Kaprařina

drvoštěp - Profil | Út 1.12.2020 20:35:03

Medusa >> Tak ať ti to dobře dopadne👍

    Medusa - Profil | Út 1.12.2020 20:30:09

    drvoštěp >> no dobry za rijen a listopad jsem uvalil 20 000kc za rybarinu moja je nadsena ale podporuje me a to bych od ni necekal ty pruty ja ji mam desne rad. Ale zdravi na prd asi pujdu na kudlanku pojedu do Liberce na vysetreni kvuli plotynkam protoze tam je specialni pracoviste na plotynky )))))

      drvoštěp - Profil | Út 1.12.2020 20:27:03

      Medusa >> Chodím do zámrzu. Co doma😂

        Medusa - Profil | Út 1.12.2020 20:23:06

        drvoštěp >> ahoj jo jo jo ale ted uz je voda u nas v normalu ale v te zime se mi moc teda na ryby nechce pro vanocniho kapra si pojedu do tovacova na sadky tady v chropyni maj kulovy a ne kapry kupuju vetsinou rybu pro dve rodiny napul takze beru mezi 5az 7 kg kapra a zatim se mi nestalo ze by byl hnusnej chutnal dobre malo kosti a kdyz tak velky kosti

          drvoštěp - Profil | Út 1.12.2020 20:20:35

          Medusa >> Na to tvý chytání dostačující😂 Buď jsi v lese a nebo máte povodně...👍

            Medusa - Profil | Út 1.12.2020 20:16:18

            jinak jsou to ty pruty za temer polovicni cenu diky vsem

              Medusa - Profil | Út 1.12.2020 20:14:02

              hojas dneska mi prsli nove proutky na kapry fox horizon x4 je to pouzitelny moja mi to koupila tak se ptam neco malo jsem o tom cetl maji puncosku po cele delce jsou to 12stop a 3lb koupila je na tropicu liberec dik za nazory prevazne budu nahazovat

                hraji - Profil | Út 1.12.2020 19:51:32

                HonzaM >> boloňka je teleskopický prut určený k lovu na plavanou na řece (to neznamená, že se nedá použít i na stojaté vodě). Bývá od 5 do 11 metrů, nejobvyklejší délka je 6 metrů. Viz https://www.plavana-tubertini.cz/pruty

                  Martin M. - Profil | Út 1.12.2020 19:26:39

                  HonzaM >> bolonka je dlouha teleskopka na plavacku, vetsinou mezi 5-7 m. Spodovy prut je pro hazeni raketou.

                    HonzaM - Profil | Út 1.12.2020 19:05:10

                    CHtěl bych se zeptat jakýbje rozdíl mezi mormálním, prutem a t.zv.boloňkou.
                    Dále co je to spodový prut? Děkuji za odpověď! M.J.

                      haas - Profil | Út 1.12.2020 14:16:49

                      Pvl >> 😁😁😁

                        Pvl - Profil | Út 1.12.2020 12:27:28

                        haas >> :o§) +20 C

                          hanyking - Profil | Út 1.12.2020 11:07:56

                          haas >> jasně 360° těch 20 je v normě :-D

                            haas - Profil | Út 1.12.2020 10:14:27

                            To bude nějaká novinka možná měl na mysli kolega 360 plus 20 stupňů navíc ale kterým směrem už neporadím🙉🙉🙉

                              Dodo677 - Profil | Út 1.12.2020 9:11:53

                              hanyking >> ...montáž 380?!

                                Slavíček - Profil | Ne 29.11.2020 17:07:40

                                hanyking >> Známej chytil ondatru to je teprve mazec ji sundat. Kačeny aspoň nemají ostrý zuby. Tyhle zvířátka jsou někdy dost otravný máme ještě ulovený slípky labutě.

                                  chesper - Profil | So 28.11.2020 18:12:52

                                  hanyking >> napíchni na háček PVA nugget nebo pončochu

                                    hanyking - Profil | So 28.11.2020 18:03:52

                                    Ahoj dík všem za rady k zamotané montáži. Dělají to i potápky polák. Už jsem 2 chytl na popku. Krásná zdolávačka a pak místo kapra tučňák. Nejzajímavější je, že jsem měl záběr i v noci. Ty kameny jsou asi zásadní. Návazce mám cca 40cm. Zdá se mi to lepší na šutr. Kameny sbírám na místě ale asi si nasbírám v řece valouny. Co si myslíte o montáži ronnie rig? Viděl jsem to ve videu u el Fabiano a vypadá to odolné proti zamotání a hodně účinné. Dřív jsem už experimentoval s montáží 380 ale to bylo moc překombinované tak jsem od toho upustil. Musím to vše řešit dopředu a dělat tuhle teoretickou přípravu protože chytám na polských jezerech a tam je 1 záběr za 2-3 noci tak nemám moc prostoru k experimentům.

                                      Pvl - Profil | Pá 27.11.2020 19:00:26

                                      kubah >> :o§))

                                        kubah - Profil | Pá 27.11.2020 18:38:42

                                        Pvl >> super, příští rok se prodají do soukromáku ještě dráže :-))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole