Plkárna

NPvl - Profil | So 4.8.2012 15:04:33

vokounek >> Já nic nevyhrál .to je nějaká mejlka pane kolego :o§))

    Nvokounek - Profil | So 4.8.2012 15:02:08

    Pvl >> gratulujem k zlatu ;)

      Npepa-č - Profil | So 4.8.2012 14:19:39

      prochy96 >> dočkáš, v třeboni už genetici šlechtí kapřa se zubama. kapř s tečkama a tukovou ploutvičkou už je v prototypové fázi a brzy půjde do sériové výroby.
      kapř pro každého bude.

        Nprochy96 - Profil | So 4.8.2012 13:59:35

        další video s kapřem... já se těch dravců snad nedočkám :/

          NS&F - pescador - Profil | So 4.8.2012 9:42:01

          poldeci >> :))))

            Nráky - Profil | So 4.8.2012 8:57:46

            gibbon >> To vypadá jak kříženec okouna z candátem viď?
            [reakce na zápis v Můj lov]

              NBatuta - Profil | So 4.8.2012 7:21:18

              Pvl >> Tak určitě....ale ona je tam doma, že :-)

                NPvl - Profil | So 4.8.2012 7:09:30

                Batuta >> Záleží na úhlu pohledu :o§)

                  NBatuta - Profil | So 4.8.2012 6:54:49

                  Pvl >> Chudák srnka :-(

                    NPvl - Profil | So 4.8.2012 6:45:43

                      NMarPit - Profil | Pá 3.8.2012 23:10:08

                      mildas - Quinn >> Na rovinu se přiznám, v začátcích mého rybaření jsem to dělal úplně stejně (poradili mi to). Rybu jsem si chtěl ponechat, ihned jsem ji usmrtil a vidličkou připíchl k zemi nebo nožem ke stromu, u úhořů to takhle praktikovali všichni. Zrovna u toho úhoře bych to nehrotil, málokdo sebou nosí drátěnej vezírek.

                        NMarPit - Profil | Pá 3.8.2012 23:01:27

                        mildas - Quinn >> :-))))

                          Nmildas - Quinn - Profil | Pá 3.8.2012 23:00:31

                          MarPit >> no protože to fotil pomaleji než 25 snímků za sekundu.

                            NMarPit - Profil | Pá 3.8.2012 22:55:27

                            Mraroz (houba) >> Proč ti z toho admin odstranil foto? Tak krásného úhoře, připíchlého na stromě, jsem léta neviděl.
                            [reakce na zápis v Můj lov]

                              NMartin M. - Profil | Pá 3.8.2012 22:43:04

                              Pedro1 >> nehrotil bych to, je to slusna ryba a fotit se da klidne rychlosti 25 snimku za sekundu, takze nejde o pocet fotek, ale o dobu foceni.

                                NCudla - Profil | Pá 3.8.2012 22:42:20

                                Bacon >> nádherný číci,to jsem už leta neviděl

                                  NLee-Haney - Profil | Pá 3.8.2012 22:37:57

                                  Pedro1 >> Nejde,jde o ,,můj lov'' a tam nestačí jedna fotka.

                                    NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 21:32:13

                                    Katmando >> Ryba krásná,ale proč ta komedie s tím focením?To fakt nejde udělat fotka nebo dvě a pustit rybu zpátky?
                                    [reakce na zápis v Můj lov]

                                      NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 18:32:51

                                      šmudla007 >> Nevadí, mrknem na jiný zvířátka .

                                        Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M