- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Moja - Profil | Pá 17.4.2015 8:36:21
Krásné počasí, krásná řeka, krásné ryby, znechucené pohledy takyrybářů s teleskopama a trojkama rotačkama, kteří se diví, jak je to jen možné, že na místě, kde neměli ani záběr, je možné nachytat bez problému přes 30 ryb... povedené zahájení
Miiich - Profil | Pá 17.4.2015 7:32:14
Včerejší 58ka mě dala pěkně zabrat mezi potopenejma vrbama na 0,10mm to bylo celkem zajímavé.
kmenový vlasec: 0,16
velikost háčku: 14
Stewik - Profil | Pá 17.4.2015 0:20:11
Dnešná prechádzka pri vode, na plaváčik sa neskôr podarilo zopár malých potvoriek a na kameru taktiež :)
https://www.youtube.com/watch?v=MX41BeoXz0E
lUke.Z - Profil | Čt 16.4.2015 23:28:25
Přišel největší svátek v roce a tím i nádherně prožitá jednodenní dovolená :) Ráno vláčka odpoledne muchy. PD, PO, siveni a okounci. Vrtá mi hlavou, jak někdo 16.4. může vyrazit na kapry :P
Mojo - Profil | Čt 16.4.2015 23:16:55
Dnešní zahájení pro mě bylo fakt k smíchu. Za prvé teda bylo nádherně. Krásně jsem se prošel směrem na místo, kde jsem chtěl začít. Cestou jsem si vyfotil místo, které bylo pěknou tůní ještě loni na podzim, než zasáhl nějakej snaživec z Povodí Vltavy, kterému asi nevadí cedule o Evropsky významné lokalitě všude kolem a celý záhyb řeky i hlubší partie, kde jsem loni chytil svého největšího pstruha, bez milosti srovnal se zemí. Pak jsem došel na místo, prochytal první tůň bez záběru a došel k další. jako by v té vodě ryby ani nebyly, vše bylo totálně poplašené předchozími rybáři. Na poměrně mělké vodě jsem uklouznul a padnul tak nešikovně, že ze mě snad z vody koukal jen zadek. Vylil jsem vodu z broďáků, rozebral mobily a foťák a šel zase zpět tři kilometry k autu. Cestou jsem potkal asi desítku lidí, připadal jsem si jak na Václaváku. Asi už to zahájení tolik prožívat nebudu, nebo budu chodit někam, kde zaručeně nikoho nepotkám. A příště už bez elektroniky, kterou se mi naštěstí všechnu později podařilo zprovoznit.
P.E.P.A.T.O.R - Profil | Čt 16.4.2015 22:48:54
Rybám se dnes moc nechtělo, ale bylo krásné počasí, tak se přišla vyhřívat na sluníčko i tahle fešanda.
hering - Profil | Čt 16.4.2015 22:21:39
Zahájeno.Hodně km jsem dnes musel ujít než jsem se potkal se slušnou rybou.Všude samá vydří nebo volavčí šlápota :-(
Gašpi - Profil | Čt 16.4.2015 21:54:20
Dnes 2 hodinový relax s bílou rybkou, braly cejni, plotice a větve cca 5 kůsů.
Mějte se a ať Vám koušou :D
kmenový vlasec: 0.18mm
návazec: 0.12mm
hloubka: 2m
nej. nástraha: Peletky 4mm a 6mm
množství návnady: 0,5l
nicminebere - Profil | Čt 16.4.2015 21:48:03
Jelikož se zahájení pstruhové sezóny neslo v příjemném duchu, ovšem bez účasti hlavního účinkujícího, uzrál v mysli mé nápad zakusit lov na zapomenuté části malinké říčky, kde jsem pilně již po dva dny krmil partiklem s boilie,které zde místní kapři viděli jistojistě poprvé. Nevím už přesně dál co se dělo, jen se pamatuji, že dva pruty bylo nemožné mít nahozené současně a že po šestém kaprovi vytaženém z vody jsem jen seděl a tupě zíral, co se to sakra děje.Pouze narychlo pořízené fotky jsou němím důkazem toho, že se mi to všechno jenom nezdálo. Největší 71 cm a 8,5 kg.A Martine odpusť za více fotek, možná že už tam zítra plavat nebudou..://
Stavba - Profil | Čt 16.4.2015 20:54:22
Zahájení se neslo v obvyklém duchu, takže z toho byla vydařená okounovačka. Nikoho dalšího jsem na potoce nepotkal, okouni pěkně zobali jak plech, tak gumu, takže spokojenost.
vláčkař david - Profil | Čt 16.4.2015 20:51:39
Většina lidí zahájila lov na pstruhovkách. Já si místo toho parádně zachytal okouny na Laby.Během 1 a půl h. 7 okounů.
F.T.M. - Profil | Čt 16.4.2015 20:49:02
Není nad ředitelské volno ve škole :-)))) Využil jsem toho a postavil jsem si bivak u vody, kdy v úterý večer jsem měl jediný záběr od kapra a včera přes den to bylo už bez záběru. Ještě to není ono, ale bylo fajn :-))))
jepice - Profil | Čt 16.4.2015 20:31:55
Po práci jsem se nakonec přece jen dokopal a jen tak s lehkým vybavením vyrazil zahájit na pstruhovej stoják. S mojí šikovností jsem předpokládal, že se vyzeruju. Po pár minutách lovu však rána do prutu jak prase, vidina trofejního duháka a po 10 minutách z toho vylezl kapr 56cm. Takové naštvání a radost v jednom. Krom kapra jsem už nic jiného nechytil a spíš trochu rozdejchával tuhle náhodu. Bylo hezky a příště půjdu zas, tentokrát fakt na pstruhy.
T.Karel - Profil | Čt 16.4.2015 20:08:27
V podveřer jsem se šel projít okolo potoka , spostu vyšlapaných míst po raním náporu na pstruhy . Teď už tam klid a pohoda :-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
4:18Rybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek! (Bleskovka) 8
4:11PENN TIDAL XT Long Cast - Naviják 120
0:39V Blansku vysadili krále řeky. Ve Svitavě pluje dvanáct set dvouletých lipanů. (Bleskovka) 45
PoKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 124
PoZákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává (Bleskovka) 44
PoVčelaření a rybolov 903
PoZavážecí lodička s GPS 112
PoDokumenty z přírody kolem vody 620
PoNepromokavá bunda na boat a brození 32
PoZabezpečení člunu proti krádeži 29
PoVýběr nových prutů a navijáků 24
PoDrsný sever Čech: candát schovaný v tašce a lov v zákazu (Bleskovka) 6
PoRybáři a vinařství 911
Po🔥 Grill a grilování 🔥 557
PoOprava navijáku Shimano Biomaster 4000 4
Co je nového - všeobecné
NeBleskovka: Drsný sever Čech: candát schovaný v tašce a lov v zákazu
SoBleskovka: Rybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek!
SoBleskovka: Zákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává
ÚtBleskovka: Dva Češi zahynuli na rybářském zájezdu v Norsku
ÚtBleskovka: V Blansku vysadili krále řeky. Ve Svitavě pluje dvanáct set dvouletých lipanů.
. . . Bleskovka: Z Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
20.5.75 let SŠRV Jakuba Krčína Třeboň...
23.5.Rybářské závody Hradčany u...
23.5.78mé rybářské závody na rybníce...
23.5.Rybářské závody v Nové Pace...
23.5.rybařské závody bagr náchod
23.5.Rybářské závody Ctidružický...
23.5.Rybářské závody na rybníku v...
23.5.Kolovratské rybářské závody...
23.5.Jarní rybářské závody na Vojtově...
24.5.Dětské rybářské závody
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....







































































