- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Hrouzek - Profil | Po 30.5.2016 22:25:46
Po několika neúspěšných zdolávání okounů 50+ to dneska konečně klaplo. Boj parádní. 52cm
Gašpi - Profil | Po 30.5.2016 22:24:44
Dnešní plavačkový relax s bílou rybkou narušil podvečerní šupík.....
teplota vody: 22C
teplota vzduchu: 26C
kmenový vlasec: 0,19mm
délka návazce: 30cm
velikost háčku: 12 Fudo Breame
hloubka: 1,5m
návnada: Domácí masový mix + peletka
množství návnady: 1l
Lumír - Profil | Po 30.5.2016 21:43:05
Rodinnou dovču jsme proložili "chlapským odpolednem". Mates si poprvé přičichnul k řece a poznal kouzlo lovu z hladiny, nový broďáky si pokřtil krásně a i pár pstruhů se povedlo. I když jsme zůstali bez větší ryby, pevně doufám, že plamínek je zažehnutý... :)
jarda85 - Profil | Po 30.5.2016 21:03:54
Krásný víkend v Jestrabicich na závodech v lovu kapra. Podařilo se nám udělat 89 krásných podobných ryb o váze 5 až 14kg. Celkový výsledek 650kg a tím jsme dosáhli 2 místa.Víkend náročný, ale stalo to zato.
Humik - Profil | Po 30.5.2016 20:49:36
kmenový vlasec: 0,30
délka návazce: akorát
Rybatorstr - Profil | Po 30.5.2016 19:47:22
Víkendovka na oblíbeném Orlasu se celkem vydařila. Člověk se mohl pozdravit s přáteli, které dlouho neviděl a poznat i ty nové :-)) Nejdříve se povedlo sumčí miminko a v den odjezdu i kapří jízda :-))
soulfly - Profil | Po 30.5.2016 19:35:37
Konec května a posílám teprve první letošní příspěvek do Můj lov. Letos jsem se na ryby dostal velmi málo a ulovil jsem pouze kapry do 10 kg, ostatní ryby byly úplně malé. Za to se mi zadařilo na závodech. Jedny byly u nás na místní vodě v položené na pár hodin pořádané naší MO. Tam se mi povedlo čvrté místo ze 103 závodníků a největší ryba závodu kapr 56 cm. Druhé závody byly kaprařské a tam se nám s kamarádem Lukášem povedlo druhé místo a několik pěkných ryb včetně lysce 17,3 kg. Velmi rozdílné závody, obojí byly dobře udělané. Na obou byla pohoda, což je vždy hlavní. Z obou posílám dvě fotky.
digi.sedlik - Profil | Po 30.5.2016 18:29:22
Petr64 - Profil | Po 30.5.2016 18:20:21
Jsem po delší době v Brně,tak je potřeba trochu naředit mimomoravské docházky domácími revíry.:-)
Že je u nás plno mandarinek je už normální.Poprvé se mi je podařilo vidět i s mladejma.Dnes se mi s boloňkou podařilo za dopoledne navštívit dvě zcela odlišná místa.Jedno bylo pomalu tekoucí hluboké a druhé rychlé a mělké.Kousalo to tam i tam (celkem 9 druhů ). Zítra asi vyzkouším nějakej stoják u vesnice
teplota vody: Na koupání není.
teplota vzduchu: 18-22°C
kmenový vlasec: 0,16
délka návazce: 35cm
velikost háčku: 14
hloubka: 2,5m nebo 60cm
návnada: něco jako perník (jedlej) s hlínou (nejedlou)
množství návnady: 0,5l
Belzič a Týnka - Profil | Po 30.5.2016 18:16:55
Jeden z mých nejcennějších úlovků - nádherný šupináč, kterého si nesmírně vážím...
F.T.M. - Profil | Po 30.5.2016 16:56:34
Slunce pálilo, dusno bylo a vodní hladina je stále pokrytá vrbovým květem .Období kdy ryby nejsou zrovna aktivní. Něco se večer po ochlazení přeci jenom podařilo. Krásně jsem si vyčistil v přírodě hlavu od všedních starostí. :-)
mrkva - Profil | Po 30.5.2016 16:42:46
včerejší odpoledne na řece s feederem a rousnicemi přineslo tlouště, skaláka, okouna a nejaktivnější byli sumíci (5 kousků)... pěkné souboje a feeder se pěkně prohýbal... ale mohli si to nechat na později... :-)
petr.hk - Profil | Po 30.5.2016 16:04:54
teplota vzduchu: 25
kmenový vlasec: 0,16
délka návazce: 25 cm
velikost háčku: 10
nej. nástraha: kuku
Berserkr - Profil | Po 30.5.2016 14:34:52
délka návazce: 4,5m
nej. nástraha: pop-up
Miras - Profil | Po 30.5.2016 9:44:31
Letos jsem si dal poprvé rybačku ze skály - terén spíš pro kamzíky, místo nepohodlné, 5m nad hladinou s krásným výhledem na vodu. Diskomfort byl sladce vykoupen divokým, kapřím torpédem, kterému k metru chybělo jen pár centimetrů. Ta tlama, kterou jsem hodil při sestupu k vodě, za to stála. Silný zážitek!
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
4:25NRybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek! (Bleskovka) 12
0:10NNepromokavá bunda na boat a brození 47
StNZákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává (Bleskovka) 47
StNPruty Hearty Rise 498
StNPřeprava člunu na káře. 22
StNZabezpečení člunu proti krádeži 30
StNVýběr nových prutů a navijáků 31
StNE-class 12´ 3,25lb/ Propel A 12´ 3,5lb? 8
StNZ Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře. (Bleskovka) 11
StNV Blansku vysadili krále řeky. Ve Svitavě pluje dvanáct set dvouletých lipanů. (Bleskovka) 50
StNKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 148
ÚtNVčelaření a rybolov 905
ÚtN🔥 Grill a grilování 🔥 566
ÚtNPivo- craft beer 680
ÚtNRybáři a jejich domácí zvířata ( králíci, slepice, křepelky a podobně ) 668
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Vypuštěná Labská přehrada - takový pohled se naskytne jen výjimečně
NeNBleskovka: Drsný sever Čech: candát schovaný v tašce a lov v zákazu
SoNBleskovka: Rybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek!
SoNBleskovka: Zákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává
. . . NBleskovka: Dva Češi zahynuli na rybářském zájezdu v Norsku
. . . NBleskovka: V Blansku vysadili krále řeky. Ve Svitavě pluje dvanáct set dvouletých lipanů.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
23.5.Rybářské závody Hradčany u...
23.5.78mé rybářské závody na rybníce...
23.5.Rybářské závody v Nové Pace...
23.5.rybařské závody bagr náchod
23.5.Rybářské závody Ctidružický...
23.5.Rybářské závody na rybníku v...
23.5.Kolovratské rybářské závody...
23.5.Jarní rybářské závody na Vojtově...
24.5.Dětské rybářské závody
24.5.Jarní rybářské závody dětí na...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











































































