Muškaření

jehla - Profil | St 19.6.2013 20:56:47

Stopař >> babku taky mám, ale do toho nejdu..jen mi místní říkal, že to je vono..:-((( a ještě je tu nějakej naklepávač prapodivnýho typu...něco mezi strojem času a rumpálem..:-(((

všem díky, povede - nepovede, zprávu podám na Hlodavcích, tady už jsem za blba dost...jako když dneska Ježibaba špekulovala, jestli fakt není čas na letní gumy..a jestli to má ještě cenu...už čtyři sezóny vodjela celý na zimákách...:-))) ..takže má letní jak nový...a zimáky dost sliky...:-)))

    jehla - Profil | St 19.6.2013 20:52:06

    LSD >> díky, asi na to izolepou prdnu pár voček a mám novej dablhend na kapry...

    Stopař - a se všema jsem sekal (než chrupla) jako pravák..a jiný praváci taky...:-((( no tak nevim...vobě ruce levý..když jsem chtěl, aby mi to zkompletovali ve slánským kovokosomatu, říkala baba, že mě s tím pak napustějí na poštu..tož jsem říkal, že si to vyzvednu potom...a tak pravila, že až přijde pan vedoucí...nakupuj u odborníků...:-(((

      Stopař - Profil | St 19.6.2013 20:50:39

      LSD >> Já naposled před týdnem když sem kosil trávu na sušení.

        LSD - Profil | St 19.6.2013 20:48:46

        Stopař >>

        jj, sory, už jsem kosu nedržel víc jak třicet let v pazourách

        používám motorovou

        :-)

          Royal Wulff - Profil | St 19.6.2013 20:46:39

          medvěd >> Bol som v Brode nad mostom, takýchto malých duhákov som chytil asi 20 za dve hodiny. Už grilujeme.

            Stopař - Profil | St 19.6.2013 20:45:40

            LSD >> Babka se říká té malinkaté "kovadilnce" na které sekosa naklepává

              Stopař - Profil | St 19.6.2013 20:44:41

              jehla >> To prostřední je pro leváky bych řekl.To v pravo není pořádně poznat a to v levo nevím al řekl bych že to je taky pro leváky.

                jehla - Profil | St 19.6.2013 20:37:55

                nebo si mám dát inzert, že prodám komlet set na kosu..Zn. Nepoužitý, nesetavitelný? :-((( dám cigáro, když se nikdo neozve, du do toho s rašplí...:-)))

                  LSD - Profil | St 19.6.2013 20:37:55

                  jehla >>
                  nekoupil jsi kosu, ale kosiště. A tomu nahoře se říká babka, jestli se nepletu
                  hihihíííí

                  je pro praváky

                  edit, už vidím vlevo i novou kosu, tak to máš komplet

                    jehla - Profil | St 19.6.2013 20:32:48

                    mildas - Quinn >> lajknul jsem tě za dobrej nápad a dal antilajka za to, žes mě naváděl škodit medvědovi...je někde v okolí nějaká kosotechna nebo kososervis?

                      jehla - Profil | St 19.6.2013 20:27:50

                      mildas - Quinn >> no, Simmsče to asi do ruky nedáš, ale po mně bys moudrým technickým návodem hodit mohl...či kdo je tady agrárnítyp? Vyfotil jsem, srovnal, nekoupil jsem kosu pro leváky nebo jinou blbost? Jinak se k rybníčku už těžko dostanu..a jako vůl si teda připadám, vono to asi bude stupído..ale než začnu brousit, uřezávat, vrtat a tak..není to jinak? Hilféééééééééééééé!!!!

                      i ten imbus k tomu mám, snad je tam i vidět..ale je mi prd platnej, když nevím jak a co kam..:-(((

                      putím bigboš, otevřu lahváče a počkám na zemědělstvím protřelýho týpka, kdybys jako nemoh´...stejně dneska už toho moc asi neppokosím..:-))..ačkoli..kdoví...jde to i s čelovkou?

                        jehla - Profil | St 19.6.2013 20:25:15

                        mildas - Quinn >> hele, třeba mi poradíš, na MRKu se prej ví všecko a do Poradny nějak nejdou dát obrázky..když jsi ten IT guru, umíš instalovat kosu? Jdu to vyfotit, abych dal vše do obrazu...nebo někdo jinej umí? Hned jsem zpět s fotkama dvou nepojízdnejch a s polotovarem, co jsem dnes hrdinsky pořídil...

                          mildas - Quinn - Profil | St 19.6.2013 18:37:38

                          jehla >> musis ho lajknout libi za to, jak se Ti to libi a vzapeti ho lajknes nelibi za tu zavist.

                            jehla - Profil | St 19.6.2013 17:28:43

                            medvěd >> jak se říká tomu, když ti závidím a zároveň ti to přeju? To máš ode mě, včetně nějakejch začátečnickejch "Líbí" a tak..:-)) Nandej jim i za mě..ačkoli není vyloučeno, že se taky vypravím...:-))) Hamstr cestuchtivý, avšak k transportu nevhodný a nepoužitelný..:-(((

                            Prostě mi zase dáváš za uši..:-)))

                              medvěd - Profil | St 19.6.2013 14:50:08

                              Royal Wulff >> pod drátama

                                Royal Wulff - Profil | St 19.6.2013 14:49:07

                                medvěd >> Budete pod BB? Možno tam v rámci kondície zaletím na Tleskačovom bicykli.

                                  medvěd - Profil | St 19.6.2013 14:47:26

                                  Royal Wulff >> no co už

                                    Royal Wulff - Profil | St 19.6.2013 14:41:36

                                    medvěd >> I ty slepičí prdelko :-)

                                      mildas - Quinn - Profil | St 19.6.2013 14:41:06

                                      Na sadkach umi skvele chytat Verny druh Vaclav. Na lyzarskou hulku. (Ne misto prutu, ale jako navnadu).

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile