Plkárna

NAnýzový dědek - Profil | Čt 20.6.2013 14:16:18

MAXXSKATER >> Asi jsme oba věřili v to lepší, bohužel se naplnila tvoje slova, že to bude provokačka.))

    NPvl - Profil | Čt 20.6.2013 14:15:18

    MAXXSKATER >> On tady je novej ....:o§))

      NKnapík - Profil | Čt 20.6.2013 14:12:15

      Anýzový dědek >> jaký provokatér, vždyť dává do ML hezké líbící fotky mrtvých ryb. Proč se ti mrtvá štika nelíbí a kapři a karasi ano ? Že bys podlehl hlasu davu ???

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 14:10:53

        Anýzový dědek >> Upřímně jsem doufal, že se pletu, ale teďka už není nejmenších pochyb, jak to s ním ve skutečnosti je. :-)

          NAnýzový dědek - Profil | Čt 20.6.2013 14:08:33

          MAXXSKATER >> Bohužel jsi měl pravdu, je to provokatér.

            NMB - Profil | Čt 20.6.2013 14:03:00

            P!F >> dobře ty :c)

              NButchi - Profil | Čt 20.6.2013 14:02:46

              Pedro1 >>
              Právě naopak, ta zařízení jsou tak dobrá, že je jich pro nás škoda :-D

                NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:01:31

                Jozo68 >> prochytáváš laguny po povodních? :)))))
                [reakce na zápis v Můj lov]

                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.6.2013 13:58:53

                  Jozo68 >> Koukám, že pokračuješ tam, kde jsi včera skončil. Zítra tam mazej rychle znova, dokud Ti tam něco zůstane. :-) Moje teorie se začíná potvrzovat aneb jsem zvědavej, co na to Anýzový dědek. =)
                  [reakce na zápis v Můj lov]

                    NP!F - Profil | Čt 20.6.2013 13:58:01

                    Pedro1 >> 60cm bolen sa dviha normalne udicou do luftu, na co klieste? :D

                      Nkoubic - Profil | Čt 20.6.2013 13:57:22

                      Pedro1 >> tresky 10kg+

                      ještě jsem je nezkoušel, nemůžu hodnotit

                        Nminatrix - Profil | Čt 20.6.2013 13:46:13

                        Pedro1 >> poprvé jsem je nedocvakl, povídám... :-))) Podruhé sedly, jak měly a šlo to. Ale takhle těžkou fiš bych nenechal jen na kleštích a pomohl si rukou, to je jasný.

                          NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 13:44:16

                          Butchi >> Asi děláte šmejdy a vedení se bojí je do kanclů nainstalovat:-)))

                            NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 13:43:10

                            koubic >> Jo,věřím.Jak velký ryby s nima zvedáš?Těmi plastovými co má Minatrix bych navylovoval ani 60 cm bolena.
                            Natož 15 kg sumce.

                              NButchi - Profil | Čt 20.6.2013 13:39:42

                              Mr.Stick >>
                              :-)))))
                              No radostí jsem z toho neskákal.

                                NButchi - Profil | Čt 20.6.2013 13:39:02

                                brach >>
                                Je to opravdu tak.

                                Dostali jsme akorát větrák - ty neděláme.

                                  NMr.Stick - Profil | Čt 20.6.2013 13:38:42

                                  Butchi >> Teď jsem málem vylil kafe do klávesnice. Bude to ode mne velmi nekolegiální a nehezké, ale dlouho mě žádný post tak nepobavil. :)

                                    Nbrach - Profil | Čt 20.6.2013 13:37:58

                                    Butchi >>
                                    Kovářova kobyla a ševcova žena chodí bosy...

                                      NButchi - Profil | Čt 20.6.2013 13:35:02

                                      MB >>
                                      Ne :-D

                                      Ale přemýšlel jsem, že bych si tady nechal postavit chladící místnost.

                                        Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M