Plkárna

NMates PB - Profil | Út 25.6.2013 14:28:51

Už se losovali ty navijáky?

    NHugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 14:26:13

    koubic >> ja ho nestudoval, kdybych mel kazdeho lustrovat...

    A podle aury se to nepozna. Ty jsi tu uz leta a porad jsi bezbarva nula. :)

      NStanďour - Profil | Út 25.6.2013 14:25:33

      starý známý >> Dnes se losuje Ebro.

        Nkoubic - Profil | Út 25.6.2013 14:24:38

        Hugo Fisher >> snad to má v nicku, ne?

          NHugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 14:23:34

          starý známý >> jestli jsi nove zaregistovany, mas velkou sanci na vyhru. Pokud jsi na MRKu uz dele, jsi bez sance.

            Nstarý známý - Profil | Út 25.6.2013 14:20:27

            dneska tady má byt naké losování soutěže o ten navijak z tropic liberec??

              NMAXXSKATER - Profil | Út 25.6.2013 12:54:45

              Soulfish >> Na některou fotku nebo příspěvek tak musím také kliknout, protože jinak mi to prostě ze srdce nejde. :-)

                NHrdobec - Profil | Út 25.6.2013 12:53:03

                u.x.a. >> fšim sem si...že ti přirostlo k srdci....i k ruce )))

                  NHugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 12:52:43

                  u.x.a. >> to je taky to jedine, cim se MRK odlisuje od FB.

                    Nu.x.a. - Profil | Út 25.6.2013 12:48:12

                    tlačítko nelíbí je náhodou to nejlepší na mrku!

                      NChosé 2 - Profil | Út 25.6.2013 12:26:50

                      Soulfish >> Jo jedno nelíbí, krev v očích, skřípání zubů a klik na tlačítko ignorace. V tomto případě jsou po nějaké době příspěvky v ML sluníčkově pěkné :-))

                        NSoulfish - Profil | Út 25.6.2013 12:06:40

                        MAXXSKATER >> nene, prosím nerušit a nechat jak to je :) nelíbí je náhodou fajn "tlačítko"

                          NMAXXSKATER - Profil | Út 25.6.2013 11:54:27

                          Soulfish >> :-) Vypadá to, že kdyby se to zrušilo, tak by bylo všem "lépe". =)

                            NStanďour - Profil | Út 25.6.2013 0:08:11

                            sfox >> Na mém mobilu se dá blokovat určitý volající. Prostě se nedovolá a nedovolá. Doporučuju.

                              NSoulfish - Profil | Po 24.6.2013 23:48:57

                              MAXXSKATER >> pro některé je "nelíbí" prostě ta nejvyšší možná dehonestace a nedej Bože, pokud mu to "nelíbí" udělíš vícekrát - to je rovnou na vyhlášení krevní msty

                                NMAXXSKATER - Profil | Po 24.6.2013 23:25:31

                                sfox >> Tak to Tě obdivuju, přeji pevné nervy, já bych na tohle asi neměl a to číslo si už z profilu dávno smazal. Už tak mě na*ere každou chvíli nějaká super / hyper / mega nabídka telefonního operátora, bankovního ústavu atd ... Tohle by byl jen poslední pomyslný hřebíček do rakve. Nicméně spíš nechápu někoho, že mu to za to stojí někoho obvolávat a obesílat ... =)

                                  NLutra - Profil | Po 24.6.2013 23:01:51

                                  Teď jsem se vrátil z lovu, výsledek je cca 3/4 l rousnic. Některé byly moc hbité (možná to bylo i to chardone - malinko překáželo). Je to jako smlouva o smlouvě budoucí - příští týden rybářská dovča- budou se hodit. L.
                                  [Přesunuto z diskuse: Můj lov]

                                    Nsfox - Profil | Po 24.6.2013 22:59:55

                                    MAXXSKATER >> Se neboj ,já budu hrdině bojovati dále .
                                    Uxa to nějak fláká ,tak musí nastoupit čerstvá krev.
                                    Zde znění zmińované SMS :"Hlavne ze dislajkujes fotky a svoje tam radsi ani nedavas ".
                                    Plus hovor jenž byl ukončen posláním mne do míst kam slunce nezasvítí .)))

                                      Nsfox - Profil | Po 24.6.2013 22:50:59

                                      Mates PB >> Ne ne ,zatím jen za kapra.)))
                                      Sumci teprve přijdou .)))

                                        NMates PB - Profil | Po 24.6.2013 22:34:26

                                        sfox >> tys to schytal za tu sumčí šálu?

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M