Plkárna

NRytíř - Profil | Pá 3.8.2012 18:32:20

Hrdobec >> přesně,já bych řek to samý:-))

    Nšmudla007 - Profil | Pá 3.8.2012 18:27:51

    Pvl >> Dneska večer nebudou zvířátka BBC na dvojce? Co se ti sportovci zbláznili včil že je jich všude plno? Zase nějaký mistrovství světa v hokeji fotbale? Radši ani nikam nepojedu vlakem, tam budou zase baníkovci dělat čurbes.

      NHrdobec - Profil | Pá 3.8.2012 18:25:51

      Pvl >> Přišel jsem pozdě

        NHrdobec - Profil | Pá 3.8.2012 18:25:26

        Rytíř >> Zato Ruska koule měla,to mi nikdo nevymluví:-))

          NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 18:25:22

          Rytíř >> Přesně tak .

            NRytíř - Profil | Pá 3.8.2012 18:23:45

            Pvl >> parádní vyvrcholení,trenér v tranzu:-))Na tej Kazachstánce se nechalo bezpečně poznat,že nejde o chlapa:-))

              NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 18:23:19

              Hrdobec >> Jak jsem to sem dal tak akorát vypadla .

                NHrdobec - Profil | Pá 3.8.2012 18:20:43

                Pvl >> Já stih už jen chlapce:-)))

                  NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 18:20:13

                  Hrdobec >> Ta Šp byla dobrá- pohledově ,ale už vypadla :o§)

                    NHrdobec - Profil | Pá 3.8.2012 18:18:31

                    Pvl >> Pěkný kluci,jen co je pravda:-))) Některý nemaj s ženskou nic společnýho:-)

                      NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 18:15:13

                      P!F >> nejspíš

                        NP!F - Profil | Pá 3.8.2012 18:14:44

                        Pvl >> Ruska sa vola Ivan a predtym ako sla na olympiadu rubala v tajge lesy a lovila medvede. Holymi rukami.

                          NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 18:08:59

                          Čumím na vzpírání ženských -- Španělka baba jaká by se těžko jinde hledala EDIT alespoň z mého pohledu :o§). Ruska chlap jako z knížky ..:o§)

                            NS&F - pescador - Profil | Pá 3.8.2012 17:05:54

                            doliz >> Počkej na Icemana (ledňáčka) :))

                              Ndoliz - Profil | Pá 3.8.2012 17:01:06

                              Zatím si vede celkem dobře 2:3

                                NP!F - Profil | Pá 3.8.2012 16:55:58

                                Mraroz (houba) >> luxusna kompozicia.
                                [reakce na zápis v Můj lov]

                                  NS&F - pescador - Profil | Pá 3.8.2012 16:53:07

                                  Mraroz (houba) >> Tak to Ti fandím .... :))
                                  [reakce na zápis v Můj lov]

                                    Nvodář - Profil | Pá 3.8.2012 16:35:24

                                    Bacon >> tak takovou rybu jsem ještě neviděl děkuji za odpověd

                                      NBacon - Profil | Pá 3.8.2012 16:32:26

                                      vodář >> Piskoř pruhovaný:o)

                                        Nvodář - Profil | Pá 3.8.2012 16:31:26

                                        Bacon >> co to prosimtě je za ryby?
                                        [reakce na zápis v Můj lov]

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M