Plkárna

NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 15:07:06

Pedro1 >> Zbytečně to komplikuješ. Spousta lidí tady má rádo ryby vidět na svém profilu, že je v trofejích. Tohle by dost lidí omezilo a odradilo. Pro každého je trofejní ryba něco jiného - například pro lidi, co neloví na boilies nebo vlasovou metodu, je trofejní kapr už třeba 60 cm, podobné je to i třeba se sumcem. Proč měnit něco, co relativně funguje ? Některá míra a váha mi taky sice nesedí, ale s tím nic neuděláš. Podvádět se bude vždycky a všude. A jelikož tady není možná žádná kontrola ze strany MRKu ohledně váhy a délky úlovky, tak nezbývá než jim věřit, i když to je někdy dost těžké. To samé se děje i v rybářských časopisech, jestli nějakej kupuješ a čteš.

    NFishky - Profil | Čt 20.6.2013 15:06:20

    Martin M. >> normálně jim ten MRK na den dva vypni, ať si uvědomí kdo je tady pánem a nedržkujou :)))

      NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 15:00:38

      Martin M. >> To nerozporuji.Já se na ty Trofeje ptal už několikrát,jestli by to šlo tak nějak změnit.Komplet.Je to Tvůj píseček,Ty jsi tady pánem.
      Jsou to Trofeje,takže bych udělal nějakou hranici a menší ryby by se tam nemohli vkládat.K čemu se tam cpou 60 cm boleni a 33 cm cejnci?
      Normálně bych udělal žebříček 20 největších ryb a další by se mohla vložit pouze v případě,že bude minimálně větší než ta na dvacátém místě.A po vložení by se ta z dvacátého místa z Trofejí vymazala (asi by se dal udělat nějaký koš,kde by byly tyhle vypadnuvší trofeje soustředěné,pokud by se někdo chtěl podívat na hodně velkých ryb).
      No a nějaká základní pravidla vzhledu fotky.Třeba stejná jako jsou v ML.

        Nvokounek - Profil | Čt 20.6.2013 14:58:40

        Martin M. >> už to dávnejšie nikto nenapísal ale robíš to dobre a dík za mrk len prosím ťa vráť nám fotky na naše telefóny :))

          NMartin M. - Profil | Čt 20.6.2013 14:53:38

          Chlapi, ja bych vas chtel videt s pistalkou na hristi pred 50.000 navstevniky, jak by vam to soudcovani slo :-) Ono to je "dole" jine, nez z tribuny - predevsim s ohledem na dusledky.

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 14:49:15

            Pedro1 >> Evoluce přírody. Vyvíjí se EU, tak se vyvíjí i parmy, aby byly více konkurenceschopné, což EU vyžaduje.

              NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 14:48:28

              šmudla007 >> Tolik peněz nemám,on je MM hrozně bohatej,toho bych nezaplatil.
              Prej bude kupovat Nové Mlýny,slyšel jsem to na MRKu.

                NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 14:47:27

                Mates PB >> Jako že by měla 10 cm vous,jako mňouk?To by možná šlo.

                "Rypákový výrůstek" - to je nějaká novinka?Je v souladu s moderními trendy EU?

                  Nšmudla007 - Profil | Čt 20.6.2013 14:47:20

                  Pedro1 >> Pobouření a davová hysterie .. nevíš neznáš nechápeš souvislosti a nepsaný pravidla? Tlupa lynčovačů vyleze z děr a kopnou si rádi, i kostičku do krku vrazí.
                  MrKos píše "zachytali sme a zajdeme zase" ..tož zachytáme vyfotíme akorát z druhé strany odvrácené strany měsíce.
                  Třeba je to nějaký psychoexperiment. Jestli chceš odhlásit A.D. tak nabídni prašule M.M. ten třeba má nějakou cenu a má na to páky. Stovka je málo(včil je soutěž a tam sem nabídnul více(už nevím kolik)).

                    NMates PB - Profil | Čt 20.6.2013 14:45:02

                    Pedro1 >> Kousek nosu chybí a bůh ví jestli neměla rypákový výrůstek.

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 14:44:55

                      Pedro1 >> Tak to je skutečně vymazlenej týpeček. 60 cm a může bejt rád, pokud měla aspoň tolik vůbec. :-)

                        NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 14:43:33

                        MB >> Ovšem tohle je slušný.Napsat 72 cm a na zmuchlaném metru je vidět,že ani zohýbaný neukazuje sedmdesát,to už je slušná práce:-)))

                        http://www.mrk.cz/nejnej.php3?zadal=28774

                          NDAVISS - Profil | Čt 20.6.2013 14:41:56

                          tady se zase měří pindíci?

                            NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:41:21

                            MB >> Dobrej je 46cm 1,900 kg :))))

                              NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 14:41:08

                              MB >> Půlka těch okounů přes 44 cm má tak o 5 cm méně.

                                NKnapík - Profil | Čt 20.6.2013 14:38:04

                                Anýzový dědek >> ptám se, abych nemusel nic sledovat ..., jen ty
                                http://www.youtube.com/watch?v=Mqv7EiOWYwM

                                  NMB - Profil | Čt 20.6.2013 14:37:44

                                  Martin M. >> mrkni na okouny ....hlavně na 47cm a tak :c)

                                    NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 14:37:34

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Kolik by jsi chtěl?

                                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 20.6.2013 14:37:14

                                      Knapík >> není to alibistické. , kdybys trochu sledoval co si píšu s Maxxskaterem. tak by ti to mohlo být jasné.

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 20.6.2013 14:36:57

                                        Já se za prachy taky kdyžtak odhlasim,když do toho anyzak nejde

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M