Plkárna

NWorm - Profil | Út 9.7.2013 12:01:23

Pedro1 >> No ale já mám jinej dyzájn....jebnul jsem tam pomlčku a laškoval s velkými písmeny.....hohó :o)))))

    NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 11:59:56

    Worm >> To asi ne,tady je to samej odborník.

    A na tečka/cézet má copyrájt salfi.
    Více na salfi/tečka/mrk/tečka/cézet.

      NWorm - Profil | Út 9.7.2013 11:58:21

      Pedro1 >> Takže to není jako Manéž Rybářských Kreatur/tečka/Cé-Zet????

        NWorm - Profil | Út 9.7.2013 11:56:53

        MAXXSKATER >> Hrdosti mám dosti a tak potáhnu tu svojí káru dál....žádný mazání.Měnit a mazat nicky , to je pro pubertály,sklerotiky a slabší jedince :o)

          NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 11:55:39

          Worm >> Je to dost na hraně,to je pravda.

            NWorm - Profil | Út 9.7.2013 11:52:55

            Drozďák >> Říkat brunetě "zlato"...to mi moc nezní :o/

            ....nějak jsem to okecal a dál to neřešil.

              NMAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 11:51:37

              Worm >> Jestli máš dostatek hrdosti, tak si za to smažeš profil sám. :-) Tady máš odkaz: http://www.mrk.cz/cleni_del.php3?id=3986 =))

                NDrozďák - Profil | Út 9.7.2013 11:51:14

                Worm >> ne, měl si jí říct "Podívej se, zlato. Když se na ulici rozhlédneš všude kolem sebe, tak právě toto je MRK"

                  NDrozďák - Profil | Út 9.7.2013 11:51:01

                  Worm >>omylem dvakrát

                    NWorm - Profil | Út 9.7.2013 11:48:23

                    Pedro1 >> No...tak to by byla skutečně ztráta.

                    A propos,tuhle se mě ptala přítelkyně,co znamená MRK a já jí nebyl štonc to říct....neměli by mě za to odsud vyrazit? :o))))

                      NDAVISS - Profil | Út 9.7.2013 11:45:07

                      áha, není to moc poznat

                        NMAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 11:42:45

                        Pedro1 >> Tak ten tím svým poměrem trumfuje i U.x.u, ale asi není tolik na očích. :-)

                          NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 11:40:42

                          Worm >> Libi/nelíbí je základ všeho.Bez toho by nemohl existovat ani ML.

                            NButchi - Profil | Út 9.7.2013 11:31:29

                            DAVISS >>
                            Jestli se nepletu, měla v hubě nacpanej klacek.

                              NWorm - Profil | Út 9.7.2013 11:29:53

                              Pedro1 >> Já se třeba i divím,že nějaké líbí/nelíbí,vůbec někoho irituje :o)

                                NPedro1 - Profil | Út 9.7.2013 11:19:55

                                Koukám pořád spousta lidí nemůže usnout z toho,že uxa seká jedno nelíbí za druhým hnusným kapřum,nebo hnusným fotkám jiných ryb.

                                Přitom je tady spusta jiných pacientů.

                                EDIT:Takhle třeba vypadá někdo,komu se věci hlavně nelíbí.

                                http://www.mrk.cz/clen.php3?id=17261&kw=pepa z depa

                                  NSihanuk - Profil | Út 9.7.2013 11:17:43

                                  DAVISS >> není to na tá malý fotce moc vidět ale myslim že měla hubu rozevřenou klackem

                                    Nkolib - Profil | Út 9.7.2013 11:16:30

                                    u.x.a. >> ale proč máš takovou averzi proti zveřejnění fotek ryb v ML?

                                      Ndeni 79 - Profil | Út 9.7.2013 11:15:16

                                      u.x.a. >> Ale to uz doktori v dnesni době dokazi lecit...

                                        NDAVISS - Profil | Út 9.7.2013 11:15:05

                                        Chci se zeptat nějakýho přítomnýho admina proč je ve Fuj Můj lov krásná štika na podložce. Děkuji za odpověď.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M