Plkárna

Slaneček - Profil | Pá 21.6.2013 16:54:32

vokounek >> Já jsem nekoukal kdo mu dal nelibí, ale vycházel jsem z toho co jsi mu napsal, nevěděl jsme že to je ironické.:)

    vokounek - Profil | Pá 21.6.2013 16:53:09

    Slaneček >> Keby si sa kukol dal som mu nelíbí. asi som tú iróniu mal viac pritvrdiť :o)

      MAXXSKATER - Profil | Pá 21.6.2013 16:50:10

      Slaneček >> Na toto se bude argumentovat tím, že pes není to samé jako ryba, protože psi se cíleně neloví k jídlu (u nás většinou), ale třeba tady Romové nebo Vietnamci je jedí i u nás v ČR. V Indii to jedí taky a zase by nechápali, kdyby tam někdo dal fotku mrtvé krávy. Jinej kraj = jinej mrav. Já to chápu, co jsi tím chtěl říct.

        Slaneček - Profil | Pá 21.6.2013 16:49:53

        Petr64 >> Nic jiného mě nenapadlo no.:D Mě se zdá že se tím zabitím ryby někteří rybáři chlubí...nevím proč, já taky občas nějakýho vezmu, co si budeme nalhávat,ale nikomu to neřeknu a kord sem nebudu dávat fotku..

          Petr64 - Profil | Pá 21.6.2013 16:47:06

          Slaneček >> Špatnej příklad.:-)

            Slaneček - Profil | Pá 21.6.2013 16:40:54

            vokounek >> Fotky zabitých zvířat ne internet nepatří, měl by si ten samí názor kdyby tu někdo ukázal zabitého psa? si myslím že by si byl první kdo by se hádal..

              Kratas - Profil | Pá 21.6.2013 14:58:03

              Zdravím všechny, kteří se chystají na Slezskou Hartu ve dnech 26.7.2013 - 3.8.2013.
              Po souhlasu Výboru územního svazu pro Severní Moravu a Slezsko bude v této době uzavřen oboustranně od asfaltové cesty - cca 150m na každou stranu - břeh pro lov ryb - v obci Roudno v oblasti Včelího lesa – v místě Skautského vodáckého tábora - GPS souřadnice 49°54'33.286"N 17°30'24.769" V tomto prostoru bude probíhat rybářské soustředění rybářské mládeže MO ČRS Ostrava - MS Poruba 1.
              Celá oblast bude označena cedulemi Zákazem rybolovu.
              Cedule budou vyvěšeny 20.7.2013
              Toto upozornění budeme dávat na rybářské webové stránky, každý týden do zahájení soustředění.
              Velmi děkujeme za pochopení.
              V případě nejasnosti nám pište na email MO.Poruba1@seznam.cz.
              Za organizační výbor - Kraťas

                vokounek - Profil | Pá 21.6.2013 14:54:20

                Jozo68 >> Ten masokombinát má svoje čaro. S "nelíbí" si nelám hlavu tí zavistlivci nemajú vobec vkus..
                [reakce na zápis v Můj lov]

                  MAXXSKATER - Profil | Pá 21.6.2013 14:41:06

                  Jozo68 >> Připomíná mi to pár typických českých vlastností. :-)
                  [reakce na zápis v Můj lov]

                    Stewik - Profil | Pá 21.6.2013 12:35:46

                    P!F >> dík :) tento rok som to chcel natočiť už pod vodou, ale rieka túto sezónu nespolupracuje,,, už od zimy sttále kalná

                      P!F - Profil | Pá 21.6.2013 11:28:18

                      Stewik >> to video s tymi mrenami je fakt pekne, normalne fajn odych v praci :o)

                        Stewik - Profil | Pá 21.6.2013 9:49:34

                        koubic >> dík :)

                          koubic - Profil | Pá 21.6.2013 9:48:05

                          Stewik >> moc pěkný! to máš tu nejvyšší řadu, tak ať slouží

                            Stewik - Profil | Pá 21.6.2013 9:32:49

                            koubic >> dík :) tak spracovať materiál sa v podstate ešte učím.. dajaké videá možeš videiť tu.. http://www.youtube.com/user/stewwwik

                            Mám Hero 3 verziu black

                              koubic - Profil | Pá 21.6.2013 9:31:05

                              Stewik >> mi se to líbí a to tak, že dost. ale asi bych byl línej zpracovávat natočený materiál, mám rád, když to k něčemu vypadá

                              jakou máš?

                                Stewik - Profil | Pá 21.6.2013 9:25:57

                                koubic >> je to len výstrih z videa ale jj z GoPro

                                  koubic - Profil | Pá 21.6.2013 9:25:17

                                  Stewik >> foceno GoPro?
                                  [reakce na zápis v Můj lov]

                                    hraji - Profil | Pá 21.6.2013 7:15:33

                                    karel.datel >> dobře ty Karle, blahopřeji.

                                      Šlapeto - Profil | Pá 21.6.2013 1:02:08

                                      Martin M. >> To byla ta sumčí šála? :))) Dobře mu tak, lojzovi

                                        Martin M. - Profil | Pá 21.6.2013 0:47:16

                                        Manson >> porusovani rybarskeho radu (uvazovani sumce) a nesetrne zachazeni s ulovkem, ktere nechceme davat jako priklad ostatnim.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M