Plkárna

karel.datel - Profil | Pá 21.6.2013 0:33:02

Šlapeto >> Jsem měl takový úmysl a tak jsem si udělal všechny profesní kvalifikace a to zakládá nárok nastoupit k závěrečné učňovské zkoušce a tak jsem to dal. Mezi tím se situace změnila a jedu dělat do Belgie, soustruh bude možná až po návratu.

    Šlapeto - Profil | Pá 21.6.2013 0:28:45

    karel.datel >> to gratuluji, se cení! :)) A co, že jsi učňák dělal až tak pozdě?

      Manson - Profil | Pá 21.6.2013 0:19:58

      Ahoj,prosím,co bylo špatne na fotkách v ML od uživatele robin-red?

        karel.datel - Profil | Pá 21.6.2013 0:14:58

        Šlapeto >> Deset, dělal jsem to dálkově :-))

          Šlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 23:46:31

          karel.datel >> To je sranda. "Bc. Karel Šikl"...dostal v 46 letech(20 let po vysokoškolském studiu) výuční list! :))

            Martin M. - Profil | Čt 20.6.2013 23:32:43

            u.x.a. >> presne jak pises, proto to nejde.

              karel.datel - Profil | Čt 20.6.2013 23:18:54

              Na tohle jsem hrdej. Dneska jsem to utavil.

                u.x.a. - Profil | Čt 20.6.2013 22:42:26

                Martin M. >> je to škoda, pomatuju si když mě někdo tady napadnul,tak jsem otevřel jeho galerii a dal na všechny jeho fotky nelíbí,někteří jedincí byli na infarkt myokardu,mělo to neskutečnou sílu,postiženej to ode mě těže nes a nemohl snad ani tři dny spát, je škoda že už to tak nejde...

                  u.x.a. - Profil | Čt 20.6.2013 22:34:31

                  Martin M. >> nechápu..

                    Petr64 - Profil | Čt 20.6.2013 22:33:47

                    u.x.a. >> Neboj.Budeš tam ještě mít plno práce s těma budoucíma.:o))

                      Martin M. - Profil | Čt 20.6.2013 22:31:18

                      u.x.a. >> presne kvuli temto pripadum.

                        u.x.a. - Profil | Čt 20.6.2013 22:31:14

                        Petr64 >> mně to ale uráží,nechápu význam,taková pěkná je ta galerie:-)

                          Petr64 - Profil | Čt 20.6.2013 22:29:57

                          u.x.a. >> To už je zavedený hrozně dlouho.Buď rád.:o)))

                            u.x.a. - Profil | Čt 20.6.2013 22:28:42

                            Martin M. >> posímtě, čí byl nápad ? že nelze hodnotit zápis(nelíbí/líbí) starší týden,zrovna jsem objevil galeii kapru 2013..

                              Butchi - Profil | Čt 20.6.2013 22:27:09

                              Pedro1 >>
                              Ještě k tomu :-)))))

                                Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 22:17:16

                                Butchi >> Wole,hodně přes 3. metry:-))))))

                                  Butchi - Profil | Čt 20.6.2013 22:12:53

                                  Paulus >>
                                  Na Thorovi nic, jen by ti mohl pomáhat, když bys zkoušel na mě kolotoč, a to je něco jako doping, nefér a tak :-)))))

                                  S tou hobití jednotkou si nejsu moc jistej, páč jen já osobně mám 190cm, a předseda s bráchou mají dohromady přes 3 metry jako :-))))))))))))

                                    Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 19:30:42

                                    Butchi >> Proč ? Jsem nevelkej (vzrůstem) a potřebuju v davu vidět přes čepice. Co je na Thorovi špatnýho ? Letos čekal chudák, ale nedočkal se. Dočká se příště.
                                    A velkých kluků znám povícero - to jen až ta vaše hobittí jednotka zase nastoupí, abych měl přehled bo nevidím přes ty vaše ambiciózní značkový čepice - Thor mi rád dělá periskop o))

                                    (Ivošku, promiň). o)

                                      Rybatorstr - Profil | Čt 20.6.2013 19:21:28

                                      Poušťák >> To ještě přijde Václaf :-)))))

                                        Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 19:20:48

                                        Poušťák >> Legenda žádná - nevíš proč ? o)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M