Plkárna

NBaťour - Profil | Út 9.7.2013 21:13:54

Kolis >> Legenda už je dlouho tetka prej bude na Primě uvádět Receptář :-)

    NKolis - Profil | Út 9.7.2013 21:10:18

    Baťour >> Říkají že je odborník a má náběh na Legendu o))

      NTi Sento - Profil | Út 9.7.2013 21:08:29

      ted jsem slysel brutalni hlasku pry jaka je odmocnina prdu ::))))

        NBaťour - Profil | Út 9.7.2013 21:07:39

        Kolis >> :-) jo v tom je machr :-) ale nedovedu si ho představit na kolenou jak sazí kytky a má v ruce motyku :-)

          NKolis - Profil | Út 9.7.2013 21:01:55

          Baťour >> Vendýs je špecialista na stšešní zahrádky o)))

            NPoušťák - Profil | Út 9.7.2013 20:58:38

            dukadam >> ale věřil,taky jsem si dělal novou zahradu,tak vím co to je za dřinu a to jí mám malou

              NBaťour - Profil | Út 9.7.2013 20:55:15

              Poušťák >> Ty tomu tak rozumíš to není střecha ty zahradníku :-)))))))

                Ndukadam - Profil | Út 9.7.2013 20:53:32

                Poušťák >> Dík,neveril by si koľko síl ma to stálo,špekulovania,skúšania,presádzania,študovania literatúry.Najhoršie je,že úspech sa dostaví až druhý-tretí rok.Vtedy to ale už vyzerá,ako keby si preniesol kúsok pravej prírody do záhrady.

                  NPoušťák - Profil | Út 9.7.2013 20:44:18

                  dukadam >> máš to nádherný.

                    Ndukadam - Profil | Út 9.7.2013 20:43:24

                    b.gun >> Niektorým sa darí viac,niektorým menej.Je ťažké vytvoriť univerzálne podmienky.Mám toho asi 60 druhov.Tej bublinatke (utricularia)sa darí úžasné.Krásne prezimovala v podobe púčikov a na jar sa krásne rozrástla a chytá planktón. Vachta mi nie každý rok kvitne.

                      NPvl - Profil | Út 9.7.2013 15:15:31

                      dukadam >> Calex - ® Díky za rady .Ten plech nebude špatná eventualita --dík

                        Nb.gun - Profil | Út 9.7.2013 15:00:15

                        dukadam >> Hmm - vachta, Utricularia, zajímavé rostliny tam máš...

                          NP!F - Profil | Út 9.7.2013 14:35:33

                          dukadam >> Tak to je ine kafe, mozem len zavidiet. Mne sa v tej metrovej vode prehrieva voda, neprezije dlhodobo asi nic okrem tych koi karasov co tam mam a tie asi tiez casom miniem ako nastrazky, ostanu len kvetiny a zaby.

                            Ndukadam - Profil | Út 9.7.2013 13:55:36

                            MAXXSKATER >> Zo začiatku som kupoval všetky a zistil som,že niektoré sú z juhu a neprezimujú.Teraz mám len kvety,ktoré prezimujú v našich podmienkach a snažím sa mať také,aby sa vyskytovali v našich zemepisných šírkach. /i keď niektoré nie sú pôvodné/.Inak tá dole naľavo bola bohužiaľ vyradená-neprezimovala.Najkrajší kvet je podľa mňa vrbina a šmel,plavín.Tá posledná je mäsožravka,žijúca u nás.

                              NMAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 13:48:05

                              dukadam >> Máš to fakt nádherný, rozplýval jsem se už nad těmi fotkami, co jsi dával předtím. Fakt překrásné a pastva pro oči. :-) Ty kytku jsou koupené někde v obchodě ? Přes zimu asi nevydrží, co ?

                                Ndukadam - Profil | Út 9.7.2013 13:43:41

                                MAXXSKATER >> Keď to bude hotové a bude to fungovať,ver mi manželka bude z toho nadšená.Tým krásnym vodným kvetom sa nič nevyrovná.

                                  NRejdy - Profil | Út 9.7.2013 13:33:26

                                  Chosé 2 >> Ztrátou času považuji čas strávený zde na mrku.. To jen tak pro upřesnění :)
                                  Co se tedy týče času stráveného na rybách chápu zhruba stejně jako čas strávený na posedu v lese. To by se teoreticky do života také nemělo započítávat.. Jedná se o to duševno a můj směr nech být, mě to směšné nepřijde, natož nedůstojné.

                                  Každý ať si dělá co chce a co ho baví, jen tu přírodu neničit a neznečišťovat..

                                    NMAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 13:32:13

                                    dukadam >> Já bych to tak rád chtěl, ale horší to bude s tím prostorem na zahrádce, abych ho našel. Do hloubky s tím problém nebude, ale do šířky a délky docela ano, ale už mám manželku nalomenou, že zrušíme pařeniště a nějaké záhonky, tak uvidíme. :D

                                      Ndukadam - Profil | Út 9.7.2013 13:29:34

                                      MAXXSKATER >> Snaž sa ho urobiť maximálne možne veľké.Čím väčšie a hlbšie,tým menej roboty s ním.Od 10m3 môžeš tak po 2 rokoch dosiahnuť samostatne fungujúci ekosystém. Všetko je spolu previazané.Rastliny lákajú hmyz,ten padá do vody a žerú ho ryby.Výkaly rýb spotrebujú ponorené rastliny,tým čistia vodu,dávajú jej kyslík a poskytujú úkryt na vývoj lariev hmyzu ktoré zasa ryby žerú a tak dokola...

                                        NRytíř - Profil | Út 9.7.2013 13:15:31

                                        Pedro1 >> já doma,ty na mrku:-))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M