- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Njiris - Profil | Ne 25.11.2018 15:29:40
Vydařených pár dnů na vodě, vše bylo tak, jak má být. Ono je to možná dobře, že to v ČR takové nikdy nebude.
N1Mara - Profil | Ne 25.11.2018 12:45:42
Tak a od pátku do dneška to dalo práci, ale jako spokojenost. Ryba která byla vysazená najaře a to zlatý línek, co měřil okolo 3cm. má za necelí rok cca 25cm. :-)) Duháček taky , před třemi měsíci měl 5-6cm. a dneska má průměr 20+ :-)
NRaf - Profil | Ne 25.11.2018 9:54:54
V posledních dnech jsem si užil pár okounových vycházek. Ve studené vodě už je to hodně o přemlouvání, ale nějaká ta bačkora se chytit dá :-)
NPavel.B. - Profil | Ne 25.11.2018 1:16:31
Mlha...zima...mrholení...candátí počasí...vydařilo se nezůstat doma;) jeden jel se mnou domů...zbytek puštěn. A
NRožnovák - Profil | So 24.11.2018 15:19:33
Dneska jsme se přidal po delší době k našim Frajerům. Tentokrát zachraný přelov ryb kvůli plánovaným stavebním úpravám na potoku. Už tak tam toho moc neteče, tak nevím co tam po úpravách přežije. Zasvěcení odlovené rybky poznají :-). Ulovil se i jeden kaprařský naviák a několik golfových míčků, taky byly taky "zachráněny ", nevím kde se tam vzaly :-)
NHeatley - Profil | So 24.11.2018 13:34:25
Na tuto roční dobu,chyceno spousty ryb ve složení plotice,cejni,podoustve.Některé plotice byly nádherně stavěné... :)
NAja008 - Profil | So 24.11.2018 11:02:48
Po spoustě neúspěšných prutohodin to konečně kleplo, candátek dostal pozvánku na vánoční stůl.
NKroci - Profil | So 24.11.2018 10:38:53
Další krásný den plný emocí a adrenalinu s vláčkou u vody, který si budu dlouho pamatovat.🙂 Zvlášť když jsem asi 3 náhozy před záběrem vyměnil sumovláčku za jemější vercajk- 40g prut a 0.10 šňůru 😀Hodinka přetahování a výsledkem byl krásně stavěný přes 2m dlouhý fousek , který pochopitelně dál plave..🙂 Díky Erikovi za foto.
NMilda.K. - Profil | Pá 23.11.2018 21:16:59
Dneska odpoledne to kousalo...😊
Na 10tý nához z místa hloubky nástraha narazila jak do pařezu.... Ale nééé zase vázka... Z ničeho nic začalo kopání... Super...super..... Po chvilce se na hladině ukázal pan Sumec....po dalších náhozech se nic nepovedlo.... Tak jsem to zabalil a vyrazil vyzkoušet ještě jiný revír než bude tma.. Při pátém náhozu mi to vzal krásný okoun...a.. Těsně před koncem dnešní vláčky byl ukázkový kopanec do prutu a bylo mi jasné že se jedná o céčko... A bylo to tak..... Zahřál... Dnešek super 👌 👌
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
9:30NPstruhová sezóna 2026 33
7:13NVýběr prutu sportex. 193
1:17NZraněné, postižené a mrtvé ryby 13
ÚtNZákaz vstupu a rybolovu v revíru Dyje 13/1 - ohrožený orel (Bleskovka) 45
ÚtNDYJE 12A (Revír) 1
ÚtNPoradna: Redakce MRK.cz 1753
ÚtNDyje 4C umělá candátí hnízda 18
ÚtN🔥 Grill a grilování 🔥 556
ÚtNHlídač slev eshopů 734
PoNVýběr prutů značky Century 621
PoNVelké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny (Bleskovka) 52
PoNCentury Stealth Graphene Reinforced 317
PoNPivo- craft beer 671
PoNRybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě. (Bleskovka) 15
PoNKarbonová kobra - dlouhé vzdálenosti 575
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
StNBleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . NBleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . NBleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
. . . NBleskovka: Zákaz vstupu a rybolovu v revíru Dyje 13/1 - ohrožený orel
. . . NBleskovka: Úhyn pstruhů v Litavce: Rybáři viní otevřené stavidlo a nedostatek vody v korytě
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
1.5.Ve Vstiši na Novém Rybníku 4 ha
1.5.Vstiš
2.5.RZ Veselá 2026
2.5.O putovní pohár MO ČRS Příbram -...
2.5.Rybářské závody Syrovice
2.5.Jarní rybářské závody Vranovská...
2.5.Brandýs - St.Boleslav ,, čuník...
2.5.Hadice ze Staráku II.ročník
2.5.Rybářské závody Horka nad...
2.5.O pohár starostky obce Dymokury...
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73




































































