Plkárna

NPedro1 - Profil | So 4.8.2012 19:27:28

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ty si z toho děláš prdel,ale ten člověk (PHDr,csc.,...) to řekl naprosto vážně.

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:25:43

    Mates PB >> ale on je chytá v zahraničí. Ať si je zkusí chytit na Labi

      Njirina 77 - Profil | So 4.8.2012 19:24:28

      b.gun >> Dík, ale žadnej z těch třech mi nepříde stejnej jako ten můj :)

        NMates PB - Profil | So 4.8.2012 19:23:07

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Boleni chytá executor, možná kdyby si mu slíbil náramek proti komárům od Nikla, tak by tě na ně vzal.

          NKáceč - Profil | So 4.8.2012 19:22:09

          LosPafkos >> okyše 60+ bys nezmasil, toho by ses lekl :-)))

            NReznik76 - Profil | So 4.8.2012 19:15:02

            Mates PB >> tak když bude v genofondu jeseter tak nevim jestli zbyde místo na přerostlou ouklej
            to dřív Kuba ten rybník osolí a bude pěstovat genfond tarpona

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:14:32

              Mates PB >> pan Vágner jistě nyní vysává z posledního žijícího bolena ten genofond do mrtě, aby ho mohl zachránit a dostat dotaci

                NPvl - Profil | So 4.8.2012 19:14:03

                Pedro1 >> Už jsem to asi psal .ty ochranáři mne tak s.rou . Když vidím co je po městě strak . Všechno vymetou ! V dřívější době jich bylo "pár" kusů a jen v lese . .Za chvíli nebude žádné zpěvné ptactvo

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:13:40

                  LosPafkos >> děkuju, ale za chvíli proběhne další sázka. Chytím do měsíce bolena? Je to sázka hodně o hubu, jelikož boleni tu nejsou

                    NMates PB - Profil | So 4.8.2012 19:10:24

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jestli je bolen vzácná ryba, tak počítám, že bude zařazen do genofondu.

                      NLosPafkos - Profil | So 4.8.2012 19:07:41

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> hele jsem po týdnu na drátě a nestačím se divit,přijmi gratulaci za toho okyše za minutu 12 :--)))

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 4.8.2012 19:05:24

                        Pedro1 >> je to tak. O bolena tady člověk nezavadí, co je rok dlouhej. V podstatě jsme s klucima tady vodsaď přesvědčeni, že bolen je jenom fáma a že ta ryba nikdy neexistovala

                          NPvl - Profil | So 4.8.2012 19:04:18

                          Pedro1 >> To byl asi nějaký znalec ...

                            NPedro1 - Profil | So 4.8.2012 19:02:46

                            Dnes ráno jsem poslouchal cestou na ryby Radiožurnál a byla tam nějaká debata o Labi kolem Hradce Kr.A nějaký odborník tam mluvil o místní fauně a floře.Na závěr zmínil,že v Labi žije cca 20 druhů ryb,ale třeba Bolen dravý je velmi vzácný,nejen u nás,ale skoro v celé Evropě a existuje projekt na jeho záchranu.

                            Nevíte o tom prosím někdo něco?Když jsem to slyšel,tak jsem to málem poslal do pole.

                              NLosPafkos - Profil | So 4.8.2012 19:02:07

                              Káceč >> mám pocit,že bych neudržel lovecké vášně a nějakého okyše 60+ zmasil :--)))

                                NPedro1 - Profil | So 4.8.2012 18:59:39

                                Martin M. >> Nehrotím to,jen jsem se zeptal.S tím focením máš pravdu,ale jak dlouho trvá,než se lovec s rybou připraví k těm fotkám?Hodně dlouho.

                                Hrubej jsem nebyl,jen jsem se zeptal,Pokud by mi dotyčný napsal,že sumce prohnal udírnou,upřímně bych mu pogratuloval.Je to dobrota.

                                  NSAHIB - Profil | So 4.8.2012 18:59:39

                                  Zdravím,
                                  něco podobnýho je na Hejtmanu v j.čechách..
                                  Tolstojové 1 -1.20,amuři 1m..u stavidla...-)to je boj o kus pečiva-))

                                    NKáceč - Profil | So 4.8.2012 18:57:36

                                    LosPafkos >> když pouštíš, můžeš i s hausbótem :-)))

                                      NLosPafkos - Profil | So 4.8.2012 18:55:35

                                      Káceč >> to víš,že jsem měl cukání tam vyjet s boutem,asi by to aj za tu pokutu stálo,neumím i představit co tam plave za hovada :--))

                                        Nb.gun - Profil | So 4.8.2012 18:51:30

                                        Jiřin77 >> jirina 77 - 4.8.2012 18:15:58 >> V ČR žijí pouze 3 druhy lovčíků a "lovčík velký" mezi nimi není - lovčík hajní, vodní a mokřadní. Podle připojeného odkazu už si odvodíš, který druh byl ten tvůj... http://www.biolib.cz/cz/taxon/id782/

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M