Plkárna

NFRANK71 - Profil | Ne 7.6.2026 12:57:59

Řízek 5,125 >> Pafkos má pravdu..Tak to prostě je.

    NMB - Profil | Ne 7.6.2026 12:53:10

    Oreh >> hezky odvadiš téma....tady se řešili ti co porušují zákony tady a v Polsku...pro pořádek :)

    Co jsi nakonec pořídil za plavidlo? Když tak sz

    Díky

      NOreh - Profil | Ne 7.6.2026 12:44:39

      MB >> o kazdych

        Nsasan111 - Profil | Ne 7.6.2026 12:37:50

        ....už to jedééééééé, už to fičííííííííí .-)))))))))))

          NMB - Profil | Ne 7.6.2026 12:36:09

          Oreh >> votomalevůbecžádná

          ...Ale není řeč o každých že

            NOreh - Profil | Ne 7.6.2026 12:35:46

            jeden3 >> Nemyslim, ze su to adekvatne prirovnania

              Njeden3 - Profil | Ne 7.6.2026 12:30:28

              Oreh >> jak se chovám doma- po tom je sousedovi ho.no , že, na to se snad shodneme,že?
              jak se chová návštěva u mě doma ovšem moje věc je - na tom se snad shodnem ne?
              pokud pojedu na Ukrajinu - nebo třeba do Saudské Arábie - měl bych se chovat podle jejich zvyklostí a zákonů
              nebo půjdeš u Saudů s flaškou v ruce , sandálech a kratasech za ruku s přítelkyní v bikinách okouknout jejich modlitebnu? Pokud ano, napiš, jak jsi dopadl

                Njeden3 - Profil | Ne 7.6.2026 12:26:43

                1Mara >> kolik stojí likvidace, nevím,ale levné to asi nebude
                něco jsem slyšel od kámoše- on je technolog - tak se udajně jede výzkum, jestli by se ty lopatky nedaly namlýt do pojivovýcch směsí, kde se různá vlákna a drátky běžne používají
                ale jak je to reálné, netuším
                já nejsem zásadní odpurce ani větrníků ani FV -v tom to mám složité
                nejsem ani zásadní odpůrce elektroaut
                ale jako všechno, co se tlačí na sílu, proti trhu a vůli lidí, to páchne ideologii, korupcí víc,než zdravým rozumem
                jako s kořením - jak říkal jistý král / pan Werich/ v jedné klasickíé české pohádce : přiměřeně, přiměřeně :-)

                  NOreh - Profil | Ne 7.6.2026 12:20:47

                  jeden3 >> Hrozí mu nebezpečí mučení, nelidského zacházení nebo ohrožení života

                  Reagoval som na toto. Mne vojna pride ako ohrozenie zivota. Vela z tych ludi sa uz nema kde vratit.

                  Ludia by sa mali spravat ako ludia. Ale nesprava sa tak ani kazdy cech, ani kazdy slovak, ani kazdy ukrajinec.

                    NOreh - Profil | Ne 7.6.2026 12:16:00

                    MB >> To by mal kazdy

                      N1Mara - Profil | Ne 7.6.2026 12:13:08

                      jeden3 >> likvidace větrníku prý stojí více, než větrník samotný, jen v Německu mají s likvidací velký problém .......

                        NMV - Profil | Ne 7.6.2026 12:08:55

                        Řízek 5,125 >> Tak tohle byl joint i s lajnou.
                        Jsi ekolog nebo ukrajinský outbutsman?

                          Njeden3 - Profil | Ne 7.6.2026 12:07:11

                          Káceč >> ale větríky at klidně staví-ale at to nemusí lidi a firmy platit jako další daň v poplatcích,ať si to postaví za vlastní ten, kdo to chce provozovat a když je to tak skvělé, mělo by to na sebe vydělat, jestli je to k prdu, tak ať vymyslí něco jiného
                          a at je staví je n tam ,kde to nikomu nevadí, já bych 250m hovado nechtěl ani kilometr od baráku, ani dva kilometry ....
                          mame ve měste komín teplárny 132m a je vidět prakticky z jakéhokoliv místa/pokud nezajedeš někam do údolíčka/ představa,že by měl 250m ??

                            NKáceč - Profil | Ne 7.6.2026 11:59:46

                            jeden3 >> silnice jsou úplně nejhorší. Kdyby jich nebylo, nebylo by možné dopravovati větrníky.....

                              Njeden3 - Profil | Ne 7.6.2026 11:34:41

                              Řízek 5,125 >> tohole je vedlejší :-)
                              mě spíše zajímal tvůj názor jako člověka od fochu, jestli dopad do krajiného rázu má větší 250m větrník nebo rychlostní silnice?

                                Njeden3 - Profil | Ne 7.6.2026 11:33:24

                                jelen10 >> tak když už je to tam podle tebe tak zku.rvený, tak si tam nechte dát ty větrníky alespoň z toho bude mít obec peníze ne? Podle toho co píšeš,ty je přes hluk z dálnice ani neuslyšíš

                                ale já řešil dopad do krajiny - ani né hluk
                                jelikož nemáš v kartě radši vůbec nic, nedokáži ani odhadnout, jak daleko a u které dálnice bydlíš
                                já bydlím / pokud jsem v Lbc/ cca 300m od R35 a to ještě dělá oblouk,takže každé auto slyšíme dvakrát :-)
                                v podstatě ve dne to člověk prakticky nevnímá, trochu je to slyšet, když v noci člověk větrá, to je pravda
                                přesto bych tu silnici za větrník ani ve dvojnásobné vzdálenosti nevyměnil

                                  Njeden3 - Profil | Ne 7.6.2026 11:26:59

                                  Oreh >> já když budu doma třeba plivat na zem a přijedu někam na návštěvu..je normální,abych i na návštěvě plival na zem?
                                  i když mám hodně Ukrajinců osobně rád a považuji je za přátele -oni sami se za to, jak se tady třetina jejich krajanů chová , stydí

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Ne 7.6.2026 10:37:14

                                    jeden3 >> půl hodiny zabitejch v podstatě neužitečnou činností.
                                    Určitě se dá dobrat přesných čísel, ale je to náročné a na mobilu to prakticky nejde.
                                    A hledat přes AI je v podstatě taky nesmysl, i když to vypadá jednoduše..
                                    Tam taky není žádný konkrétní číslo.
                                    Každopádně systém je holt složitější, než prostá sdělení typu- tady se nic nedělá, tady nic nejde apod...
                                    Jde i dělá, ale dá se to na první dobrou těžko vyhodnotit

                                      NMB - Profil | Ne 7.6.2026 10:15:01

                                      Oreh >> možno by se měli chovat slušně a dodržovat zákony v zemi která je před tou vojnou přijala a ochranila....kto vie

                                        NOreh - Profil | Ne 7.6.2026 9:52:58

                                        jeden3 >> Mozno je tam vojna, kto vie...

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M