Plkárna

MAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 13:14:52

Kruan >> Tak daleko jsem ještě nedošel a snad ani nedojdu, ale kdo ví. :-))

    Kruan - Profil | Út 9.7.2013 13:13:24

    MAXXSKATER >> Jasny :) Uz sem pripojuju i na rybach pres mobil..je to mor :)

      dukadam - Profil | Út 9.7.2013 13:11:58

      Pedro1 >> Kapor je potvora. On strašne ryje a kalí vodu ako buldozér.V jazere mám plotice ,červenice,ostrieže,belice,pleskáče,veľké jalce,tri malé mreny z odchovne a jednu žabu.Volá sa Izidor.Je tam tretí rok.Jazero navštevujú mnohé iné živočíchy.

        MAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 13:05:29

        Kruan >> :-)) Počkej, já jsem to myslel tak, že dáš výpověď a pak si budeš doma jenom vesele a v klidu plkat a drbat na MRKu. :-)) Takovej vtípek.

          Pedro1 - Profil | Út 9.7.2013 13:01:48

          Rytíř >> Já hákuju od rána,Ty se válíš doma:-)

            Rytíř - Profil | Út 9.7.2013 13:00:27

            Pedro1 >> Já ne ty si tady nalepen imrvére,za chvílu du hákovat(((:-

              Pedro1 - Profil | Út 9.7.2013 12:59:43

              Rytíř >> Furt se flákáš Verzatilko?:-)))

                Chosé 2 - Profil | Út 9.7.2013 12:58:59

                Rejdy >> Neodpověděl jsi na normálně položenou otázku. Odpověď na dotaz otázkou není zatím alespoň pro mě odpovědí a tam kam to směřuješ je více méně směšné a nedůstojné.
                To bylo vše a je pro mě ztrátou času se tímto nadále zabývat.

                  Kruan - Profil | Út 9.7.2013 12:56:50

                  MAXXSKATER >> No uz jsem svuj web a diskuzi delal a dekuji ..nechci...je to hromady a hromady hodin prace, ktere nikdo nikdy neocenil. A jeste se tam pak lidi hadaj jak paka. Uz vzdy jen pouhy uzivatel :)

                    Rytíř - Profil | Út 9.7.2013 12:55:07

                    Pedro1 >> S a nes.er se,víš kde se píše:-))

                      MAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 12:55:01

                      Kruan >> Na to je jednoduchý řešení. Dej výpověď a věnuj se naplno MRKu. Dělat věci jenom na částečný výkon nemá cenu ani smysl. :-)

                        Kruan - Profil | Út 9.7.2013 12:52:52

                        Tak zjistuju ze MRK.cz je tezce navykova vec. V posledni dobou zjistuji, ze v praci nejak moc casu na MRKu :)

                          Rejdy - Profil | Út 9.7.2013 12:49:07

                          Chosé 2 >> Aha, aha.. Mohu si teda nechat v kartě větu která se mi tak moc líbí? Nevadí Ti to moc? Můžeš s tím žít? ;)
                          Poslechnu Tě, jseš ročník jako můj táta.

                            Chosé 2 - Profil | Út 9.7.2013 12:45:11

                            Rejdy >> Sám jsi si odpověděl :-)

                              Rejdy - Profil | Út 9.7.2013 12:44:54

                              Pedro1 >> Pangas smrdí! Krkovička, grilovaná zelenina a kvalitní FR. víno je to co nás na rybách baví :)

                                Pedro1 - Profil | Út 9.7.2013 12:44:03

                                dukadam >> Proč tam nemáš kapory?

                                  dukadam - Profil | Út 9.7.2013 12:41:49

                                  P!F >> Áno je to môj výtvor.Vzadu od mlyna sa kľukatí potôčik s hrúzmi,slížami,čerebľami a jalcami.Má hlboké jamy.Potom vteká do rybníka. Ten objem je problém vypočítať. Ja som to zistil odpočtom z vodomera pri napúšťaní.Je to najlepší spôsob. Moja max hĺbka je 2,2m. Je to fungujúci ekosystém,ktorý nepotrebuje vonkajší zásah a ani kŕmrnie rýb! Napriek tomu raz za čas ho vysávam,aby som spomalil ukladanie kalu v tej max. hlbke.

                                    Pedro1 - Profil | Út 9.7.2013 12:40:13

                                    Rejdy >> Jste mohli koupit pangase a udělat řízek z něj:-)

                                      Rejdy - Profil | Út 9.7.2013 12:40:05

                                      Chosé 2 >> Ale kdepak vzdálen kolego..
                                      Pokud jseš jiného názoru, tak bych Tě rád požádal o vysvětlení slova smyslu tohoto "sloganu"..

                                      Abych byl příště chytřejší, víš? ;)

                                        Chosé 2 - Profil | Út 9.7.2013 12:32:47

                                        Rejdy >> Hele kolego, proč si do karty dáváš slogan Jana Wericha, když jsi jeho způsobu lovu a myšlenkám na hony vzdálen ?

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M