Plkárna

Kolis - Profil | Ne 5.8.2012 9:04:11

vahaj >> Nemám potřebu se někam dopracovávat o)

    vahaj - Profil | Ne 5.8.2012 8:50:20

    Kolis >> U těch to začíná a postupně se dopracuješ i k něčemu rozumnému:-)))

      Kolis - Profil | Ne 5.8.2012 8:45:28

      vahaj >> Já vím, hlavně lumpárny..... :-DD

        vahaj - Profil | Ne 5.8.2012 8:39:43

        Kolis >> To děláš chybu, Bohumile:-))) Mohl by ses od něj hodně naučit:-)))

          Kolis - Profil | Ne 5.8.2012 8:17:05

          P!F >> Nemám tě rád o)
          [reakce na zápis v Můj lov]

            tym - Profil | Ne 5.8.2012 7:06:31

            Káceč >> Asi věděla, že ji pustím :-))))))

              Hrdobec - Profil | So 4.8.2012 23:00:00

              Pedro1 >> Se 140tkou je focení fofr

                Káceč - Profil | So 4.8.2012 22:51:51

                vranka >> krásní pupkouni, krásní :-)))
                [reakce na zápis v Můj lov]

                  Káceč - Profil | So 4.8.2012 22:51:18

                  tym >> jak se ta štika usmívá, když jí drbeš pod "bradou" :-)))
                  [reakce na zápis v Můj lov]

                    LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 22:44:58

                    Chosé 2 >> tu chatku jsem cestou okukoval,ty jezy asi zajedu na podzim zkusit,záleží kolik poteče vody.

                      Chosé 2 - Profil | So 4.8.2012 22:21:13

                      LosPafkos >> U té cesty je malá chatka na skále a pod ní moje tchýně chytila metrovku štiku.Měl jsem tam spoustu prutohodin a hodně ryb, ale je to už dávno.
                      Loňský rok jsem ovšem bodoval kousek pod mostem a pod jezem,okouni,boleni,candáti na vláčku. Ryby tam jsou stále i parmy,ale to bych tam musel bydlet.

                        LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 22:12:48

                        Chosé 2 >>jj,přesně v té hospodě bylo naše malé posezení,pak cesta na Žloukovice. Tu dráhu na bicros tam mají super. Na podzim se tam bude otvírat v tom obchodním středisku cukrárna.

                          Chosé 2 - Profil | So 4.8.2012 22:05:54

                          LosPafkos >> Koukám, že jste si to opravdu užívali.Až mám z toho slzu v oku,když si představím to posezení u silnice u hospůdky na dřevěných lavicích,jeden směr na Žloukovice druhý do horské etapy na Jáchymov s výhledem na skotačící malé bicrosaře.

                            LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 21:54:53

                            Chosé 2 >> taky jsem choť chválil před nastoupenou jednotkou v hospodě v Nižboru při objednávce zmrzlinového poháru :--))) Oni tam i sjezdy jsou o hubu :--)) Večer na kánoi je tam .ale krásně.

                              Chosé 2 - Profil | So 4.8.2012 21:50:11

                              LosPafkos >> Ani nevíš jak s tebou cítím. Ty zátačky, kdy se pomalu vracíš je na vraždu. Na kole jsem jel Nižbor Jáchymov,nebo Skryje-Zbiroh.Všechno jsou to trasy pro silné bikery a ne pro turisty.

                                LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 21:42:07

                                Chosé 2 >>měl jsem to na Klíčavu 3km,tak jen projížďka na kole před večeří a někdo tam házel z hráze pečivo a to byl kabaret co tam hlavně boleni metr vyvádějí. Jel jsi na kole Zbečno- Nižbor to je peklo :--))

                                  Chosé 2 - Profil | So 4.8.2012 21:38:07

                                  LosPafkos >> Plavačka je dobrá volba,když je krmením natáhneš.Boleni se smějou,to nevíš?Je to vidět v ML.Na té Klíčavě jako zatím plavou velké ryby?

                                    LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 21:31:36

                                    Chosé 2 >> Ahoj,těžký terén ve vodě,tráva,táhlo to,ale na plavču to šlo. Zmasen na gril cejn,tloušť jinak vše puštěnu. Už dlouho jsem si tak pěkně na plavču nezalapal.Na vláčku zero,ale velkej bolen mě tam pod nohama prudil neustále. Po setmění rybička do koryta na sumce a taky zero. Hele byl jsem mrknout na Klíčavu a to je mazec :--)))

                                      Chosé 2 - Profil | So 4.8.2012 21:25:14

                                      LosPafkos >> Ahoj lovče vítej zpět. Juknul jsem do ML a neviděl tam Tvojí 1/2 s parmou. Pustil jsi tam něčemu žilou?

                                        Rybkin - Profil | So 4.8.2012 21:06:38

                                        Pedro1 >> U nas zrovna v tejdnu našly nějakýho dva měsíce uleželýho,chtělo to si trochu odebrat:-)))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M