Muškaření

medvěd - Profil | St 19.6.2013 14:40:29

Royal Wulff >> už jsem mluvil se Zdeňkem

    Royal Wulff - Profil | St 19.6.2013 14:38:57

    medvěd >> A mlč o tom, čo si dnes videl!! :-)

      Royal Wulff - Profil | St 19.6.2013 14:37:20

      medvěd >> Ešte fotka z iPhonu. Večer asi skočím k mostu v Savici.

        jambo - Profil | St 19.6.2013 14:36:08

        Mates PB >> jistěěě ,už si letím pro mouchy jinný zmyz .-))

          medvěd - Profil | St 19.6.2013 14:35:03

          kunnan >> jen jsem potřeboval na chvilku pryč.

            medvěd - Profil | St 19.6.2013 14:32:40

            Mates PB >> houby,dobrej fotograf

              Mates PB - Profil | St 19.6.2013 14:32:36

              jambo >> Tady jseš jasně v muškaření, takže zde chroust má úplně jiný význam.

                kunnan - Profil | St 19.6.2013 14:32:26

                medvěd >> Takže takový soustředěníčko :-))

                  Mates PB - Profil | St 19.6.2013 14:31:31

                  medvěd >> Sákra, máš sportovní postavičku.

                    medvěd - Profil | St 19.6.2013 14:31:25

                    kunnan >> kluci jedou za týden na sever a já už musel

                      jambo - Profil | St 19.6.2013 14:31:22

                      Mates PB >> hele chtěl chrousty tak jsou chrousti ,taky jsou k přívlači né k muchaření.

                        medvěd - Profil | St 19.6.2013 14:30:04

                        Mates PB >> před dvěma hodinama

                          kunnan - Profil | St 19.6.2013 14:29:57

                          Mates PB >> Do zimního spánku to dožene.

                            Mates PB - Profil | St 19.6.2013 14:28:45

                            kunnan >> Zdá se mi nějakej hubenej, viděl jsem fotku z loňskýho zahájení a tam je jak kulička.

                            Edit: Míša Kulička....:-))

                              jambo - Profil | St 19.6.2013 14:27:55

                              welbin >> bakelit ani náhodou :-))

                                kunnan - Profil | St 19.6.2013 14:27:50

                                Mates PB >> Tohle bude čerstvější tehdá nosíval Patagonie a vestu vod Orvise.

                                  kunnan - Profil | St 19.6.2013 14:26:35

                                  medvěd >> Nechybí v sestavě někdo ?

                                    Mates PB - Profil | St 19.6.2013 14:25:48

                                    medvěd >> Ze kterýho je to roku? 2008?

                                      medvěd - Profil | St 19.6.2013 14:25:38

                                      kunnan >> s Jafem

                                        kunnan - Profil | St 19.6.2013 14:23:38

                                        Tukan >> Mít alergii na lipísky a potůčmeny tak si to asi hodím :-)))

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile