Kaprařina

hanyking - Profil | Ne 6.12.2020 20:34:12

Ahoj borci nevíte jaký je to druh slávky? U nás to nikdy nebylo. Letos bylo do podzimu zvedlé jezero a jak se voda dostala na zimní normál tak je vše obrostlé škeblemi. Je to velké jezero 2500 ha a nikdy tu tyhle škeble nežily. Myslíte, že je mohl někdo vysadit? Udělali tu nový bezpečnostní přepad tak vodu drží přes léto o 2 metry nad stav a celej lužní les je zatopen. A jak to teď uschlo tak ty slávky smrdí jak mokrej pes :-D Myslíte si, že to je i potrava pro kapry?

    drvoštěp - Profil | Ne 6.12.2020 12:48:00

    Píňas >> 😂i bezemne diskuse jede...

      Pvl - Profil | Ne 6.12.2020 12:39:32

      Píňas >> ...jen na oko :o§)

        Píňas - Profil | Ne 6.12.2020 12:32:49

        drvoštěp >> jsem to špatně napsal,ty jsi postrádán kamaráde

          drvoštěp - Profil | Ne 6.12.2020 12:25:12

          Píňas >> Kdo tě postrádá ?

            Píňas - Profil | Ne 6.12.2020 12:22:17

            drvoštěp >> jsem postrádán na klice kamaráde

              drvoštěp - Profil | Ne 6.12.2020 11:56:25

              ovocid >> A tahle vypadá taky dobře a za jiný peníze https://www.rybina.cz/trakker-products-trakker-bund​a-downpour-jacket-xl/?

                ovocid - Profil | Ne 6.12.2020 11:48:08

                Dobrý den, pokukuji po ryb. bundách na jaro, chladněší léto a podzim, hlavně prodyšnost,
                lehký děštík, a odolnost větru. Používám tričko a lehkou mikinu, a tak právě něco přes to.
                Prosím nějaké typy rady a pod. Moc děkuji .

                  Orion24 - Profil | Čt 3.12.2020 19:36:01

                  brach >> dnes je kopu mrzakov....uz v 40ke...sedia cele dni v praci...a degeneruju....cele zle

                    pepson - Profil | Čt 3.12.2020 18:20:14

                    Posilnené karmenádle platničkám pomôžu. Keď je okolo chrbtice blato, tak je problém :o)

                      Slavíček - Profil | Čt 3.12.2020 12:40:34

                      brach >> Souhlas to samé mě řekla doktorka na rehabilitaci cviky na protažení a posílení zad břicha.
                      . Hlavně prej nepřestat i když se stav zlepší. Po čase ty lidi tam jsou pak z novu v ještě horším stavu. Mě se stav zlepšil až po 2 měsících cvičení chce to vydržet.

                        brach - Profil | Čt 3.12.2020 10:58:16

                        Cvičit, cvičit..
                        Před čtyřiceti lety mi řekl ortoped: Zatím ti páteř drží svaly. Až povolí, tak si užiješ..

                          Pvl - Profil | St 2.12.2020 22:58:32

                          Martian >> Podle mne, ještě neprochladnout

                            Martian - Profil | St 2.12.2020 21:17:07

                            Medusa >> jasný. No taky jsem plotýnkař, byl jsem s tím cca půl roku doma... Doktoři samozřejmě buď prášky, rehabilitace (=k hovnu) nebo operace.... jak jinak, že :)) prošel jsem si X různých fyzioterapeutů, cvičení a metod (včetně Mckenzieho) a tohle jediné má smysl - cvičit a cvičit. Ale dobře cvičit. Plus teda nějaká změna životního stylu a kila dolů :-) pak to jde. Člověk se o to musí zajímat sám no. Nespoléhat na zázrak, ten nenastane (ani diclofenacem ani aulinem :-)) Ať se daří a záda nebolí!

                              Jaromírek - Profil | St 2.12.2020 19:42:22

                              Medusa >> Ahoj.Neboj se.V Liberci tě prim.Suchomel dá dohromady.Já jsem tam byl na operaci páteře dvakrát.Je to sice už nějaký ten pátek,ale je to celkem dobrý.Ne že bych byl úplně bez potíží,ale proti tomu před operací je to o mnoho lepší.Povolili mi dokonce i jezdit s náklaďákem,takže pro mě dobrý.

                                Slavíček - Profil | St 2.12.2020 19:37:29

                                Medusa >> Mám stejný problém poškozená plotynka léčil jsem to 3 měsíce než se stav trochu zlepšil. Užil jsem si s tím svoje nemohl jsem se nějaký čas narovnat chodil na injekce pak léky na bolest zánět stačil prudký pohyb v práci a výsledek další týden doma. Teď musím pravidelně cvičit rehabilitační cviky bez toho to už bohužel nejde a dávat pozor nedělat prudký pohyby stačí zakopnout hned cítím bolest v zádech.

                                  Medusa - Profil | St 2.12.2020 18:31:18

                                  Martian >> ahoj doktori

                                    Martian - Profil | St 2.12.2020 18:15:17

                                    Medusa >> speciální pracoviště jako doktoři nebo fyzioterapie?

                                      Medusa - Profil | Út 1.12.2020 20:39:18

                                      drvoštěp >> diky ale mam z toho docela strach uvidime )))) co mi zjisti plotynky mam vyhrezly je to docela slusna bolest a nemuzu se treba nekolik hodin narovnat nekdy ani nespim silenost

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole