Plkárna

NTWIN 69 - Profil | Čt 4.7.2013 6:09:30

Pvl >> Že by byl až takhle mazanej?

    NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.7.2013 6:06:23

    Pvl >> Tak alou na ryby. :-)

      NPvl - Profil | Čt 4.7.2013 6:02:09

      TWIN 69 >> hledá ... Aby nenašel .o§)

        NTWIN 69 - Profil | Čt 4.7.2013 5:59:12

        Poušťák >> Hned po ránu hledáš práci?

          NPvl - Profil | Čt 4.7.2013 5:57:36

          Poušťák >> Ne ... mám dovču :o§))

            NPoušťák - Profil | Čt 4.7.2013 5:55:31

            Pvl >> máš práci ?..o)

              NPvl - Profil | Čt 4.7.2013 5:53:54

              vokounek >> Ááááá staré a stále aktuální téma ..

                Nvokounek - Profil | Čt 4.7.2013 5:28:55

                Denny >> Súhlas pán kolega. Ja myslím že sa týmto ľuďom žije ľahšie s názorom že ľudia čo si nevedia nájsť slušnú prácu sú nevzdelané, neschopné netáhla. Mali by sa týto chytrolíni narodiť v rodine niekde pri Prievidzi či Ostrave kde rodičia prišli o prácu z dovodu zavretia bane. Myslím že týto dezorientovaní liberáli by mali zcela iný pohľad na spoločnosť a možnosti vlastného uplatnenia. Jediná šanca by bola sa zbalit´ a dostať sa na školu do Prahy či u ako u nás z východu do Blavy, nehať tam všetko čo majú radi (rodinu, frajerky, kamošov) a tu zobrať aj mizernú prácu aby zvládli ufinancovať internántny život na výške. Je bežné že po škole berú prácu ktorú robia bězne ľudia s maturitou ale majú na výber? Z tých zaslepených pravičiarikov ktorí vedia prd o reaite absolutnej vačšiny mi je špatne. Ja som mal šťastie že moji rodičia mi zabezpečili nadštandartné detstvo a že som sa narodil v hlavnom meste. Ale niesom drbnutý a je mi jasné že vačšina Slovákov to šťastie nemalo. Vždy ma napadne pamatná veta: a co ti lidi tam?
                Jací lidi?
                No ti co tam pracují?
                Tak to už snad není náš problém.
                No váš ne. To je moje fabrika. Moji lidi!

                  NDenny - Profil | Čt 4.7.2013 2:16:29

                  Drozďák >>Jeste me napis,ze beres 15 tisic hrubeho. Kouknul jsem ti z dovolenim do karty a zjistil jsem,ze delas zrejme financniho poradce nebo neco podobneho,takze jiste neberes tak maly plat,aby jsi musel byt financne ve stresu,pokud tim nemyslis stres ze zamestnani,coz jsem sam poznal.
                  V Cechach je spousta lidi,kteri praci nemaji a nemuzou sehnat a nechtej me tvrdit,ze to tak neni.Kdo zamestna cloveka a nabidne mu slusne placenou praci,kteremu je 60 a vic a z nejakeho duvodu o praci prijde,jestlize to neni nejaky specialista.Pokud takove zamestnavatele znas,rad na ne svym znamym dam doporuceni.Ale to neni jen o starsich lidech,zeptej se tady na mrku treba lidi ze severnich Cech jak je "jednoduche" jit a
                  najit si praci. Takhle jak pises ty ,pisou lidi,kteri jsou ,aspon v soucasne dobe,slusne financne zabezpeceni.Jenze je spousta tech,kteri by chteli delat a ta prace proste neni a kazdy neni jako ja,aby se sebral a odjel z republiky nebo nekam dal od domova.Ja nevim,jestli si vubec pripoustis,ze je spousta rodin,kde maji jedno dite a nedovoli si mit dalsi,ac by chteli,protoze by to financne nezvladli.Nejaka prace se da vzdycky nekde najit,otazkou je,za kolik a zda to cloveka vubec uzivi.
                  Nechej si blaboly o cloveku se zdravejma rukama,Mnoho lidi prislo o praci a nemohli to zadnym zpusobem ovlivnit a to i kdyz meli par let do duchodu viz.napr.Poldi Kladno,kde o praci behem nekolika tydnu prislo tisice lidi a ta prace tam pro ne nebyla. Z Neratovic znam Mrkmeny,kteri nedostali ve fabrice 3 mesice vyplatu , ty myslis,ze to mohli nejak ovlivnit?
                  Ty sam jsi napsal:"Když se mi něco z té stavby zhroutí (což se může stát kdykoliv), půjde stranou vše včetně rybařiny."
                  Takze jak jsem psal,ta ekonomicka situace uzce souvisi i s tou rybarinou.

                    NMartin M. - Profil | Čt 4.7.2013 1:37:12

                    hraji >> ad nemoznost prekrocit zarybnovaci plan - smi hosporad vysadit do reviru druh ryby, ktery neni v zarybnovacim planu? Pokud v zarybnovacim planu dany druh je, smi jej vysadit ve vetsim mnozstvi? Tyka se to napr. duhaku na MP revirech. Diky.

                      NDrozďák - Profil | Čt 4.7.2013 0:59:57

                      Denny >> nejstarší dceři je pět, mladší tři a kluk se narodil před měsícem. Manželka je pátým rokem na mateřské a pátým rokem táhnu celou famílii sám. Ve stresu, jestli práci kterou mám budu mít zítra znova.
                      To není stížnost, ale konstatování. Pro tenhle život jsem se dobrovolně rozhodl se všema rizikama, které to rozhodnutí přináší. Tak mě prosím ušetři těchto plků.
                      Když se mi něco z té stavby zhroutí (což se může stát kdykoliv), půjde stranou vše včetně rybařiny. A rozhodně nebudu plakat na MRKu, jak že k tomu přijdu, že nemůžu na ryby. Je moje starost, abych s co nejdřív vrátil do stavu, kdy na ně zase budu mít.

                      Člověk, kterej je zdravej má vše ve svých rukou. Tečka. Dobrou noc.

                        NDenny - Profil | St 3.7.2013 23:50:48

                        Drozďák >> Pokud je ctyrclenna rodina,zenska prijde ne vlastni vinou o praci a chlap vydelava 15 hrubeho a maji dve nedospele dcery,myslis si ze tenhle clovek,mimochodem velmi dobry rybar,bude moc sahnout do penezenky a z fleku vytahnout prachy na povolenku?Ver me,ze znam par rybaru,kteri na tom jsou tak,ze na povolenku setri nekolik mesicu.
                        Samozdrejme,ze ekonomicka situace v tom hraje obrovskou roli,je prece rozdil mezi rybarem duchodcem,kterej bere dejme tomu 10 tisic a treba rybarem dobrym podnikatelem,pro ktereho tisicovka jsou drobne.

                          NDrozďák - Profil | St 3.7.2013 23:40:17

                          Denny >> ne, nesouvisí.

                          Potřebuješ jen chuť, vůli, zdravé ruce a nohy. Dokonce i s tím tenisem a golfem je to stejné.
                          Na tenis mi stačí pětikilo ročně. Halu, která je drahá a chci hrát i v zimě si musím platit. Utrhnu si od huby, abych na to měl. Navíc mi snaha vynesla hodinu hraní za 180 CZK. To je 30-40% plné ceny.
                          Golf by mě bavil, je ale na mě příliš náročný časově. To už nedám, musel bych se vzdát rybařiny. Byl bych schopen ho hrát ze začátku za cca 5000 ročně. Není to o mnoho víc, než cena současného ročního rybolovu.

                          Všechno jde. Když se chce. Ekonomická stránka věci je pak když ne druhořadá, tak určitě únosná. Téměř pro každého.

                            Nflekos - Profil | St 3.7.2013 23:38:24

                            rover >> Neni většího MALOMĚSTA jak je země kdysi medem a strdím oplývající..........

                              NDenny - Profil | St 3.7.2013 23:38:04

                              Kolis >> Taky jdu,za chvilku vstavam na nocni ,tak dobrou :-)

                                NTWIN 69 - Profil | St 3.7.2013 23:37:27

                                Kolis >> Mizím do pelechu,čus a dobrou.

                                  NTWIN 69 - Profil | St 3.7.2013 23:37:09

                                  flekos >> Tož to pošli.Já už si s tím poradím.Jdu si lehnout,protože brzo vstávat.Čus.

                                    NKolis - Profil | St 3.7.2013 23:36:44

                                    Denny >> Ahoj a dobrou... o)

                                      NKolis - Profil | St 3.7.2013 23:35:37

                                      TWIN 69 >> OK.

                                        NKolis - Profil | St 3.7.2013 23:34:50

                                        flekos >> Však už táhnu, ale taky bych někdy natáhl... o)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M