011 22:30:28

Zdravim mam problem v otazke (Ideální naviják na feeder) som poslal svoj odkaz. Ked kliknem hore na reakce tak mi to ukaze odkaz na (Ideální naviják na feeder) aj ked mi nikto nic nepise.V menu (vami navstivene) som to zmazal ale stale pise ze mam reakce aj ked som to s tohto menu uz vymazal. Dakujem za vyriesenie problemu

Martin M. - Profil | Út 15.3.2011 17:51:38

Ahoj, v teto otazce je na tebe reakce s datumem 12.3.2011 23:12:33.
Kdyz kliknes nahore na reakce a tam vidis nazev otazky, tak zaroven musis videt i text reakce tesne pod tim.
Pokud si otazku smazes z navstivenych, tak se smaze v databazi informace, ze jsi otezku navstivil a tudiz se ti znovu zobrazi, ze jsi necetl reakci v teto otazce.
Mozna nerozumim, co je vlastne spatne.

Fantozi (Aladin) - Profil | Út 15.3.2011 13:36:39

Ahoj, už delší dobu nefunguje odkaz na teplotu vody.

Martin M. - Profil | Út 15.3.2011 17:42:08

Ahoj, pokud se jednalo o odkaz na uvodni strance, tak ten jsem ted opravil, diky za upozorneni :)

Brožeděj - Profil | Po 14.3.2011 13:18:22

čus, na méně schopných zařízeních se nedá dostat do java menu - např. z mobilu se nedostanu do bazaru, protože se mi neotevře menu. Je tu někde nějaký strom webu, přes který bych tam mohl vlézt?

Martin M. - Profil | Po 14.3.2011 16:12:32

Jarda 2004 - Profil | So 12.3.2011 1:08:48

Ahoj Martine mám trošku problém z otevíráním bazaru vše funguje super ale jak kliknu na bazar tak to trvá poměrně dlouho, než naběhne.

Martin M. - Profil | So 12.3.2011 1:15:50

ahoj, stranka s bazarem ma temer 400kB, coz je hodne (tato stranka s poradnou ma 80kB), muze to chvili trvat, nez se cela nacte. Na serveru je vygenerovana behem mziku.

klizak - Profil | Pá 11.3.2011 21:44:50

Ahoj. Kamarádovi, který je registrovaným členem MRKu se na počítači nezobrazuje přihlašovací
okno.Nevíte, kde by mohl být problém. Dík.

Martin M. - Profil | So 12.3.2011 0:59:06

Ahoj - ctvrty odstavec odspoda: http://www.mrk.cz/text.php3?id=112

acepek - Profil | Pá 11.3.2011 7:12:58

Zdravím, proč jste tak rapidně snížili kvalitu videí? Ještě nedávno byla možnost si video přepnout do HQ, ale nyní je vše jen v SD. Je to dost škoda protože teď jde jen stěží poznat co je to tam vlastně za rybu. Vraťte prosím zpět možnost se přepnout na HQ. Děkuji

Martin M. - Profil | Pá 11.3.2011 7:58:03

Ahoj, vsechna videa startuji v HD kvalite, pouze do zahranici (podle IP) posilame pouze SD. Je mozne, ze se vam zmenila IP adresa a nase programy ted nedokazi rozpoznat, jestli spadete pod CZ domenu a pokladaji vas za zahranicniho uzivatele. Datove prenosy do zahranici nas stoji nekolikanasobne vice penez nez do CR. V soucasne dobe ale mame na stole smlouvu pro jiny tarif pripojeni, kde bysme meli mit i prenosy do zahranici za lepsi cenu, potom se vratime zpet k HD.
(Pozn.: pouzivane zkratky HD/SD prosim nebrat doslova, opravdove "HD" to samozrejme neni).

zaplosak - Profil | So 5.3.2011 18:06:09

Ahoj kluci - mohu se zeptat: jak můžu odstranit své fotky z rubriky můj lov, jen přes Vás? Díky za infíčko, Jarda.

Martin M. - Profil | Ne 6.3.2011 0:15:09

Ahoj, ano jen pres nas, resp. pres mne.

Dan.J - Profil | So 5.3.2011 17:05:04

To ano,jen mi přišlo divné že dříve to bylo ok.

Martin M. - Profil | Ne 6.3.2011 0:14:49

Seznam poklada nasi stranku s videi za dulezitejsi, nez samotnou uvodni stranku MRKu. Jde to mimo nas.