Plkárna

NButchi - Profil | Čt 20.6.2013 13:34:33

koubic >>
To já taky ne :-D

Strávil jsem dva dny na školení v Rakousku, abych věděl, co dělají montéři - oprava chladicích zařízení. Bohužel se v tomhle počasí serou hlavně kondenzátory, které jsou na střeše, takže zádná pohoda v oddělení mražených výrobků :-D

    Nkoubic - Profil | Čt 20.6.2013 13:34:17

    Pedro1 >> já používám kleště na podobném principu v Norsku, kde sahám pro ryby přes bort lodi, nikdy jsem na rybě nezaznamenal poškození a to jsou kovové

      NMB - Profil | Čt 20.6.2013 13:33:10

      Butchi >> na sklad neděláte?

      :c)))

        Nkoubic - Profil | Čt 20.6.2013 13:32:37

        Butchi >> :)))

        větší paradox jsem dlouho nečetl

          NButchi - Profil | Čt 20.6.2013 13:31:52

          Mr.Stick >>
          My tady pro jistotu ani nemáme klimatizaci, i když je vyrábíme.

          To je teprve pecka.

            NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 13:31:29

            Mr.Stick >> Já dřu jak mezek.Od rána.Teplo tu teda taky máme,ale dá se to přežít.Venku je to o zdraví.

              NMB - Profil | Čt 20.6.2013 13:31:22

              Mr.Stick >> klííííííííííd

                NMr.Stick - Profil | Čt 20.6.2013 13:30:09

                Táhněte makat, šmejdi.

                Nebo se jako v kanclu, kde i přes puštěnou klimatizaci máme 30, peču jen já?

                :)

                  NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 13:28:42

                  minatrix >> Co si zvedl bez problémů?To jsme asi každy koukali na jinou rybu:-)))


                  EDIT:Právě proto že byl mrtvej mu to nic neudělalo.Jen otlak.Jak by sebou začal mlátit,tak ho neudržíš a tu kůži mu to potrhá.

                    NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 13:28:20

                    koubic >> Nemám,ale viděl jsem je v akci u Minatrixe.

                      Nminatrix - Profil | Čt 20.6.2013 13:16:07

                      Pedro1 >> nemyslím si :-) Prvně jsem je nedocvakl.. . Sumce nepoškodili a když byl death, zvedl jsem ho bez problémů :-)

                        Nkoubic - Profil | Čt 20.6.2013 13:14:00

                        Pedro1 >> máš je taky?

                          NP!F - Profil | Čt 20.6.2013 13:13:37

                          Martin M. >> To si si naozaj nevsimol ze pomaly polovica ulovkov v trofejach je totalne mimo co sa tyka rozmerov?

                          Uplne jasny priklad, najvacsi candat celkovo co ma udajnych 115cm. Ak ma hento viac nez 90, tak ja mam 3 metre... Atd atd, je tam toho za vagon.

                          Kukni si rozdiel medzi mienom 85cm a 70cm, vidis nejaky? Minimalne 10cm si prihodil, opatovne je to akoze naj ryba na mrku danej kategorie.


                          Ono sa tam najde aj dost ineho marastu, staci sa pozriet ako priklad na kapre, konkretne prispevok od pana menom "Tomek Tandembaits": panáček z Impact Perfection pop up v příchuti Humr&Rak a boilie připraveného z mixu TandemBaits v příchuti Fermentované krevety

                          On asi bude len fanusik danej znacky a fakt to nemysli ako reklamu :D

                            Nkoubic - Profil | Čt 20.6.2013 13:13:15

                            minatrix >> já je s sebou měl taky, ale bohužel nebylo potřeba je použít

                              NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 13:10:48

                              minatrix >> Ty kleště jsou na hovno.Větší ryba se v nich nedá zvednout - blbě se drží a nebezpečí poškození ryby je velký.

                              Sorry,musel jsem:-).

                                Nminatrix - Profil | Čt 20.6.2013 13:07:50

                                koubic >> včera mu to nestačilo? Prý byl jak rak.. V tomhle horku je to řehole :-) Jinak kleště vyzkoušeny na 125 číslech slizu :-)

                                  NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 13:01:40

                                  koubic >> Super počasí na bout:-)))

                                    Nkoubic - Profil | Čt 20.6.2013 12:59:51

                                    Pedro1 >> jsem čekal, že vyleze z temnot monitoringu, ale jak ho znám, tak je někde na rybách :)

                                      NPvl - Profil | Čt 20.6.2013 12:56:52

                                      Fishky >> Ty naděláš :o§))

                                        NFishky - Profil | Čt 20.6.2013 12:55:56

                                        Pvl >> bože jen to ne :)))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M