Plkárna

u.x.a. - Profil | Út 9.7.2013 9:03:23

tak miláčkové v můj lov mi neděláte vůbec radost ale vůbec,včera jsem se zase uklikal,nejvíc mi ale štve že kliknu a ignorace ,to kliknutí do prázdna mě hodně štve..

    kolib - Profil | Út 9.7.2013 7:21:15

    Přemas >> CarpHouser - 9.7.2013 6:57:15 >> ano ale na kapra.. sumce bohužel nechytám každý týden!

      MAXXSKATER - Profil | Út 9.7.2013 7:06:02

      dukadam >> Sakryš, takh tohle upřímně závidím. Chci si taky udělat, ale tak veliké to nebude. :-/

        CarpHouser - Profil | Út 9.7.2013 6:57:15

        kolib >> Ty si nebyl na rybách připraven na rybu? hm ...

          P!F - Profil | Út 9.7.2013 0:21:16

          dukadam >> Jazierko na foto je to tvoje? Mam trochu problem, neviem vypocitat objem mojho ( nepravidelny tvar a hlbka ) tak skusam odhadnut podla inych...

            Calex - Profil | Po 8.7.2013 22:41:21

            Pvl >> Zdar, dřív jsme dávali měděnou desku do přítoku, dnes by ji asi někdo ukradl.

              dukadam - Profil | Po 8.7.2013 22:38:25

              Pvl >> Na to treba vodný mor,stolístok a rožkatec.To sú vodné ponorené rastliny,čo odbúravajú z vody živiny.V plytkej vode pálka/orobinec,/rákos. Tá vláknitá riasa v "chudobnej " vode na živiny potom nemá podmienky na rast. Okrem toho treba vodu zatieniť,aby sa neprehriala.V teplej vode riasa rastie ako blázen.Zatieni to drevenným mólom,leknom , okrajkom a inými plávajúcimi rastlinami. Samozrejme aj každá iná vodná rastlina pomôže.Treba len sadiť a sadiť.Viem to zo skúseností z môjho rybníka 13m3.Tie nitrifikačné baktérie stoja asi 400Kč pol litra a je to na 10 m3.Treba ale vodu okysličovať.

                deni 79 - Profil | Po 8.7.2013 19:47:18

                Sihanuk >> kdybys ji svleknul,bylo by ještě krasneji... :-)))
                [reakce na zápis v Můj lov]

                  j.sladkay - Profil | Po 8.7.2013 17:47:44

                  Sihanuk >> tak to ti verim :))
                  [reakce na zápis v Můj lov]

                    Pvl - Profil | Po 8.7.2013 16:37:17

                    P!F >> On to potřebuje vědět kámoš .Já jsem se jen ze zvědavosti zeptal . Navíc se zná s lidma kteří se "pohybují" kolem vody . EDIT : díky za radu

                      P!F - Profil | Po 8.7.2013 16:34:09

                      Pvl >> To je prave viac nez som dufal... Existuju take nejake bakterie, ktore ked nalejes do vody tak sa nejak pobiju s tymi riasami, tie vydochnu a vyplavaju na hladinu. Je to bezne dostat v eshopoch kde predavaju potreby na jazierka, ale je to celkom dost drahe, na taku plochu to uz bude asi moc... Skus si vyratat objem a kukni to na nete.

                        Pvl - Profil | Po 8.7.2013 16:30:04

                        P!F >> mmm .. Takovej krcálek 0,25 ha ?

                          P!F - Profil | Po 8.7.2013 16:28:30

                          Pvl >> velkost vodnej plochy?

                            Pvl - Profil | Po 8.7.2013 16:22:47

                            Ví někdo náhodou, jak se nechá zlikvidovat řasa (vodníkovi vlasy ) Vypustit a vyvápnit ?

                              Drozďák - Profil | Po 8.7.2013 14:51:58

                              Pedro1 >> tu taky.

                                Pedro1 - Profil | Po 8.7.2013 14:49:43

                                BuBu99 >> Závist?


                                :-)

                                  BuBu99 - Profil | Po 8.7.2013 14:04:23

                                  mildas - Quinn >> nejen zákon,on má naštudované naprosto všechno

                                    kolib - Profil | Po 8.7.2013 8:04:05

                                    ondra.soucek >> Jsou to fotky z více foťáku než se stačil sumík položit na podložku tak už ho někdo vyfotil. A nebudu to maskovat že se z rybou zacházelo v bavlnce. Bohužel na tuto rybu nebyl nikdo připraven takže vzniknul trošku chaoz.

                                      ondra.soucek - Profil | Po 8.7.2013 7:59:55

                                      kolib >> V ML máš fotky s podložkou, tak roč ho fotíš na zemi?

                                      http://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/188/905126_5550a_m​.jpg
                                      [reakce na zápis v Můj lov]

                                        mildas - Quinn - Profil | Po 8.7.2013 7:53:34

                                        Mr.Stick >> anyzaka neprekvapis. On ma ten zakon dopodrobna nastudovanej.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M