Plkárna

MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:22:00

šmudla007 >> I tak to lze brát, i když soukromáky jsou kapitola sama pro sebe a z toho bych tu trofej nepočítal. Za mě vedou z tohoto v¨ýběru hrouzci a ježdíci, jinak ještě by byla třeba zajímavá střevle a vranka.

    Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:20:13

    MAXXSKATER >> 60 cm kapor byl trofej možná za Marie Terezie:-)

    V knížce "Z rybářova zápisníku" od Z.Šimka je jasně vidět,jaký ryby a kolik se tenkrát chytaly.Na brambor byl desetikiláč na Rozkoši celkem normální věc. Ta knížka je někdy z roku 75.

      šmudla007 - Profil | Čt 20.6.2013 15:18:41

      MAXXSKATER >> recyklovaná ryba nemůže být trofejní, tudíž bude ubývat i trofejních pannenských kaprů. Trofejní oukleje/hrouzci/ježdíci tam je pole neorané.

        Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:17:43

        Paulus >> A jak starýho syna?:-)))

        Ale určitě se cejtíš na dvacet,co?:-)

        Tak přeju ještě dalších padesát let,ale nech si vyměnit játra:-)))

          Drozďák - Profil | Čt 20.6.2013 15:16:12

          Paulus >> no, hlavně že ti to nezůstalo...

            MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:15:45

            Pedro1 >> Svým způsobem Ti rozumím, jak to myslíš. Nicméně ta rybařina jde strašně dopředu, před 20 - 30 lety byl kapr 60 cm trofejí nebo minimálně parádním úlovkem, o kterém se na revíru mluvilo pěkně dlouhou dobu. Dneska nad 60 cm kaprem kapraři mávnou rukou a berou to tak nějak po svém. A ono ve finále si myslím, že těch skutečně trofejních ryb (jak Ty říkáš) bude ve vodě s postupem času méně a méně - výjimkou je a bude kapr, těch bude naopak přibývat díky jeho masivnímu vysazování.

              Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 15:14:36

              Pedro1 >> Jááák dědku ? Mám vosmiletou dceru vole, tak to umravni o))

                MB - Profil | Čt 20.6.2013 15:13:44

                Martin M. >> ty a co třeba VIP trofeje...a něco jak mekotal ten pepik tu...10-12 největších ...z metrem a prověřeno okem MM :c))

                  Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 15:13:25

                  MAXXSKATER >> Jednou za čas mívám psavou. A dnes byl i důvod o) Díky.

                    Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:13:19

                    Paulus >> Tím bych se moc nechlubil,dědku:-)))

                      Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:13:01

                      LosPafkos >> Já myslím že tam mají taky K70.Pokud mu dal za uši,tak by to byl trestný čin:-)

                        Paulus - Profil | Čt 20.6.2013 15:12:50

                        Pedro1 >> Já byl kapřař v době, kdy tě voblíkali, struku o))

                          Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:12:28

                          Pike >> Výkladních skříní není nikdy dost.

                            Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:11:55

                            Martin M. >> Aha,to je potom jiná.Já to bral jako žebříček největších ryb,které zde přihlášení ulovili.

                              LosPafkos - Profil | Čt 20.6.2013 15:10:54

                              Pedro1 >> počkej,počkej,třeba mu dal mezi světla :-)) Ten příběh tam končí bez jasného konce,tzv.vyvrcholení :-))

                                Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:10:34

                                MAXXSKATER >> 60 cm není Trofej.
                                Trofej se to jmenuje proto,že je to něco výjmečného,něco co se neuloví každý rok,každých deset let,ale třeba jednou za život.A ne ryba,který je ve spoustě vod šest půlek.To že někdo nechytá kapry na koulís - tak holt nebude mít trofejního kapora.Když někdo nechytá dravce,tak ani ta 70 cm štika která vezme stahovanou kuku není trofej,byť je to největší štika kterou dotyčný za 20 let chytání viděl.
                                Na všechny běžný i větší ryby je tu ML,Trofeje by měli být na skutečné trofejní ryby a ne na průměr.

                                  Martin M. - Profil | Čt 20.6.2013 15:08:54

                                  Pedro1 >> nejake limity tam jiz jsou. Ja tu rubriku nikdy nechapal jako hitparadu, ale spise jako archiv, ktery bude mit cim dal vetsi historickou hodnotu a nebude to o jmenech lovcu, ale o ulovcich na revirech. Proto povinne uvadeni reviru (jasne, lhari existuji).

                                    MAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:08:52

                                    Paulus >> Moc se mi líbil report. Velký palec nahoru. :-)
                                    [reakce na zápis v Můj lov]

                                      Pike - Profil | Čt 20.6.2013 15:08:27

                                      Pedro1 >> přesně, udělejme z Trofejí novou výkladmí skříň MRKu

                                        Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:07:09

                                        Paulus >> Vítej mezi kapraře.Jak se dostaneš přes K70,jsi tam:-)
                                        [reakce na zápis v Můj lov]

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M