Plkárna

NKnapík - Profil | Čt 20.6.2013 14:35:08

Anýzový dědek >> ach tak, to potom jo. A já naivka doufal, že se vyjádříš. Povinen rozhodně nejsi, ale na straně druhé neshledávám důvod pro tajnůstkaření v podobně banální záležitosti. Kdybych po tobě chtěl číslo účtu, tak neřeknu, ale není tohle z tvé strany poněkud alibistické ?

    NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 14:34:31

    Já tomu teda prd rozumím protože poznám jenom tlouště a kapora a i tak nějak celkově toho moc o rybách nevím,ale ta fotka štiky je nějak v nepořádku?Mrtvá štika na trávě,vyfocená z trochu netradičního úhlu,ryba čistá,žádná krev,žádný zapalovače a Startky jako měřítko,....,prostě slušná fotka mrtvý štiky.
    Proč to pobouření a tolik lidí lajkujících nelíbí?

    Jako na lajkování líbí to za mě není,fotek podobné kvality které přelítnu bez většího povšimnutí je v ML cca 95%,ale ani na nelíbí to určitě není.

      NAnýzový dědek - Profil | Čt 20.6.2013 14:34:23

      MAXXSKATER >> maxxskater - 20.6.2013 14:32:25 >> jj.))

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 14:32:25

        Anýzový dědek >> Přesně tak, dobrej nápad. Ono po něm za chvíli nevzdechne ani pes. :-)

          NAnýzový dědek - Profil | Čt 20.6.2013 14:32:24

          Knapík >> Je to pouze moje rozhodnutí a nejsem povinen ho komukoliv zdůvodňovat, proč jsem se tak rozhodl.
          Jestli jsi zmaten, je to tvoje věc.

            NKnapík - Profil | Čt 20.6.2013 14:32:23

            Pedro1 >> já se odpovědi stejně asi nedočkám, ale není přeci ostudou, říci že ten důvod neznám ..., njn.

              NMartin M. - Profil | Čt 20.6.2013 14:31:48

              P!F >> polovina ulovku v Trofejich je vymyslena? To prehanis. Muzeme se bavit o jednotlivych fotkach, mozna 10% bude s privrenyma ocima, ale naprosta vetsina je realna.

              115cm candata jsem smazal, nasel jsem ho zde a tam ma uvedeno jen 101cm, a kdyz uz jednou lahal, tak zrejme nema ani tech 101. Diky za tip, jednotlive ulovky tak dukladne nehledam jinde, takze klidne posilej dalsi tipy a ja je take proverim.
              http://www.mrk.cz/fotky.php3?id=22663

              Takze to mame 1 z 3987, cekam jeste aspon 1943 vymyslenych :-)

              Nastraha se v Trofejich uvadet muze.

                NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 14:28:45

                Mates PB >> Hele odmítl to.Udělal jsem jasnou nabídku,jako jedinej.(možná kdyby se někdo přidal a zacinkalo víc peněz,mohlo to dopadnout).

                Takže zatím nic,ale hodně pracuju abych vydělal víc peněz a až budou Vánoční premie,nabídnu víc.

                  NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 14:26:49

                  P!F >> Kdyby jsi lovil podle moderních trendů na 0,10 mm vlasec,tak potřebuješ kleště i na 30 cm okouna.

                    NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 14:26:17

                    koubic >> Tak pak dej schválně vědět,jsem zvědav.

                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 20.6.2013 14:25:06

                      MAXXSKATER >> Kálí na něj Bílý tesák- zapadne prachem dějin..-:)))

                        NKnapík - Profil | Čt 20.6.2013 14:24:26

                        Anýzový dědek >> a mohl bys mi odpovědět na otázku, proč se ti mrtvá štika nelíbí zatímco kapři a karasi ano ?
                        Rád bych v tomo měl jasněji, než právě mám, neb jsem z tvých protichůdných lajků značně zmaten.
                        Děkuji

                        Btw. nejedná se o reakci, nýbrž doplňující otázku, dotaz není nikterak urážející, pouze a jen se ptám, abych se dozvěděl pohnutky, které způsobují tak rozporuplné hodnocení dvou vcelku "podobných" snímků. Něco v tom být přeci musí ...

                          NFishky - Profil | Čt 20.6.2013 14:22:14

                          P!F >> už jsi viděl hrát tenis na jetelině, nebo golf na jetelině, nebo anglický trávník s jetelinou? prostě nikdo IN nemá trávník z jeteliny, ta je pro králíky. Trávník je z trávy, jen z trávy.

                            NMates PB - Profil | Čt 20.6.2013 14:22:13

                            Vy jste tomu Anýzákovi ty prachy za to odhlášení neposlali?

                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 14:20:22

                              Anýzový dědek >> Kdo chce kam, pomozme mu tam. Ještě pár jeho denních lovů a asi přijde červená kartička. :-) To se mi více snad líbily i Šmudlovy fotky - měly alespoň nějakou pointu. :-)

                                NPvl - Profil | Čt 20.6.2013 14:20:14

                                MAXXSKATER >> Taky by doufal v to lepšíííííí :o§)

                                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 20.6.2013 14:19:33

                                  Knapík >> Nepodléhám davu, ale věřím tomu, že rejpnout si lze a ale provokovat hloupými komentáři je krapet mimo mísu.
                                  BTW. zdrž se raději podobných reakcí.

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 14:18:45

                                    Pvl >> Pověsme ho vejš, ať se houpá !!! :o)

                                      NP!F - Profil | Čt 20.6.2013 14:18:19

                                      Fishky >> datelina v travniku je pekna, co mas proti nej? :o)

                                        NFishky - Profil | Čt 20.6.2013 14:16:20

                                        Jozo68 >> včera jsem ti pochválil trávník, ale vidím že jsem se ukvapil. Máš tam i jetelinu, navíc už je i odrostlý
                                        [reakce na zápis v Můj lov]

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M