Plkárna

deni 79 - Profil | Čt 20.6.2013 19:15:56

Poušťák >> bo kapr je uslechtila ryba

    Butchi - Profil | Čt 20.6.2013 19:15:27

    Pedro1 >>
    Ty pocem, to že nekalím do mrtva neznamená, že nepiju - na Moravě nás učili, že se to má vychutnávat :-))))

    Imho mně zakázali pít tvrdej, a protože dbám na svoje zdraví, tak vyčkávám, než zase budu moct :-D

    To není jak v Práglu, vzít nějakej patok, zacpat nos a rychle to kopnout do sebe :-D

      Butchi - Profil | Čt 20.6.2013 19:14:37

      Paulus >>
      Když ne dřív, tak na FF určitě.
      Akorát si s sebou neber toho dvoumetrového Thora, co tam s tebou byl minule :-)))

        Poušťák - Profil | Čt 20.6.2013 19:04:48

        Paulus >> koukám dneska samej kaprař..o))))))))))))

          Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 19:01:47

          Poušťák >> Huxa sere maggi f kostkách bo já to mám kousek.

            Poušťák - Profil | Čt 20.6.2013 19:00:02

            Rybatorstr >> japakto že ti huxa nedal nelíbí?
            [reakce na zápis v Můj lov]

              F4nky - Profil | Čt 20.6.2013 18:39:12

              z.malik >> já byl u toho :)

              [reakce na zápis v Můj lov]

                vokounek - Profil | Čt 20.6.2013 18:00:38

                u.x.a. >> tradičné doma pletené lanko z fluokarbonu. niečo ako muškársky ujímaný nadvazec. Je to taký miestny kolorit z okolia zemplínskej šíravy. Lajkovať je priamo odvodené od fenky ktorá bola vystrelená do vesmíru čo malo za dosledok znečistenie rakety. Dnes sa to používa vo význame: sere na to pes..

                Čo tam máš ďalej?

                  u.x.a. - Profil | Čt 20.6.2013 17:15:38

                  ahoj chci se zetptat jak funguje to fluocarbonové lanko?to je nějaký nový produkt,a ještě co je to lajkovat?? jsou to samé novoty..

                    Kolis - Profil | Čt 20.6.2013 17:02:12

                    Poušťák >> Rozkaz, provedu! o)

                      Poušťák - Profil | Čt 20.6.2013 17:01:04

                      Kolis >> musím zmizet,tak čus a pomlouvej za mě.

                        Kolis - Profil | Čt 20.6.2013 17:00:15

                        Poušťák >> Dyk o)

                          Poušťák - Profil | Čt 20.6.2013 16:58:51

                          Kolis >> hoj Pavko,je to struk nevydojenej..o))

                            Rybkin - Profil | Čt 20.6.2013 16:58:45

                            Kolis >> Co mu taky v Práglu zbejvalo:-)

                              Kolis - Profil | Čt 20.6.2013 16:57:55

                              Poušťák >> Spřáhl se s Pepíky a sešel z cesty o)))

                              Hoj Vendo o)

                                Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 16:48:50

                                Pedro1 >> Slovy posledního hrdiny to nejni nic proti ničemu - to je otázka místa a času o))

                                  Poušťák - Profil | Čt 20.6.2013 16:46:55

                                  Pedro1 >> tak tam bude v tom původu nějakej zádrhel..o)))

                                    Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 16:45:20

                                    Poušťák >> Fakt ne.Má rozum a je umírněnej.Ani špek a bůček nežere:-)))

                                      Poušťák - Profil | Čt 20.6.2013 16:44:42

                                      Pedro1 >> Butchi je půl Moraváka a půl Němce,tak nám nevyprávěj že nepije..o)

                                        Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 16:34:53

                                        Paulus >> Butchi je sice z Moravy,ale nepije:-)))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M