Plkárna

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:39:47

Pedro1 >> viděl jsi to video? Tam jasně ukazuju, jak zaseknout. Když nezasekneš, tak nemůžeš vypružovat.
Proč točím video, když se pak na něj stejnak nikdo nedívá? Já to netočím pro sebe. Chcete vypružovat, tak pro to něco dělejte kurnik

    NAnýzový dědek - Profil | So 4.8.2012 19:39:29

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> tož takový pružitel a není světový...)))

      NPedro1 - Profil | So 4.8.2012 19:39:12

      LosPafkos >> Škoda mluvit.Bude se to sypat s kapřem napůl.

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:38:35

        Anýzový dědek >> najn

          NPedro1 - Profil | So 4.8.2012 19:38:34

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> To jsi neříkal.Takže to neplatí.

            NAnýzový dědek - Profil | So 4.8.2012 19:37:33

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Verstehen nicht?...)))

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:36:41

              Mates PB >> vždyť to říkám

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:36:17

                Anýzový dědek >> aj dount andrstend

                  NLosPafkos - Profil | So 4.8.2012 19:36:16

                  Pedro1 >> hele týden tu nejsem a zatím je na vymření dravej kapř,to je zas nějaká svazoprovokace,bo co ?

                    NPedro1 - Profil | So 4.8.2012 19:36:06

                    Ta ostrá v trofejích je parádní záležitost:-)))

                      NMates PB - Profil | So 4.8.2012 19:35:53

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já executorovi rozumím, já mám maturitu z ruštiny.

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:35:48

                        Pedro1 >> musíš zaseknout woe

                          NAnýzový dědek - Profil | So 4.8.2012 19:35:44

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> учит са, учит са сказал товарищ Ленин....)))

                            NPedro1 - Profil | So 4.8.2012 19:35:43

                            Mates PB >> I rybáři.

                              NMates PB - Profil | So 4.8.2012 19:35:23

                              Pedro1 >> Na Slovensku co vím, jsou prefíkané všechny ryby.

                                NPedro1 - Profil | So 4.8.2012 19:34:58

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tak jinak Ty vypravěči.Dneska jsme s klucíma vyrazili na okouni a já jsem celou dobu doufal,že budu mít šanci si konečně vyzkoušet vypružování.A to se mi také povedlo.Dotáhl jsem nástrahu pod nohy a v tu chvíly zpoza břehu vyrazila pěkná štika a nástrahu vzala.Okamžitě jsem se zhoupl v kolenou a zvedl špičku prutu.Štika otevřela tlamu a nástrahu na mě vyplivla.

                                Takže si myslím,že vypružování je lež!!!
                                Nasadil jsem lanko,jel na řeku a ryby jsem nachytal.Celý to vypružování je jen reklamní tak Lukyna.

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:31:50

                                  Mates PB >> Tak vy starší tý jejich hatmatilce možná rozumíte, bo jste ještě zažili Sovětský svaz, ale pro nás mladé to je španělská vesnice

                                    NPedro1 - Profil | So 4.8.2012 19:31:32

                                    Mates PB >> Jenže bolen na Slovensku je prefíkaný a tak je musí Executor chytat bez lanka.A to u nás neplatí.

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:30:24

                                      Pedro1 >> No já to říkám taky zcela vážně. Netvrdím, že to je pravda, ale tvrdím to zcela vážně

                                        NMates PB - Profil | So 4.8.2012 19:27:57

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tak v zahraničí? Já myslel, že mluví horalským nářečím. No vidíš a on zatím v zahraničí. To bych do něj neřekl.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M