Plkárna

NPvl - Profil | Čt 20.6.2013 12:52:46

Jozo68 >> Zase nám sem "můj lov" něco dej .
[reakce na zápis v Můj lov]

    Nondra.soucek - Profil | Čt 20.6.2013 12:48:53

    Jozo68 >> Hmm tak provokovat by ti šlo. S focením je to už o dost horší...
    [reakce na zápis v Můj lov]

      Nondra.soucek - Profil | Čt 20.6.2013 12:29:38

      vokounek >> Butchi to napsal pěkně. Od páně exeho asi nelze očekávat jakoukoliv sebereflexi :-( A to je dost škoda, neb ryby evidentně chytat umí.

        Nvokounek - Profil | Čt 20.6.2013 12:24:09

        ondra.soucek >> snaha sa ceni ale je to marný, je to marný, je to marný :)
        Niekto kto tak rád fotí svoju maličkosť bude skorej mysleť na svoje vlásky ako na zdravie rýb..

          NFeroxhunter - Profil | Čt 20.6.2013 12:19:34

          Worm >> Neblbni, ML je důležitá rubrika, to nemůžeš jen tak zrušit..... :o))

            NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 11:52:27

            koubic >> To je stejný jako ten Exe.Ale jak koukám na tu fotku,přivázal Nema na strunu od sekačky:-)))

              NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 11:50:59

              Martin M. >> Odpoledne na to kouknu a pošlu typy.

                NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 11:50:39

                Pike >> Lajkuj si nelíbí jak chceš.Já Ti taky budu lajkovat nelíbí,nebo si Tě dám do ignoru,aby jsi mi nemohl lajkovat nelíbí.

                  NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 11:48:01

                  Martin M. >> Je to tloušť,je to jasný.

                    NDAVISS - Profil | Čt 20.6.2013 11:47:23

                    koubic >> buď soudnej, dyk tam nemá háčky ....

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 20.6.2013 11:44:29

                      koubic >> máš pravdu, ten Nemo, to se neodpouští!!!!!

                        NMB - Profil | Čt 20.6.2013 11:42:38

                        koubic >> dobře ty!

                          Nkoubic - Profil | Čt 20.6.2013 11:42:01

                          Chtěl bych napráskat Sethyho, kterej nejenže nepoužívá lanko, ale dokonce použil jako nástrahu Nema!

                            NMB - Profil | Čt 20.6.2013 11:40:36

                            Mates PB >> ale pokusit by jsi se mohl...no ňi?

                              NMates PB - Profil | Čt 20.6.2013 11:38:46

                              MB >> Já neumim vysvětlovat :-)))

                                NButchi - Profil | Čt 20.6.2013 11:38:42

                                Mates PB >>
                                Jenže pak nemáš fotky jak z lifestylového magazínu, chápeš, ne?

                                  NButchi - Profil | Čt 20.6.2013 11:38:06

                                  MB >>
                                  Ale neumíš v něm, a to je ještě smutnější!
                                  :-))))))))

                                    NPike - Profil | Čt 20.6.2013 11:38:02

                                    Pedro1 >> tvůj příspěvek lajkuju Nelíbí. Je takový falešný, zlý a plný nenávisti.
                                    Martin je dělník Mrku, von to nedělá pro sebe a ty na něj takhle.

                                      NMB - Profil | Čt 20.6.2013 11:37:02

                                      Mates PB >> zkus to ještě jinak pls.....:c)))

                                        NMates PB - Profil | Čt 20.6.2013 11:34:46

                                        MB >> Já nevim jak ti to mám vysvětlit :-)))) Když se nasytíš pivem, tak budeš saturovanej :-)) No a podobně to je s barvamami.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M