Plkárna

sasan111 - Profil | St 10.6.2026 17:11:25

Poušťák >> „Nestarám se, kam teče voda, nepřijde-li do vína.“
G. K. Chesterton.

    Poušťák - Profil | St 10.6.2026 16:22:18

    Buďte rádi že teče voda šťouralové 🤣🤣🤣

      sliver - Profil | St 10.6.2026 15:42:34

      Martin M. >> ale takový rozdíl ? To by při povodni dělalo rozdíl jednoho stupně.

        Martin M. - Profil | St 10.6.2026 15:24:18

        sliver >> zrejme ma CHMI i Povodi Odry v tom miste kazdy svou sondu a trochu jina data.
        https://hydro.chmi.cz/hppsoldv/hpps_prfdyn.php?seq=307318

          Martin M. - Profil | St 10.6.2026 15:09:19

          sliver >> srovnavam nase zaznamy s CHMI a vypadaji stejne, s cim to porovnavas ty nebo v cem konkretne to podle tebe nesedi?

            sliver - Profil | St 10.6.2026 10:03:32

            Martin M. >> Moravice Branka, Moravice Kružberk, vlastně všechny stanice na Moravici.

              dravecd - Profil | Út 9.6.2026 20:06:21

              MV >> děcka sou unavený,nemá kdo šlapat😁

                ŠUKI - Profil | Út 9.6.2026 17:46:36

                Martin M. >> Myslím že je to v pořádku. Bartošovice 75 a Svinov 104. nevidím tam rozdíl .
                Ja se dívám na jinou aplikaci a souhlasí 👍

                  Martin M. - Profil | Út 9.6.2026 17:10:45

                  sliver >> prosim konkretni stanici, at muzu najit, kde je chyba

                    sliver - Profil | Út 9.6.2026 16:19:10

                    Martin M. >> Povodí Odry taky nesedí.

                      Martin M. - Profil | Út 9.6.2026 14:40:20

                      dravecd >> dekuji, opraveno. Misto aktualniho prutoku to ukazovalo hodnotu predpovedi za 2 dny.

                        drvoštěp - Profil | Út 9.6.2026 12:23:18

                        MV >> 😄😄😄

                          MV - Profil | Út 9.6.2026 12:22:15

                          dravecd >> Máš vybitou baterii.😉

                            dravecd - Profil | Út 9.6.2026 8:12:04

                            Martin M. - čau,zjistil jsem že to nesedí…
                            Jen tak že jdu kolem😉

                              Řízek 5,125 - Profil | Po 8.6.2026 21:38:06

                              FRANK71 >> určitě:-)

                                FRANK71 - Profil | Po 8.6.2026 21:31:38

                                Řízek 5,125 >>to určitě.🤦

                                  Řízek 5,125 - Profil | Po 8.6.2026 21:06:51

                                  MV >> mně šlo o princip, prostě se i u nás vyhošťuje, ne moc, ale přeci.
                                  Teď to píšu jako ten Galileo...:-)

                                    Řízek 5,125 - Profil | Po 8.6.2026 21:04:46

                                    jelen10 >> krásne napsaný:-)

                                      Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M