Plkárna

LosPafkos - Profil | Čt 4.7.2013 11:36:21

Batuta >> právě funguje,jen si lid už nenechá za své peníze kálet na hlavu. Budeš muset jít s cenou dolů,nebo povolat fakt dobrou realitku a prostě čekat. Když budu mít 4+1 v Chánově tak ho prostě neprodám za cenu kvartýru v Praze.

    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 4.7.2013 11:35:17

    Trh s realitama je aktuálně v prdeli, kdyby to někoho zajímalo

      KóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 11:34:28

      MrCement >> nerozumím ti...

        Batuta - Profil | Čt 4.7.2013 11:33:11

        KóĎA >> Když postavíš barák, víš co tě stál a to nepočítáš roky života, které jsi tomu obětoval, tak pak víš, pod jakou cenu nechceš jít, ať si trh říká co chce...mě ten prodej netlačí, proto nevím, za kolik by byl ten dům prodejný...

          MrCement - Profil | Čt 4.7.2013 11:31:13

          KóĎA >> trh je pokřivený regulativy. Takže nakonec prodáš barák v Prdelákově I a max. můžes koupit jinou nemovitost v Prdelákově II. Pan Havel nám v roce 1989 povídal jak nebude už těch králíkáren (paneláků). Dnes stojí ty králíkárny miliony :-)

            Batuta - Profil | Čt 4.7.2013 11:30:48

            hraji >> trh funguje, protože ty jsi prodal za dobrou cenu? tohle byl jen příklad, víc by k tomu asi řekl ten, kdo se realitami zabývá a to já nejsem...každopádně vše se dá prodat za "nějakou" cenu...

              KóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 11:30:09

              Batuta >> ještě jedna věc - já kupoval byt za 1 450 000. Cena za tři roky vyšplhala (u stejných bytů) na 2 000 000. Pak to splasklo a já prodal po šesti letech za 1 650 000.

                KóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 11:27:23

                Batuta >> no to je právě ukázka, že realitní trh funguje. Jak "jít pod cenu"? Cenu má určovat vztah nabídky a poptávky. Teď je větší nabídka (dobře pro kupujícího) než poptávka (špatně pro tebe).

                  Batuta - Profil | Čt 4.7.2013 11:26:50

                  LosPafkos >> Takže sám potvrzuješ, že nefunguje...baráků na prodej je plno, ale kupců málo...a je to :-)

                    MrCement - Profil | Čt 4.7.2013 11:26:13

                    LosPafkos >> splaskla ? v městech zdaleka nesplaskla. Udržují ji jen korupční územní plány, které ženou ceny pozemků jen a jen nahoru (cena za pozemek už překonala 10 000 kč/m2).

                      hraji - Profil | Čt 4.7.2013 11:26:04

                      Batuta >> trh nefunguje, protože ty nemůžeš prodat za tebou stanovenou cenu? Když my prodávali dům, váhali jsme, zda to uděláme sami a nebo zaangažujeme realitku.
                      Realitka stanovila cenu o 300 000 vyšší než jsme si dovolili vůbec doufat a dům prodala za 14 dnů.
                      Takže já věřím, že při stanovení reálné ceny se prodat dá.

                        DAVISS - Profil | Čt 4.7.2013 11:25:13

                        MrCement >> to byla jako provokace jo? ;-)

                          LosPafkos - Profil | Čt 4.7.2013 11:23:18

                          Batuta >> bytů a baráků na prodej je jak sraček a samozřejmě se to musí odrazit na ceně.Ta velká přehodnocená bublina už splaskla. Rujny za milióny už prostě neletí.

                            MrCement - Profil | Čt 4.7.2013 11:21:33

                            Neviditelná ruka trhu rozhodne. Jednoho dne budeme všichni bydlet v Praze :-) - aspoň bude možné zrušit ty vlaky, silničky, vedení energií ....

                              Batuta - Profil | Čt 4.7.2013 11:20:49

                              LosPafkos >> Mám

                                Batuta - Profil | Čt 4.7.2013 11:20:41

                                KóĎA >> Prodávám dům už asi 5 let...pokud nechci jít pod cenu, tak se nedaří...a co jsem se bavil s lidmi, co v realitách pracují, tak to je hodně špatné...

                                  LosPafkos - Profil | Čt 4.7.2013 11:17:23

                                  Batuta >> ty máš pocit,že tu nefunguje realitní trh ?

                                    KóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 11:17:08

                                    Batuta >> jak nefunguje? Jakože nejde sehnat byt? Nejde sehnat podnájem? Já prodal byt a sháněl jsem podnájem - trvalo mi to tři dny.

                                      KóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 11:16:00

                                      unudle >> tady nejde o počet vysokoškoláků. Tady jde o obory, kteří ti vysokoškoláci mají vystudováno. Je rozdíl mezi absoloventem ČVUT a nějakého pseudohumanistického paoboru.

                                        Batuta - Profil | Čt 4.7.2013 11:04:57

                                        unudle >> Pokud nefunguje realitní trh, tak není jednoduché se jen tak přestěhovat...

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M