Plkárna

Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 16:33:45

Poušťák >> Mezi náma hele ............ to už bych nepraštil. Praštil jsem hodně, hodně prasečkinů, votom nic - nemám problém vyndat kudlu.
Ale musel jsem rovnou mokrej v kanadách a od bahna před tu školu a pak nakoupit (převlíkal jsem se do suchýho na parkovišti u Alberta a Mlčochová mi dělala zeď) bo jsem si vzal velký trenky a lezly mi z nich járata. Prej mi stejně koukaly. A pak že punk je jinde.
Dostal svobodu.

    Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 16:28:33

    Butchi >> Kdy se zase uvidíme - na FF ? Ukážu ti kolotoč, chceš ? o)

      Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 16:23:22

      Pvl >> Gde bych na něj vzalo dědku ?

      Posledních šest knížek za kapesný vode mě vo koních. Co teď ?
      Ještě že mám kamarády, votom nic. A nepřisírej si mě, ju ? o))
      Jářku seď rovně, já vím že je ta kobyla mokrá po plavení a nemáš sedlo, ale narovnej se.
      Napoprvý to nebylo zase upe špatný o))

        Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 16:20:22

        Šlapeto >> Ne - tu jsem přebaloval kdysi f pravjeku. A moc na ní nekoukej a na mámu taky ne, sic tě stihne slepota.
        Ale dám ti nástřel, to zase jo.

        http://youtu.be/8VOSl5mYVfA

          Poušťák - Profil | Čt 20.6.2013 16:19:54

          Paulus >> jasně,bo kapr je kámoš...o))

            MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 16:16:53

            Pvl >> Přesně tak, naprostý souhlas. Neměli s tím tak dlouho otálet ... Sice účast přislíbil i Donutil, Havlová a další, kteří hráli v 1. díle, ale nějak zapomenuli na fakt, že jsou všichni o více než 20 let starší. Uvidíme, co z toho vzejde, ale moc nadějí tomu nedávám, takže ve finále budu moct být jen příjemně překvapený. :-)

              Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 16:14:12

              Poušťák >> Uďák ještě němamo (čti MIPS je ku prdu, lempl) a na grill by to byla škoda, potažmo bychom to nesežrali. Pojedu pro jeho mladšího brášku kolem pade o)

                Pvl - Profil | Čt 20.6.2013 16:13:25

                MAXXSKATER >> Stěží to bude lepší než první díl .

                  MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 16:05:01

                  Pvl >> Sakra, Bohuš, to je klasika. :-) Prej se už točí dvojka, ale podle mého to bude už o ničem.

                    1Mara - Profil | Čt 20.6.2013 16:03:29

                    Pvl >> :-))))))))))))))))))))))))))))))))

                      Poušťák - Profil | Čt 20.6.2013 16:02:04

                      Pvl >> o)))))))))))))))

                        Pvl - Profil | Čt 20.6.2013 15:54:19

                        MAXXSKATER >> maxxskater - 20.6.2013 15:52:51 >> :o§)

                          MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:52:51

                          Pvl >> To je sviňa arabská. :-)

                            Butchi - Profil | Čt 20.6.2013 15:52:10

                            Paulus >>
                            Kúpíš děckám aji kolotoč? :-))))))))

                              Pvl - Profil | Čt 20.6.2013 15:49:22

                              Paulus >> Týýýýý voe ...on koupil koňa .o§)

                                MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:46:57

                                MB >> On to tady najde, až bude doma a bude malého Netipu přebalovat vedle PC na stole. =) Když teda bude ovšem chtít.

                                  MB - Profil | Čt 20.6.2013 15:45:35

                                  MAXXSKATER >> mno je jen na mobilu a možná to přehlídl......

                                  za sz nic nedáš a on tě nekousne

                                  jak chceš

                                    Šlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 15:45:11

                                    Paulus >> ta mládím prostřední je taky tvoje? :))))

                                      Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M