Plkárna

kakr - Profil | Čt 4.7.2013 10:42:21

KóĎA >>
Předpokládáš správně.

    KóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 10:41:47

    kakr >> předpokládám, že tohle procento bude narůstat.

      unudle - Profil | Čt 4.7.2013 10:38:59

      vokounek >>Pokud si ti lidé myslí, že kvůli nim ty doly nebo hutě zase otevřou, tak nejsou normální. Maj si sehnat práci tam kde je a přestěhovat se tam, což je ve světě normální, a ne sedět na zadku a frfňat jak jsou na ně všichni zlí. Co se týče vysokoškoláků, tak těch je jak sr.ček a můžou bejt rádi, že nějakou pro ně nejspíš podřadnou práci vůbec dostanou. Přitom plno z těchto vysokoškoláků by strčili středoškoláci do kapsy.

        kakr - Profil | Čt 4.7.2013 10:38:54

        KóĎA >>
        Jen pro info.
        Více jak třetina rybářů (organizovaných) je starší 51 let. Starší více jak 61 roků je 18% z nich.

          vokounek - Profil | Čt 4.7.2013 10:36:00

          KóĎA >> Zase ty ? :o) samozrejme sa šance zvyšujú ak máš školu a si šikovný. Ale som presvedčený že základným problémom je že pracovný trh nepotrebuje persóny volá sa to nadbytok produkčných kapacít. Jednoducho spotreba sa prepadla na dno a mnohí ostali mimo hru a buď pojdu dokladať tovar do lidla alebo príjdu o byty na hypotéky atď. Je to zníženie životnej úrovne za ktorú si fakt nemožu a tento nárast prepúšťania ani nezapríčinili. Bolo by nespravodlivé ich z toho obviňovať. Samozrejme treba zaraziť neprisposobivých a profesionálnych vyžieračov. Toľko moj skromný názor..

            KóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 10:33:35

            LudaT >> to nejsi sám...

              LudaT - Profil | Čt 4.7.2013 10:31:05

              Už jsem se k tomu nechtěl vracet, ale přijdou mi podivný argumenty typu ten má xy dětí nemá práci atd. a řeší se že si nebude moci pořídit dražší povolenku (přitom může být klidně i levnější než dnes, jen holt bude na 1,2,3 revíry a ne na půl republiky). Navíc být v tíživé finanční situaci tak si povolenku nekoupím snad už dnes, stejně jako bych omezil výdaje na ostatní "nadstandardy" jako chlast, tabák, kino atd. až do doby než se zase postavím finančně na nohy.
              Z některých reakcí mi přijde že by snad povolenky měly vydávat sociální úřady.

                Martin M. - Profil | Čt 4.7.2013 10:25:54

                hraji >> hm, to jsem nevedel, dekuji

                  KóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 10:17:25

                  vokounek >> jako dezorientovaný liberál rozený v Praze jsem se v poslední době seznámil blíže s realitou kraje, kde je jedna z největších nezaměstaností v ČR. Vesměs se mi mé "dezorientované" názory potvrdily. Kdo něco umí má se slušně (včetně "kritického" věku 50+), kdo je línej, nevzdělanej, má se blbě.

                    Drozďák - Profil | Čt 4.7.2013 9:48:14

                    Denny >> přečetl jsem asi tak první tři věty, zbytek jsem považoval za ztrátu času...
                    Mám diametrálně odlišný názor. Za 95% tebou popsaných příběhů může vlastní pohodlnost a vohnoutství. Neshodneme se, nemusíš reagovat.

                      hraji - Profil | Čt 4.7.2013 9:41:16

                      Martin M. >> ne, vysazení rybího druhu, který není v ZP může vést až k odvolání hospodáře a už se to několikrát i stalo (v MRS na základě prověrek hospodaření).
                      Co se týče navýšení počtu ryb, ano, za určitých okolností je možné navýšit počet vysazených ryb, ale je potřeba to taky nějak zdůvodnit. Například havarijním úhynem, vysokým predačním tlakem rybožravých predátorů a podobně.

                        Dali.k - Profil | Čt 4.7.2013 9:35:52

                        Denny >>A já si zase myslím, že práce je dost, jenom chtít, ale to bychom se museli někam za ní vydat a hledat a dojíždět. Jéé, to je daleko ...... naši fabriku jsme měli pěkně blízko... atd. Ale samozřejmě ne úplně všude to platí, ale i takhle jsem to už slyšel.

                          Turňa - Profil | Čt 4.7.2013 7:02:08

                          čertice bertice >> To ti voda dala odměnu za ty Litoměřice!
                          [reakce na zápis v Můj lov]

                            Pvl - Profil | Čt 4.7.2013 6:20:16

                            Poušťák >> Hóóódně pracovních úspěchů .o§)

                              Poušťák - Profil | Čt 4.7.2013 6:18:15

                              TWIN 69 >> jj.

                                Poušťák - Profil | Čt 4.7.2013 6:18:00

                                Pvl >> rozumím a provedu kolegáčku.Pa už musím...o)

                                  TWIN 69 - Profil | Čt 4.7.2013 6:17:43

                                  Poušťák >> Ahoj Vendo,to buď rád.A radši skákej opatrně.

                                    Pvl - Profil | Čt 4.7.2013 6:13:58

                                    Poušťák >> Čekají mne nějaký domácí pracovní akce - zde si užívat nebudu :o§) EDIT : Čt 4.7.2013 6:10:20 tak neskákej ať si neublížíš :o§)

                                      Poušťák - Profil | Čt 4.7.2013 6:10:20

                                      TWIN 69 >> ahoj Mildo,já jí mám tolik že nevím kam dřív skočit.

                                        Poušťák - Profil | Čt 4.7.2013 6:09:44

                                        Pvl >> se máš,tak si ji užij(né na Mrku)..o))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M