Plkárna

Pedro1 - Profil | So 4.8.2012 21:05:26

LosPafkos >> Malej Pedro dobrý.Je po mě,takže vše v pořádku.

Laktační psychózu nemám,tu mají zřejmě výrobci koulíz.

    LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 21:04:12

    Pedro1 >> od té doby co máš doma kojence jseš nějak mimo mísu,nemáš laktační psychozu ? Co malej Pedro 2 ?

      Anýzový dědek - Profil | So 4.8.2012 21:03:37

      Pedro1 >> To bude asi voda ze sudu vyloveného na Orlasu - nevěděli co s tím, tak to prodávají pod tímhle názvem.....,))

        Pedro1 - Profil | So 4.8.2012 21:03:37

        Rybkin >> Paráda.I začátek reklamního povídání je super:"Ihned co jsme uvedli Mrtvolu do oběhu mezi naše testery přicházely kladné ohlasy z celé ČR.":-)))

          Pedro1 - Profil | So 4.8.2012 20:59:48

          Zima >> Co to je,Mrtvola Acid?
          [reakce na zápis v Můj lov]

            Pedro1 - Profil | So 4.8.2012 20:55:00

            MB >> Tak už ty nemanželský trojčata s okouní ploutví praskly?

              Bláža - Profil | So 4.8.2012 20:41:41

              MB >> Snad to není hermafrodit? ;o)))))))

                medvěd - Profil | So 4.8.2012 20:37:45

                MB >> stal se matkou?

                  afjee - Profil | So 4.8.2012 20:34:38

                  MB >> On se stal otcem?

                    MB - Profil | So 4.8.2012 20:33:07

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> nazdar hrdino a Fšecko nejlepší ....šak ty už víš :c)))

                      Káceč - Profil | So 4.8.2012 20:04:25

                      LosPafkos >> já někde zaslechl, že jim sluneční záření povoluje ten šroubek v pupíku, co jim drží pdrel. Jakmile se vyšroubuje, jsou z nich bezprdelníci :-)))

                        LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 20:01:09

                        Káceč >> oni z toho Pardubicka jsou trochu albíni,tam snad chybí nějaká část šroubovice,nebo to je stykem v omezeném počtu lidu :--)))

                          Káceč - Profil | So 4.8.2012 19:57:09

                          LosPafkos >> co neholí, ale opálenej je alá želva. Jen to, co vyleze z krunýře ven :-)))

                            Pedro1 - Profil | So 4.8.2012 19:54:22

                            afjee >> Neměl jsem nic od šimpána.Moje chyba,náš pravdu.

                              Pedro1 - Profil | So 4.8.2012 19:53:50

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Málo jsi to zdůraznil,můžeš za to Ty.

                                LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 19:53:40

                                Káceč >> dobrý,poučný jen čumím,že si Dominik ještě neholí prsa. Je třeba dát vědět na Barrandov ať to uchovají pro další generace :--)))

                                  afjee - Profil | So 4.8.2012 19:48:27

                                  Pedro1 >> Ve videu je jasně uvedeno, že je nejlepší prut od Šimána, naviják od Šimána a nástraha taky od Šimána. Pokud jsi neměl alespoň jedno z toho, tak se ti ani nedivím, že jsi štiku nevypružil a pláčeš na špatném hrobě.

                                    LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 19:41:20

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> kde je vypružovací video,já tu nebyl :--(((

                                      Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M