Plkárna

Poušťák - Profil | Čt 20.6.2013 15:44:31

Paulus >> a měl jsi u sebe klinik,nebo šel na průzkum udírny ?..o)))
[reakce na zápis v Můj lov]

    MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:43:44

    MB >> Když se bude chtít, tak se k tomu vyjádří. Jelikož to mám do PCE tak 10 minut jízdy, tak by mohl rovnou profláknout i revír. :-)

      MB - Profil | Čt 20.6.2013 15:42:33

      MAXXSKATER >> ty ale vážně...bez smajlíka.

        Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 15:41:19

        Pedro1 >> 22 vole, a cejtím se přiměřeně o))

        Ráno na šede, kolem devátý na pade ..... a tak postupně. V půl druhý (což je čas jet pro sluníčko) tak na těch 35. Z auta před školou duní Motorhead a voteklý, vo deset mladší maminy se křižujou.Trošku mě mrzí, že mi nejni o těch deset míň - udělal bych jí ségru (bráchů má dostatečně). Páč se může přerazit mezi dveřma školy, hned nabonzuje známky a jestli dojedla oběd a už bublá kam pojedeme a co Paulus vymyslel bo tu mám ještě prostor, plnit někomu sny. A to já rád - viz. včera o))

          Butchi - Profil | Čt 20.6.2013 15:38:40

          Pedro1 >>
          Tyvoe a co mám dělat já, když tahám furt Butchiryby přes 50cm?

          Jako že u mě by byla trofej jen přes 60? :-D

            Butchi - Profil | Čt 20.6.2013 15:37:22

            Martin M. >>
            Dej Pedrovi admin práva, vydělám na tom já i on.

            On promaže fotky v trofejích a já budu moct psát sprostě.

            :-))))))))

              MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:36:56

              MB >> :D Aha, tak to ne. Z toho čuchám zase nějakou srandičku typu "vypružování". :-)

                MB - Profil | Čt 20.6.2013 15:35:28

                MAXXSKATER >> tu ten to je ....

                http://www.mrk.cz/clen.php3?id=2632

                  MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:34:42

                  MB >> Nick je přímo "Hrdina" ?

                    MB - Profil | Čt 20.6.2013 15:34:10

                    MAXXSKATER >> napiš sz hrdinovi.....vyladil lov k dokonalosti a rád poradí nebo pár kusů prodá

                      Butchi - Profil | Čt 20.6.2013 15:34:08

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >>
                      Potřebuješ na pleny? :-D

                        MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:32:02

                        MB >> Sakra, zrovna je teďka sháníme a chceme si jet dát s chlapy do práce do rybníčku. :-) Nedostatkové "zboží" ...

                          Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 15:31:47

                          Drozďák >> Hlavně, že je mír ...

                            MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:30:54

                            Pedro1 >> Těch pár chytil na Vltavě v Praze, když tam bydlel, ale byl to prý svátek pro něj i ostatní rybáře. Jako já Ti věřím, tu knížku mám doma taky, kdysi jsem jí četl, ale už je to tak 15 let a prd si pamatuju, tak si jí přečtu znova. :-)

                              Vydra revírní - Profil | Čt 20.6.2013 15:29:59

                              Paulus >> a killnuls ho?Přesně takovou velikost sháním do udírny ..

                                MB - Profil | Čt 20.6.2013 15:27:27

                                MAXXSKATER >> a co taková slunečnice pestrá.......

                                přál bych Vám vidět na vlastní oči jak je hrdina loví dlouhé hodiny......

                                  Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:27:27

                                  MAXXSKATER >> Určitě není voda jako voda.Ale velcí kapři se chytali.

                                    Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:26:40

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Nemám.

                                      MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:25:26

                                      Pedro1 >> By mě zajímalo, co znamená ta "normální věc". Děda chytal na jedné přehradě skoro celý život a říkal, že se tam chytlo pár kaprů lehce přes 60 cm v té době. Bylo tam pár chatařů a pár lidí tam jezdívalo pravidelně na ryby, nebyl tam takový rybářský tlak jako nyní, takže se všichni navzájem znali. Amuři se tam chytli k 1 metru i dříve, ale kapři ne. Možná byla Rozkoš "protekční". :-)

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 20.6.2013 15:22:11

                                        Pedro1 >> spousty

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M