Plkárna

Rytíř - Profil | Út 9.7.2013 11:14:05

Pedro1 >> někteří přeci jen vybočují:-))

    MAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 11:08:19

    El Duffus >> Založil si na tom "image" - je to prostě zkrátka jeho styl, ale vnímám to stejně jako Ty. :-)

      El Duffus - Profil | Út 9.7.2013 11:07:00

      u.x.a. >> a to je nějaká póza nebo co to má za důvod? Osobně je mi to zcela volný, jenom si Tvůj nick pamatuju, právě proto, že se ti často něco "nelíbí" :-)

        u.x.a. - Profil | Út 9.7.2013 11:04:03

        kolib >> já dam nelíbí klidně i potočákovy,dávám nelíbí už vlastně skoro každému kdo do ML připěje..

          Pedro1 - Profil | Út 9.7.2013 10:52:25

          Rytíř >> Tady maj všichni obrovskej tah na bránu:-)

            Pedro1 - Profil | Út 9.7.2013 10:52:08

            P!F >> Bez hlavy se chytat nedá.Pak to dopadá jako u Vás s prefíkanými boleni.

              kolib - Profil | Út 9.7.2013 10:31:59

              u.x.a. >> jasně ja jen že kapraře a foto s kapry ti nedělá dobře taky se raději podívám na foto kde bude potočák ale ja už to fotit nebudu utopil jsem foťák minulý týden když jsem zkoušel suchou a už na to prdím nový koupat nechci :-)

                Rytíř - Profil | Út 9.7.2013 10:22:57

                Pedro1 >> jo,dej tam toho co má největší tah na bránu:-))

                  P!F - Profil | Út 9.7.2013 10:20:48

                  Pedro1 >> Ty si fakt drevo, no predsa rukami!

                    MAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 10:20:47

                    u.x.a. >> Ale asi suverénně nejvíce "nelíbí" v jejich očích. :-)

                      Pedro1 - Profil | Út 9.7.2013 10:18:43

                      P!F >> Jak budu chytat bez hlavy?

                        P!F - Profil | Út 9.7.2013 10:17:45

                        Pedro1 >> Uviezlo. Ale musis nechat tu velku cast na brehu.

                          Pedro1 - Profil | Út 9.7.2013 10:16:32

                          Rytíř >> To by šlo,minimálně jeden by se do toho vešel.A nebo by se to dalo využít jako vozejk na podzimní candáti a okouni z Orlíku,aby jsme je do Pepíkova dovezli:-)

                            u.x.a. - Profil | Út 9.7.2013 10:14:14

                            kolib >> já udělil víc líbí než polovina mrkmenů co tu je,více info v můj profil..

                              Rytíř - Profil | Út 9.7.2013 10:08:44

                              Pedro1 >> taky sem to nepsal konkrétně na tebe,tenhle vlaškej ořech bych já rozštíp na dva kusy:-)))Mohl bys tam ale vozit v úložnym za autem někoho z pepíků:-))

                                Pedro1 - Profil | Út 9.7.2013 10:02:11

                                Rytíř >> Tohle by mě neuvezlo.Stejně jako Tebe:-)))

                                  kolib - Profil | Út 9.7.2013 9:57:25

                                  u.x.a. >> co naděláš! když ty udělíš jedno líbí za pul roku :-) tak se nediv.Asi nejsou zvědaví na tvé už legendární NELÍBÍ :-)

                                    Rytíř - Profil | Út 9.7.2013 9:56:50

                                      Pedro1 - Profil | Út 9.7.2013 9:52:43

                                      Rytíř >> Jakou loď Pítře-Malý candátku?:-)

                                        Rytíř - Profil | Út 9.7.2013 9:50:36

                                        Sakra chlapi kupte už někdo tu lodku od homiho,at už má od těch inzerátů klid.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M