Plkárna

NRejdy - Profil | Út 9.7.2013 12:32:43

Pedro1 >> Jasnačka, rozumím..;) U nás je průser ten, že když něco chytíme, tak to prostě pustíme a pouze jen fotečka zůstane.
Ona to zabít nechce a já už tuplem ne. Však ten kapr má smutnější oči než kdejakej pes.. :)) A nejen ten kapr.. ;)

    NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 12:28:41

    Vydra revírní >> Domluveno:-)

      NVydra revírní - Profil | Út 9.7.2013 12:27:17

      Pedro1 >> ok .. takže okouna bez modrýho ?

        Nu.x.a. - Profil | Út 9.7.2013 12:24:48

        DAVISS >> trochu mimo téma tvůj příspěvej je vidět že jsi kaprář a nemáš co říct..

          NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 12:22:40

          Rejdy >> To je na dlouhý vyprávění.V tomhle případě mi vadí to,že je na tý fotce moc kapra.
          Zbytečně moc.Kdyby třeba měla slečna v ruce talíř a na něm řízek z kapra s br. salátem a půlkou citronu,trošku ozdobený čerstvou petrželkou,to by bylo mnohem lepší:-)

            NMAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 12:18:52

            Pedro1 >> Mně by ke slečně seděla zase štika. :-)) Kapr nééé, ale i tak líbí. =)

              NDAVISS - Profil | Út 9.7.2013 12:16:58

              u.x.a. >> ... mrtvým ... Když už tvrdým, tak ''mrtvým'' ... ;-)

              ten edit jsi naštěstí stihl ;-))

                Nu.x.a. - Profil | Út 9.7.2013 12:14:32

                to už spíš dam líbí mrtvým rybám než potočáku,kterej prostě mimo vodu nejde vyfotit a pak pustit(třeba Salfi)..

                  NRejdy - Profil | Út 9.7.2013 12:13:14

                  Pedro1 >> Pouze slečna :)
                  A pro pó, co ti tak vadí na kaprech?

                    NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 12:11:03

                    Rejdy >> Jako slečna Kapřice?Nebo paní Kaporová?:-)

                      NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 12:10:14

                      Vydra revírní >> Mě by se ta fotka nejvíc líbila,kdyby měla v ruce okouna +45 cm.To je krásná ryba a zároveň toho tolik nezakryje:-)

                        NRejdy - Profil | Út 9.7.2013 12:09:17

                        Pedro1 >> To není kapr, ale holka! Fakt! Přísahám! :))

                          NMAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 12:08:44

                          P!F >> Je to zkrátka jako se vším, co je neobvyklé. Jedni to obdivují a druzí tím opovrhují (dají si ho do ignorace). Ve finále by bylo ale opravdu lepší, kdyby si šel zasportovat, vyblbnout se třeba lezením do těch strmých kopců ... :o)

                            NVydra revírní - Profil | Út 9.7.2013 12:08:31

                            Pedro1 >> v dnešní zrychlený době? Pche .. nebuďme přizdisračkoví ;o)

                              NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 12:07:26

                              P!F >> A o sport jde především.

                                NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 12:07:05

                                Vydra revírní >> Není třeba odkrývat hned všechny karty:-)

                                  NP!F - Profil | Út 9.7.2013 12:06:12

                                  MAXXSKATER >> Ja Uxu v podstate obdivujem, stravit tolko casu mackanim nejakeho uplne nepodstatneho cudliku je nieco ako liezt na strmy kopec, sice z toho clovek houno ma, ale ma pocit, ze si zasportoval.

                                    NVydra revírní - Profil | Út 9.7.2013 12:05:25

                                    Pedro1 >> a ten modrej top taky, né?

                                      NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 12:03:24

                                      Rejdy >> Škoda,že je na tý fotce ten kapr.
                                      [reakce na zápis v Můj lov]

                                        NMAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 12:02:39

                                        Worm >> Pod to se podepisuji. Jinak mě to taky jeden čas vrtalo v hlavě, co to vlastně ten "MRK" znamená. :-)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M