Plkárna

Káceč - Profil | So 4.8.2012 18:45:12

LosPafkos >> jak zákaz? Když pouštíš......

    b.gun - Profil | So 4.8.2012 18:44:33

    sfox >> No, velký asi ne...

      LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 18:43:44

      Pvl >> já tam byl na kole,ale nějací turisti ano a byl to mazec,boleni 1m se navzájem napadají pro kus rohlíku a během chvíle několik set ryb na jednom fleku,to by byl rybářský ráj,ještě,že tam je zákaz :--))

        Pvl - Profil | So 4.8.2012 18:40:50

        LosPafkos >> No vidíš a hodil jsi jim alespoň rohlík ?

          LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 18:40:06

          Pvl >>Vím kde jsou supr ryby- vodní zdroj Klíčava,úžasná podívaná u hráze :--))

            Pvl - Profil | So 4.8.2012 18:24:59

            LosPafkos >> ahoooooooj :o§))))))))) Nic tady nebylo

              LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 18:23:41

              Pvl >>Ahoj,pár tlouštů jelců,jesen,mikro boleni,plotice,cejni a žádnej kapř :--)) Bohůžel na vláčku ani ťuk,ale je fakt,že jsem se věnoval i kolu a hradům a sjížděl jsem B na kanoji. Bylo fajně :--)))

                Pvl - Profil | So 4.8.2012 18:19:48

                LosPafkos >> Nejdřív se pochlub a pak dostaneš info :o§)

                  jirina 77 - Profil | So 4.8.2012 18:15:58

                  sfox >> jo díkk:) byl fakt velkej..

                    LosPafkos - Profil | So 4.8.2012 18:13:55

                    Ahoj kucí,jsem po týdnu zpět z Berounky,co se tu stalo zásadního ? Fakt nemám sílu pročítat těch 858 příspěvků :--))))

                      vokounek - Profil | So 4.8.2012 17:02:41

                      Pvl >> ;)

                        Pvl - Profil | So 4.8.2012 16:54:34

                        vokounek >> Nebuď vztahovačnej .Tak tobě bych určitě negratuloval To je jen jako - obrazně - Ve skutečnosti vaší střelkyni :o§)

                          sfox - Profil | So 4.8.2012 16:54:15

                          Jiřin77 >> jirina 77 - 3.8.2012 23:06:51 >> je to lovčík velký
                          [reakce na zápis v Můj lov]

                            vokounek - Profil | So 4.8.2012 16:49:05

                            Pvl >> to bude asi omyl od rána som doma a nikde som nebol :))

                              Pvl - Profil | So 4.8.2012 16:44:28

                              vokounek >> Pane vokounek gratulace ke stříbru :o§)

                                Reznik76 - Profil | So 4.8.2012 15:30:52

                                RadekM >> nemam nic proti tobě, jen než někam dát takovouhle fotku tak tam radši nic nedávej
                                [reakce na zápis v Můj lov]

                                  twister - Profil | So 4.8.2012 15:22:40

                                  RadekM >> fuck propal
                                  [reakce na zápis v Můj lov]

                                    ráky - Profil | So 4.8.2012 15:06:42

                                    poldeci >> No ty woe to jsem ale de..l:))

                                      Pvl - Profil | So 4.8.2012 15:06:02

                                      Neví někdo něco o této politováníhodné situaci ? Jsem dobrák .. a že to tak dobře dopadlo ... tak :o§))))

                                      http://www.novinky.cz/krimi/275041-muz-rybaril-u-re​ky-opavy-a-utopil-terenni-automobil.html

                                        vokounek - Profil | So 4.8.2012 15:05:10

                                        Pvl >> :)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M